. Souhrnné výsledky s možností vyhledávání pomocí automatického filtru Zpět  -  Home
. . . . . . Ž 3 20-24 . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . 1500 VZ
. . . . . . . . 800 VZ
1 Gratiasová Zuzana 1988 A Slavia Liberec Ž 2 25-29 SlLi 11:08,69 800 VZ   :34.75  1:12.86  1:52.01  2:32.32  3:13.45  3:55.13  4:37.13
2 Zrůstová Klára 1988 A Slavia Liberec Ž 2 25-29 SlLi 11:15,57 800 VZ   :38.04  1:18.76  2:00.92  2:43.05  3:25.44  4:08.28  4:50.98
1 Herboltová Petra 1980 C Jihlavský plavecký klub AXIS Ž 2 35-39 JPK 12:07,63 800 VZ   :38.90  1:22.10  2:06.79  2:52.81  3:38.79  4:24.51  5:10.89
2 Hulínová Kateřina 1980 C TJ Alcedo Vsetín Ž 2 35-39 TJVs 14:07,10 800 VZ   :43.91  1:33.13  2:25.29  3:18.68  4:12.94  5:07.83  6:02.24
1 Landsmannová Šárka 1975 D Bohemians Praha Ž 2 40-44 Boh 10:17,89 800 VZ   :33.06  1:09.07  1:46.14  2:23.88  3:02.43  3:41.55  4:20.98
2 Vaňátková Eva 1974 D SK Trinity Cheb Ž 2 40-44 TrChb 11:37,58 800 VZ   :37.42  1:18.93  2:00.54  2:43.91  3:27.88  4:12.29  4:57.07
3 Valachová Lada 1972 D Kosatky Karviná Ž 2 40-44 KoKa 11:42,31 800 VZ   :37.48  1:19.48  2:03.22  2:47.12  3:31.18  4:15.28  5:00.06
1 Krčková Renata 1969 E Neptun Masters Ž 2 45-49 NepM 10:53,64 800 VZ   :35.97  1:15.22  1:55.85  2:36.68  3:17.66  3:58.91  4:39.97
2 Majerníková Laura 1967 E J&T Sport Team Ž 2 45-49 JTST 13:39,57 800 VZ  1:30.11  2:20.21  3:13.61  4:05.94  4:58.81  5:51.66  6:44.78
1 Vančová Zuzana 1963 F SPK Bratislava Ž 2 50-54 SPKBr 11:20,93 800 VZ   :37.58  1:18.71  2:00.32  2:42.44  3:25.49  4:08.68  4:52.22
2 Dvořáková Alžběta 1961 F Bohemians Praha Ž 2 50-54 Boh 11:21,27 800 VZ   :39.16  1:21.42  2:04.64  2:47.64  3:30.98  4:13.94  4:56.87
1 Beňová Dana 1956 G SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 2 55-59 SChÚ 17:56,08 800 VZ  0:00.00  1:00.27  2:06.62  3:14.52  4:21.34  5:28.63  6:35.89
1 Landsmannová Šárka 1975 D Bohemians Praha Ž 2 Boh 10:17,89 91,27 800 VZ  1:09.07  2:23.88  3:41.55  4:59.98  6:19.55  7:40.05  9:00.29
2 Dvořáková Alžběta 1961 F Bohemians Praha Ž 2 Boh 11:21,27 90,12 800 VZ  1:21.42  2:47.64  4:13.94  5:39.77  7:05.75  8:32.11  9:58.67
3 Vančová Zuzana 1963 F SPK Bratislava Ž 2 SPKBr 11:20,93 88,33 800 VZ  1:18.71  2:42.44  4:08.68  5:36.16  7:02.07  8:28.88  9:55.70
4 Krčková Renata 1969 E Neptun Masters Ž 2 NepM 10:53,64 88,20 800 VZ  1:15.22  2:36.68  3:58.91  5:21.29  6:45.46  8:08.45  9:31.54
5 Gratiasová Zuzana 1988 A Slavia Liberec Ž 2 SlLi 11:08,69 81,45 800 VZ  1:12.86  2:32.32  3:55.13  5:19.77  6:46.11  8:14.34  9:42.84
6 Vaňátková Eva 1974 D SK Trinity Cheb Ž 2 TrChb 11:37,58 81,11 800 VZ  1:18.93  2:43.91  4:12.29  5:41.69  7:11.14  8:40.85 10:11.22
7 Valachová Lada 1972 D Kosatky Karviná Ž 2 KoKa 11:42,31 81,11 800 VZ  1:19.48  2:47.12  4:15.28  5:44.94  7:14.88  8:44.83 10:14.91
8 Zrůstová Klára 1988 A Slavia Liberec Ž 2 SlLi 11:15,57 80,62 800 VZ  1:18.76  2:43.05  4:08.28  5:34.03  6:59.70  8:25.51  9:51.50
9 Herboltová Petra 1980 C Jihlavský plavecký klub AXIS Ž 2 JPK 12:07,63 76,00 800 VZ  1:22.10  2:52.81  4:24.51  5:57.36  7:30.22  9:03.50 10:36.92
10 Majerníková Laura 1967 E J&T Sport Team Ž 2 JTST 13:39,57 71,10 800 VZ  2:20.21  4:05.94  5:51.66  7:37.75  9:22.34 11:06.75 12:49.37
11 Hulínová Kateřina 1980 C TJ Alcedo Vsetín Ž 2 TJVs 14:07,10 65,28 800 VZ  1:33.13  3:18.68  5:07.83  6:56.21  8:45.19 10:32.69 12:21.17
12 Beňová Dana 1956 G SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 2 SChÚ 17:56,08 60,87 800 VZ  1:00.27  3:14.52  5:28.63  7:43.04  9:58.95 12:15.70 15:42.15
1 Ježek Jan 1985 B Slavia Plzeň M 2 30-34 SlPl 09:55,55 800 VZ   :33.49  1:08.75  1:45.09  2:21.98  2:59.05  3:36.69  4:14.46
2 Lewandowski Juraj 1984 B MPK Dolný Kubín M 2 30-34 MPKDK 11:27,53 800 VZ   :36.55  1:16.85  1:58.64  2:41.22  3:24.71  4:08.42  4:52.69
1 Bláha Jiří 1976 C Bohemians Praha M 2 35-39 Boh 12:01,53 800 VZ   :39.08  1:20.86  2:05.30  2:50.96  3:35.50  4:21.65  5:07.73
1 Přibyl Tomáš 1972 D Slavia Liberec M 2 40-44 SlLi 09:21,54 800 VZ   :31.20  1:04.57  1:38.95  2:13.59  2:48.53  3:23.63  3:59.21
2 Dohnal Roman 1974 D J&T Sport Team M 2 40-44 JTST 09:47,12 800 VZ   :31.90  1:07.23  1:42.24  2:19.00  2:56.02  3:33.45  4:11.24
3 Zikeš Jan 1971 D Slavia Liberec M 2 40-44 SlLi 11:10,64 800 VZ   :37.02  1:15.94  1:55.97  2:36.30  3:18.01  3:59.47  4:42.16
4 Fridrich Martin 1973 D Slavia Plzeň M 2 40-44 SlPl 11:14,84 800 VZ   :33.74  1:11.45  1:50.63  2:31.51  3:13.39  3:55.28  4:37.94
5 Němec Václav 1973 D Plavecký klub Pardubice M 2 40-44 PKPar 11:41,41 800 VZ   :35.81  1:15.13  1:56.74  2:39.21  3:23.12  4:07.97  4:53.05
1 Seeman Tomáš 1969 E Motorlet Praha M 2 45-49 MoP 09:52,76 800 VZ   :33.04  1:09.74  1:45.88  2:23.28  3:00.17  3:37.13  4:13.81
2 Škodný  Pavol 1969 E PK Kupele Piešťany M 2 45-49 KUPI 10:44,02 800 VZ   :36.26  1:14.79  1:54.64  2:35.27  3:16.12  3:57.04  4:38.67
1 Lacko Karol 1964 F SK AQUATICS Nitra M 2 50-54 SK AQUA 10:30,63 800 VZ   :36.46  1:16.04  1:55.56  2:35.06  3:14.32  3:53.09  4:32.26
2 Janovský Jiří 1964 F PK Stráž pod Ralskem M 2 50-54 PKSpR 11:16,78 800 VZ   :39.05  1:20.20  2:03.38  2:45.53  3:27.73  4:10.66  4:53.72
1 Machek Michal 1959 G Neptun Masters M 2 55-59 NepM 10:51,20 800 VZ   :35.69  1:13.96  1:54.04  2:35.18  3:16.21  3:57.60  4:39.45
1 Kurhajec Pavel 1941 J Swim Union Wien M 2 70-74 SUW 14:53,28 800 VZ   :51.60  1:45.95  2:41.24  3:36.48  5:27.32  6:22.57  7:18.90
1 Navrátil Arnošt 1940 K Neptun Masters M 2 75-79 NepM 14:55,00 800 VZ   :42.61  1:31.49  2:23.75  3:20.56  4:16.29  5:14.29  6:12.54
1 Přibyl Tomáš 1972 D Slavia Liberec M 2 SlLi 09:21,54 92,67 800 VZ  1:04.57  2:13.59  3:23.63  4:34.97  5:46.79  6:58.76  8:11.43
2 Seeman Tomáš 1969 E Motorlet Praha M 2 MoP 09:52,76 89,56 800 VZ  1:09.74  2:23.28  3:37.13  4:50.72  6:05.31  7:20.63  8:37.20
3 Dohnal Roman 1974 D J&T Sport Team M 2 JTST 09:47,12 87,47 800 VZ  1:07.23  2:19.00  3:33.45  4:48.93  6:04.79  7:20.31  8:35.37
4 Lacko Karol 1964 F SK AQUATICS Nitra M 2 SK AQUA 10:30,63 86,82 800 VZ  1:16.04  2:35.06  3:53.09  5:11.61  6:30.36  7:49.43  9:10.36
5 Machek Michal 1959 G Neptun Masters M 2 NepM 10:51,20 86,49 800 VZ  1:13.96  2:35.18  3:57.60  5:21.67  6:44.81  8:09.90  9:33.53
6 Ježek Jan 1985 B Slavia Plzeň M 2 SlPl 09:55,55 85,15 800 VZ  1:08.75  2:21.98  3:36.69  4:52.05  6:07.85  7:23.63  8:40.15
7 Škodný  Pavol 1969 E PK Kupele Piešťany M 2 KUPI 10:44,02 82,43 800 VZ  1:14.79  2:35.27  3:57.04  5:20.19  6:42.15  8:04.80  9:26.95
8 Janovský Jiří 1964 F PK Stráž pod Ralskem M 2 PKSpR 11:16,78 80,90 800 VZ  1:20.20  2:45.53  4:10.66  5:36.04  7:02.52  8:28.11  9:53.65
9 Zikeš Jan 1971 D Slavia Liberec M 2 SlLi 11:10,64 78,11 800 VZ  1:15.94  2:36.30  3:59.47  5:24.76  6:51.08  8:17.59  9:45.62
10 Navrátil Arnošt 1940 K Neptun Masters M 2 NepM 14:55,00 77,52 800 VZ  1:31.49  3:20.56  5:14.29  7:10.50  9:07.14 11:03.76 13:02.78
11 Kurhajec Pavel 1941 J Swim Union Wien M 2 SUW 14:53,28 77,20 800 VZ  1:45.95  3:36.48  6:22.57  8:14.83 10:09.02 13:03.05 14:53.28
12 Fridrich Martin 1973 D Slavia Plzeň M 2 SlPl 11:14,84 76,60 800 VZ  1:11.45  2:31.51  3:55.28  5:20.88  6:48.70  8:17.25  9:48.64
13 Lewandowski Juraj 1984 B MPK Dolný Kubín M 2 MPKDK 11:27,53 73,78 800 VZ  1:16.85  2:41.22  4:08.42  5:36.78  7:05.04  8:33.75 10:01.59
14 Němec Václav 1973 D Plavecký klub Pardubice M 2 PKPar 11:41,41 73,70 800 VZ  1:15.13  2:39.21  4:07.97  5:38.25  7:09.37  8:41.31 10:12.70
15 Bláha Jiří 1976 C Bohemians Praha M 2 Boh 12:01,53 70,64 800 VZ  1:20.86  2:50.96  4:21.65  5:53.76  7:25.57 10:31.07 11:59.61
. . . . . . . . 400 VZ
1 Gratiasová Zuzana 1988 A Slavia Liberec Ž 3 25-29 SlLi 05:22,83 400 VZ   :35.75  1:14.70  1:54.90  2:35.87  3:17.44  3:59.10  4:41.04
2 Zrůstová Klára 1988 A Slavia Liberec Ž 3 25-29 SlLi 05:28,07 400 VZ   :37.59  1:18.59  1:59.97  2:41.96  3:23.46  4:05.30  4:47.16
3 Konečná Michaela 1988 A PVK Brno Ž 3 25-29 PVKBr 06:05,48 400 VZ   :41.56  1:27.09  2:13.99  3:01.48  3:48.01  4:35.09  5:21.74
1 Lukešová Michaela 1985 B Slavia Plzeň Ž 3 30-34 SlPl 05:17,16 400 VZ   :35.17  1:14.10  1:54.50  2:35.41  3:15.62  3:56.70  4:37.52
2 Menglérová  Andrea 1985 B PK Hradec Králové Ž 3 30-34 PKHK 05:37,23 400 VZ   :40.36  1:22.39  2:05.58  2:49.82  3:33.51  4:16.45  4:58.04
1 Loskotová Daniela 1976 C Neptun Masters Ž 3 35-39 NepM 06:22,95 400 VZ   :40.73  1:26.05  2:14.49  3:03.96  3:53.63  4:43.91  5:34.16
2 Hulínová Kateřina 1980 C TJ Alcedo Vsetín Ž 3 35-39 TJVs 06:52,01 400 VZ   :43.99  1:34.41  2:26.46  3:21.38  4:14.29  5:08.27  6:02.71
1 Landsmannová Šárka 1975 D Bohemians Praha Ž 3 40-44 Boh 04:55,92 400 VZ   :32.96  1:09.06  1:46.31  2:24.39  3:02.82  3:41.34  4:19.88
2 Vaňátková Eva 1974 D SK Trinity Cheb Ž 3 40-44 TrChb 05:37,50 400 VZ   :37.49  1:18.14  2:00.26  2:43.16  3:26.33  4:09.55  4:53.90
3 Valachová Lada 1972 D Kosatky Karviná Ž 3 40-44 KoKa 05:40,77 400 VZ   :37.67  1:19.40  2:02.73  2:45.91  3:30.12  4:14.29  4:58.26
1 Krčková Renata 1969 E Neptun Masters Ž 3 45-49 NepM 05:18,39 400 VZ   :35.20  1:13.58  1:53.66  2:34.63  3:15.69  3:56.73  4:38.24
2 Maříková Petra 1966 E Swim Masters Zlin Ž 3 45-49 SMZl 06:44,89 400 VZ   :41.96  1:29.40  2:21.49  3:15.28  4:07.82  5:01.87  5:55.26
1 Vančová Zuzana 1963 F SPK Bratislava Ž 3 50-54 SPKBr 05:35,22 400 VZ   :37.40  1:17.73  1:59.58  2:42.47  3:25.75  4:09.07  4:52.81
2 Vrbová Zuzana 1963 F SPK Bratislava Ž 3 50-54 SPKBr 06:20,95 400 VZ   :43.94  1:31.87  2:20.83  3:09.28  3:57.86  4:46.59  5:34.35
3 Brožová Olga 1962 F Bohemians Praha Ž 3 50-54 Boh 06:44,39 400 VZ   :46.13  1:35.90  2:27.07  3:17.71  4:10.65  5:02.41  5:55.05
1 Beňová Dana 1956 G SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 3 55-59 SChÚ 08:49,01 400 VZ   :58.52  2:04.86  3:12.99  4:23.66  5:32.82  6:39.18  7:45.79
1 Stockinger Michaela 1955 H SC Hakoah Vienna Ž 3 60-64 SC Hakoah 06:31,47 400 VZ   :42.75  1:30.78  2:20.62  3:11.14  4:00.96  4:51.94  5:43.27
1 Landsmannová Šárka 1975 D Bohemians Praha Ž 3 Boh 04:55,92 91,64 400 VZ   :32.96  1:09.06  1:46.31  2:24.39  3:02.82  3:41.34  4:19.88
2 Krčková Renata 1969 E Neptun Masters Ž 3 NepM 05:18,39 87,97 400 VZ   :35.20  1:13.58  1:53.66  2:34.63  3:15.69  3:56.73  4:38.24
3 Vančová Zuzana 1963 F SPK Bratislava Ž 3 SPKBr 05:35,22 86,96 400 VZ   :37.40  1:17.73  1:59.58  2:42.47  3:25.75  4:09.07  4:52.81
4 Lukešová Michaela 1985 B Slavia Plzeň Ž 3 SlPl 05:17,16 82,96 400 VZ   :35.17  1:14.10  1:54.50  2:35.41  3:15.62  3:56.70  4:37.52
5 Gratiasová Zuzana 1988 A Slavia Liberec Ž 3 SlLi 05:22,83 81,83 400 VZ   :35.75  1:14.70  1:54.90  2:35.87  3:17.44  3:59.10  4:41.04
6 Stockinger Michaela 1955 H SC Hakoah Vienna Ž 3 SC Hakoah 06:31,47 81,83 400 VZ   :42.75  1:30.78  2:20.62  3:11.14  4:00.96  4:51.94  5:43.27
7 Valachová Lada 1972 D Kosatky Karviná Ž 3 KoKa 05:40,77 80,91 400 VZ   :37.67  1:19.40  2:02.73  2:45.91  3:30.12  4:14.29  4:58.26
8 Vaňátková Eva 1974 D SK Trinity Cheb Ž 3 TrChb 05:37,50 80,80 400 VZ   :37.49  1:18.14  2:00.26  2:43.16  3:26.33  4:09.55  4:53.90
9 Zrůstová Klára 1988 A Slavia Liberec Ž 3 SlLi 05:28,07 80,52 400 VZ   :37.59  1:18.59  1:59.97  2:41.96  3:23.46  4:05.30  4:47.16
10 Menglérová  Andrea 1985 B PK Hradec Králové Ž 3 PKHK 05:37,23 78,02 400 VZ   :40.36  1:22.39  2:05.58  2:49.82  3:33.51  4:16.45  4:58.04
11 Vrbová Zuzana 1963 F SPK Bratislava Ž 3 SPKBr 06:20,95 76,52 400 VZ   :43.94  1:31.87  2:20.83  3:09.28  3:57.86  4:46.59  5:34.35
12 Brožová Olga 1962 F Bohemians Praha Ž 3 Boh 06:44,39 72,85 400 VZ   :46.13  1:35.90  2:27.07  3:17.71  4:10.65  5:02.41  5:55.05
13 Konečná Michaela 1988 A PVK Brno Ž 3 PVKBr 06:05,48 72,28 400 VZ   :41.56  1:27.09  2:13.99  3:01.48  3:48.01  4:35.09  5:21.74
14 Loskotová Daniela 1976 C Neptun Masters Ž 3 NepM 06:22,95 70,62 400 VZ   :40.73  1:26.05  2:14.49  3:03.96  3:53.63  4:43.91  5:34.16
15 Maříková Petra 1966 E Swim Masters Zlin Ž 3 SMZl 06:44,89 70,15 400 VZ   :41.96  1:29.40  2:21.49  3:15.28  4:07.82  5:01.87  5:55.26
16 Hulínová Kateřina 1980 C TJ Alcedo Vsetín Ž 3 TJVs 06:52,01 64,92 400 VZ   :43.99  1:34.41  2:26.46  3:21.38  4:14.29  5:08.27  6:02.71
17 Beňová Dana 1956 G SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 3 SChÚ 08:49,01 59,81 400 VZ   :58.52  2:04.86  3:12.99  4:23.66  5:32.82  6:39.18  7:45.79
1 Šetek Štěpán 1990 A Neptun Masters M 3 25-29 NepM 04:31,09 400 VZ   :31.05  1:03.83  1:37.90  2:12.34  2:46.85  3:21.67  3:56.81
1 Ježek Jan 1985 B Slavia Plzeň M 3 30-34 SlPl 04:48,28 400 VZ   :33.48  1:09.26  1:45.15  2:21.67  2:58.42  3:35.39  4:12.75
2 Vítek Jiří 1981 B Slavia Plzeň M 3 30-34 SlPl 04:51,53 400 VZ   :32.23  1:07.45  1:43.76  2:21.09  2:58.77  3:37.19  4:15.19
3 Mašláň Jiří 1983 B Univerzita Brno M 3 30-34 UnBr 04:54,83 400 VZ   :33.35  1:09.16  1:46.21  2:23.93  3:01.42  3:39.58  4:17.57
1 Mazzia Stefano 1979 C ASD NANTES OSTIENSIS Italy M 3 35-39 ASD Italy 04:56,30 400 VZ   :34.91  1:11.58  1:48.78  2:25.42  3:02.51  3:40.55  4:18.99
2 Fiala Michal 1979 C PVK Brno M 3 35-39 PVKBr 05:42,97 400 VZ   :37.34  1:17.66  1:59.59  2:44.19  3:30.61  4:15.68  5:00.34
3 Bláha Jiří 1976 C Bohemians Praha M 3 35-39 Boh 05:58,52 400 VZ   :38.63  1:23.38  2:09.45  2:53.58  3:41.01  4:28.16  5:12.58
1 Přibyl Tomáš 1972 D Slavia Liberec M 3 40-44 SlLi 04:33,61 400 VZ   :30.98  1:04.33  1:38.77  2:13.92  2:49.44  3:24.81  4:00.12
2 Dohnal Roman 1974 D J&T Sport Team M 3 40-44 JTST 04:39,83 400 VZ   :31.11  1:04.95  1:39.98  2:15.83  2:51.98  3:28.38  4:04.80
3 Zikeš Jan 1971 D Slavia Liberec M 3 40-44 SlLi 05:17,18 400 VZ   :36.91  1:15.72  1:55.31  2:35.84  3:17.19  3:58.40  4:38.96
4 Čadan Martin 1971 D SK NIKÉ Jilemnice M 3 40-44 Nike 05:23,60 400 VZ   :35.57  1:14.06  1:54.47  2:35.77  3:17.75  4:00.08  4:42.50
5 Němec Václav 1973 D Plavecký klub Pardubice M 3 40-44 PKPar 05:25,18 400 VZ   :34.92  1:13.13  1:53.69  2:35.55  3:17.75  4:01.17  4:45.21
6 Hracki Libor 1972 D Slávia Havířov M 3 40-44 SlHa 05:25,35 400 VZ   :35.25  1:13.94  1:53.88  2:34.16  3:16.17  3:59.80  4:43.61
7 Horvát Petr 1973 D Plavecký klub Zábřeh M 3 40-44 PKZá 05:38,37 400 VZ   :36.59  1:17.13  1:58.80  2:41.99  3:26.38  4:10.51  4:55.31
1 Seeman Tomáš 1969 E Motorlet Praha M 3 45-49 MoP 04:44,92 400 VZ   :31.33  1:05.79  1:42.00  2:18.83  2:54.93  3:31.90  4:08.74
2 Čigáš Peter 1970 E SK AQUATICS Nitra M 3 45-49 SK AQUA 04:48,13 400 VZ   :32.10  1:07.95  1:43.84  2:20.82  2:57.37  3:33.90  4:11.40
3 Škodný  Pavol 1969 E PK Kupele Piešťany M 3 45-49 KUPI 05:06,52 400 VZ   :33.78  1:10.78  1:49.19  2:28.13  3:07.59  3:47.65  4:27.59
4 Mareš Libor 1969 E Plavecké sporty Šternberk M 3 45-49 PSŠt 05:50,90 400 VZ   :39.86  1:23.44  2:08.76  2:54.06  3:40.43  4:24.53  5:08.06
1 Mrůzek Alexander 1965 F Univerzita Brno M 3 50-54 UnBr 04:51,29 400 VZ   :33.62  1:09.74  1:46.29  2:23.12  3:00.23  3:37.52  4:15.04
2 Havlíček Marian 1965 F SP Přerov M 3 50-54 SpPř 05:24,74 400 VZ   :35.33  1:13.70  1:54.21  2:35.46  3:17.59  3:59.93  4:42.63
3 Janovský Jiří 1964 F PK Stráž pod Ralskem M 3 50-54 PKSpR 05:24,96 400 VZ   :38.44  1:20.61  2:02.33  2:43.72  3:25.17  4:05.66  4:46.37
1 Kurhajec Pavel 1941 J Swim Union Wien M 3 70-74 SUW 07:02,34 400 VZ   :48.79  1:42.10  2:36.40  3:29.83  4:23.44  5:16.74  6:10.59
1 Navrátil Arnošt 1940 K Neptun Masters M 3 75-79 NepM 07:07,57 400 VZ   :44.37  1:34.85  2:29.52  3:25.51  4:21.47  5:16.58  6:12.42
2 Stríženec Milan 1938 K TPO Trenčín M 3 75-79 TPO Tr 07:32,37 400 VZ   :50.34  1:48.56  2:47.21  3:44.94  4:43.13  5:40.90  6:37.39
1 Přibyl Tomáš 1972 D Slavia Liberec M 3 SlLi 04:33,61 91,13 400 VZ   :30.98  1:04.33  1:38.77  2:13.92  2:49.44  3:24.81  4:00.12
2 Seeman Tomáš 1969 E Motorlet Praha M 3 MoP 04:44,92 89,10 400 VZ   :31.33  1:05.79  1:42.00  2:18.83  2:54.93  3:31.90  4:08.74
3 Mrůzek Alexander 1965 F Univerzita Brno M 3 UnBr 04:51,29 89,03 400 VZ   :33.62  1:09.74  1:46.29  2:23.12  3:00.23  3:37.52  4:15.04
4 Dohnal Roman 1974 D J&T Sport Team M 3 JTST 04:39,83 87,98 400 VZ   :31.11  1:04.95  1:39.98  2:15.83  2:51.98  3:28.38  4:04.80
5 Šetek Štěpán 1990 A Neptun Masters M 3 NepM 04:31,09 87,87 400 VZ   :31.05  1:03.83  1:37.90  2:12.34  2:46.85  3:21.67  3:56.81
6 Čigáš Peter 1970 E SK AQUATICS Nitra M 3 SK AQUA 04:48,13 87,63 400 VZ   :32.10  1:07.95  1:43.84  2:20.82  2:57.37  3:33.90  4:11.40
7 Ježek Jan 1985 B Slavia Plzeň M 3 SlPl 04:48,28 83,54 400 VZ   :33.48  1:09.26  1:45.15  2:21.67  2:58.42  3:35.39  4:12.75
8 Vítek Jiří 1981 B Slavia Plzeň M 3 SlPl 04:51,53 83,19 400 VZ   :32.23  1:07.45  1:43.76  2:21.09  2:58.77  3:37.19  4:15.19
9 Škodný  Pavol 1969 E PK Kupele Piešťany M 3 KUPI 05:06,52 82,82 400 VZ   :33.78  1:10.78  1:49.19  2:28.13  3:07.59  3:47.65  4:27.59
10 Mazzia Stefano 1979 C ASD NANTES OSTIENSIS Italy M 3 ASD Italy 04:56,30 82,10 400 VZ   :34.91  1:11.58  1:48.78  2:25.42  3:02.51  3:40.55  4:18.99
11 Mašláň Jiří 1983 B Univerzita Brno M 3 UnBr 04:54,83 81,97 400 VZ   :33.35  1:09.16  1:46.21  2:23.93  3:01.42  3:39.58  4:17.57
12 Janovský Jiří 1964 F PK Stráž pod Ralskem M 3 PKSpR 05:24,96 80,41 400 VZ   :38.44  1:20.61  2:02.33  2:43.72  3:25.17  4:05.66  4:46.37
13 Havlíček Marian 1965 F SP Přerov M 3 SpPř 05:24,74 79,86 400 VZ   :35.33  1:13.70  1:54.21  2:35.46  3:17.59  3:59.93  4:42.63
14 Zikeš Jan 1971 D Slavia Liberec M 3 SlLi 05:17,18 79,11 400 VZ   :36.91  1:15.72  1:55.31  2:35.84  3:17.19  3:58.40  4:38.96
15 Kurhajec Pavel 1941 J Swim Union Wien M 3 SUW 07:02,34 78,25 400 VZ   :48.79  1:42.10  2:36.40  3:29.83  4:23.44  5:16.74  6:10.59
16 Navrátil Arnošt 1940 K Neptun Masters M 3 NepM 07:07,57 78,02 400 VZ   :44.37  1:34.85  2:29.52  3:25.51  4:21.47  5:16.58  6:12.42
17 Čadan Martin 1971 D SK NIKÉ Jilemnice M 3 Nike 05:23,60 77,54 400 VZ   :35.57  1:14.06  1:54.47  2:35.77  3:17.75  4:00.08  4:42.50
18 Stríženec Milan 1938 K TPO Trenčín M 3 TPO Tr 07:32,37 76,95 400 VZ   :50.34  1:48.56  2:47.21  3:44.94  4:43.13  5:40.90  6:37.39
19 Hracki Libor 1972 D Slávia Havířov M 3 SlHa 05:25,35 76,64 400 VZ   :35.25  1:13.94  1:53.88  2:34.16  3:16.17  3:59.80  4:43.61
20 Němec Václav 1973 D Plavecký klub Pardubice M 3 PKPar 05:25,18 76,20 400 VZ   :34.92  1:13.13  1:53.69  2:35.55  3:17.75  4:01.17  4:45.21
21 Horvát Petr 1973 D Plavecký klub Zábřeh M 3 PKZá 05:38,37 73,23 400 VZ   :36.59  1:17.13  1:58.80  2:41.99  3:26.38  4:10.51  4:55.31
22 Mareš Libor 1969 E Plavecké sporty Šternberk M 3 PSŠt 05:50,90 72,34 400 VZ   :39.86  1:23.44  2:08.76  2:54.06  3:40.43  4:24.53  5:08.06
23 Fiala Michal 1979 C PVK Brno M 3 PVKBr 05:42,97 70,93 400 VZ   :37.34  1:17.66  1:59.59  2:44.19  3:30.61  4:15.68  5:00.34
24 Bláha Jiří 1976 C Bohemians Praha M 3 Boh 05:58,52 68,14 400 VZ   :38.63  1:23.38  2:09.45  2:53.58  3:41.01  4:28.16  5:12.58
. . . . . . . . 200 VZ
1 Zrůstová Klára 1988 A Slavia Liberec Ž 4 25-29 SlLi 02:40,03 200 VZ   :37.86  1:18.59  1:59.67  2:40.03
2 Konečná Michaela 1988 A PVK Brno Ž 4 25-29 PVKBr 02:46,83 200 VZ   :39.30  1:22.34  2:05.81  2:46.83
1 Lukešová Michaela 1985 B Slavia Plzeň Ž 4 30-34 SlPl 02:30,89 200 VZ   :34.44  1:11.98  1:51.18  2:30.89
2 Menglérová  Andrea 1985 B PK Hradec Králové Ž 4 30-34 PKHK 02:35,20 200 VZ   :36.31  1:15.75  1:56.14  2:35.20
1 Kazíková Sandra 1976 C SP Přerov Ž 4 35-39 SpPř 02:17,64 200 VZ   :31.41  1:06.11  1:42.11  2:17.64
2 Vaňková Alice 1979 C Neptun Masters Ž 4 35-39 NepM 02:33,81 200 VZ   :34.66  1:13.71  1:53.04  2:33.81
3 Pataki Ruth 1978 C SC Hakoah Vienna Ž 4 35-39 SC Hakoah 02:46,92 200 VZ   :38.27  1:20.44  2:04.02  2:46.92
4 Loskotová Daniela 1976 C Neptun Masters Ž 4 35-39 NepM 02:57,69 200 VZ   :39.38  1:22.81  2:10.08  2:57.69
5 Hulínová Kateřina 1980 C TJ Alcedo Vsetín Ž 4 35-39 TJVs 03:12,34 200 VZ   :43.27  1:31.88  2:22.63  3:12.34
1 Landsmannová Šárka 1975 D Bohemians Praha Ž 4 40-44 Boh 02:18,88 200 VZ   :32.66  1:08.00  1:43.81  2:18.88
2 Vaňátková Eva 1974 D SK Trinity Cheb Ž 4 40-44 TrChb 02:42,56 200 VZ   :36.91  1:17.16  1:59.85  2:42.56
1 Krčková Renata 1969 E Neptun Masters Ž 4 45-49 NepM 02:27,84 200 VZ   :33.52  1:10.54  1:49.50  2:27.84
2 Zimová  Alica 1967 E SPU Nitra Ž 4 45-49 SPUNI 03:30,57 200 VZ   :44.55  1:39.76  2:36.06  3:30.57
3 Čadanová Lucie 1969 E SK NIKÉ Jilemnice Ž 4 45-49 Nike 03:42,88 200 VZ   :47.38  1:42.67  2:44.69  3:42.88
1 Vančová Zuzana 1963 F SPK Bratislava Ž 4 50-54 SPKBr 02:36,70 200 VZ   :36.05  1:15.35  1:56.06  2:36.70
2 Tregerová Zuzana 1963 F SPK Bratislava Ž 4 50-54 SPKBr 03:01,91 200 VZ   :41.52  1:27.47  2:15.76  3:01.91
1 Civínová Věra 1957 G Neptun Masters Ž 4 55-59 NepM 02:49,86 200 VZ   :39.88  1:22.86  2:06.95  2:49.86
1 Pospíšilová Alena 1954 H Bohemians Praha Ž 4 60-64 Boh 03:01,71 200 VZ   :41.32  1:28.26  2:16.68  3:01.71
2 Nemčicova Olga 1951 H SPU Nitra Ž 4 60-64 SPUNI 03:50,25 200 VZ   :50.66  1:49.41  2:51.01  3:50.25
1 Kazíková Sandra 1976 C SP Přerov Ž 4 SpPř 02:17,64 93,17 200 VZ   :31.41  1:06.11  1:42.11  2:17.64
2 Landsmannová Šárka 1975 D Bohemians Praha Ž 4 Boh 02:18,88 92,71 200 VZ   :32.66  1:08.00  1:43.81  2:18.88
3 Krčková Renata 1969 E Neptun Masters Ž 4 NepM 02:27,84 89,55 200 VZ   :33.52  1:10.54  1:49.50  2:27.84
4 Vančová Zuzana 1963 F SPK Bratislava Ž 4 SPKBr 02:36,70 88,51 200 VZ   :36.05  1:15.35  1:56.06  2:36.70
5 Civínová Věra 1957 G Neptun Masters Ž 4 NepM 02:49,86 87,42 200 VZ   :39.88  1:22.86  2:06.95  2:49.86
6 Pospíšilová Alena 1954 H Bohemians Praha Ž 4 Boh 03:01,71 84,56 200 VZ   :41.32  1:28.26  2:16.68  3:01.71
7 Lukešová Michaela 1985 B Slavia Plzeň Ž 4 SlPl 02:30,89 83,32 200 VZ   :34.44  1:11.98  1:51.18  2:30.89
8 Vaňková Alice 1979 C Neptun Masters Ž 4 NepM 02:33,81 82,38 200 VZ   :34.66  1:13.71  1:53.04  2:33.81
9 Menglérová  Andrea 1985 B PK Hradec Králové Ž 4 PKHK 02:35,20 81,01 200 VZ   :36.31  1:15.75  1:56.14  2:35.20
10 Vaňátková Eva 1974 D SK Trinity Cheb Ž 4 TrChb 02:42,56 79,56 200 VZ   :36.91  1:17.16  1:59.85  2:42.56
11 Zrůstová Klára 1988 A Slavia Liberec Ž 4 SlLi 02:40,03 78,08 200 VZ   :37.86  1:18.59  1:59.67  2:40.03
12 Tregerová Zuzana 1963 F SPK Bratislava Ž 4 SPKBr 03:01,91 76,24 200 VZ   :41.52  1:27.47  2:15.76  3:01.91
13 Pataki Ruth 1978 C SC Hakoah Vienna Ž 4 SC Hakoah 02:46,92 76,21 200 VZ   :38.27  1:20.44  2:04.02  2:46.92
14 Konečná Michaela 1988 A PVK Brno Ž 4 PVKBr 02:46,83 74,90 200 VZ   :39.30  1:22.34  2:05.81  2:46.83
15 Loskotová Daniela 1976 C Neptun Masters Ž 4 NepM 02:57,69 72,17 200 VZ   :39.38  1:22.81  2:10.08  2:57.69
16 Nemčicova Olga 1951 H SPU Nitra Ž 4 SPUNI 03:50,25 69,51 200 VZ   :50.66  1:49.41  2:51.01  3:50.25
17 Hulínová Kateřina 1980 C TJ Alcedo Vsetín Ž 4 TJVs 03:12,34 65,61 200 VZ   :43.27  1:31.88  2:22.63  3:12.34
18 Zimová  Alica 1967 E SPU Nitra Ž 4 SPUNI 03:30,57 63,54 200 VZ   :44.55  1:39.76  2:36.06  3:30.57
19 Čadanová Lucie 1969 E SK NIKÉ Jilemnice Ž 4 Nike 03:42,88 59,40 200 VZ   :47.38  1:42.67  2:44.69  3:42.88
1 Šetek Štěpán 1990 A Neptun Masters M 4 25-29 NepM 02:05,97 200 VZ   :29.44  1:02.00  1:34.73  2:05.97
2 Šikr Marek 1986 A KL sport Teplice M 4 25-29 KLSTe 02:22,83 200 VZ   :32.58  1:07.45  1:44.82  2:22.83
1 Bezouška Jiří 1985 B PK Hradec Králové M 4 30-34 PKHK 02:18,08 200 VZ   :30.43  1:04.76  1:41.33  2:18.08
2 Ježek Jan 1985 B Slavia Plzeň M 4 30-34 SlPl 02:20,02 200 VZ   :32.87  1:08.26  1:44.60  2:20.02
1 Kohout Petr 1978 C Swim Masters Zlin M 4 35-39 SMZl 02:16,91 200 VZ   :31.04  1:05.29  1:41.13  2:16.91
2 Mazzia Stefano 1979 C ASD NANTES OSTIENSIS Italy M 4 35-39 ASD Italy 02:17,93 200 VZ   :32.61  1:06.61  1:42.07  2:17.93
3 Polanský Jiří 1978 C Universitní SK Praha M 4 35-39 USK 02:21,75 200 VZ   :31.64  1:07.05  1:45.27  2:21.75
4 Polanský Vítek 1978 C Universitní SK Praha M 4 35-39 USK 02:23,20 200 VZ   :30.78  1:06.27  1:45.12  2:23.20
5 Fiala Michal 1979 C PVK Brno M 4 35-39 PVKBr 02:32,31 200 VZ   :35.27  1:14.52  1:53.57  2:32.31
6 Bláha Jiří 1976 C Bohemians Praha M 4 35-39 Boh 02:44,64 200 VZ   :36.14  1:17.49  2:01.22  2:44.64
1 Přibyl Tomáš 1972 D Slavia Liberec M 4 40-44 SlLi 02:07,19 200 VZ   :29.80  1:01.49  1:34.68  2:07.19
2 Dohnal Roman 1974 D J&T Sport Team M 4 40-44 JTST 02:09,35 200 VZ   :30.28  1:02.49  1:36.04  2:09.35
3 Sýkora Jaroslav 1971 D PVK Bratislava M 4 40-44 PVKBr 02:19,64 200 VZ   :32.35  1:06.75  1:42.85  2:19.64
4 Zikeš Jan 1971 D Slavia Liberec M 4 40-44 SlLi 02:27,69 200 VZ   :34.56  1:11.56  1:50.35  2:27.69
5 Hracki Libor 1972 D Slávia Havířov M 4 40-44 SlHa 02:29,77 200 VZ   :33.50  1:10.66  1:50.34  2:29.77
6 Němec Václav 1973 D Plavecký klub Pardubice M 4 40-44 PKPar 02:32,35 200 VZ   :33.29  1:10.63  1:51.39  2:32.35
1 Henyš Jaromír 1967 E Neptun Masters M 4 45-49 NepM 02:08,53 200 VZ   :30.56  1:02.36  1:35.08  2:08.53
2 Löwy Thomas 1966 E SC Hakoah Vienna M 4 45-49 SC Hakoah 02:11,11 200 VZ   :29.86  1:02.80  1:36.40  2:11.11
3 Čigáš Peter 1970 E SK AQUATICS Nitra M 4 45-49 SK AQUA 02:12,92 200 VZ   :30.53  1:04.61  1:38.62  2:12.92
4 Seeman Tomáš 1969 E Motorlet Praha M 4 45-49 SMZl 02:13,08 200 VZ   :30.56  1:04.45  1:39.60  2:13.08
5 Kořínek Petr 1970 E Slavia Liberec M 4 45-49 SlLi 02:16,34 200 VZ   :30.97  1:05.39  1:40.78  2:16.34
6 Soukup Petr 1967 E SKP Taurus Prostějov M 4 45-49 TAPro 02:19,85 200 VZ   :32.16  1:07.69  1:43.67  2:19.85
7 Arnošt Jan 1970 E TJ Alcedo Vsetín M 4 45-49 TJVs 02:50,92 200 VZ   :35.79  1:19.12  2:05.47  2:50.92
1 Maruniak Miroslav 1964 F Dukla Banská Bystrica M 4 50-54  DuBB 02:24,44 200 VZ   :27.91  1:00.26  1:42.76  2:24.44
2 Janovský Jiří 1964 F PK Stráž pod Ralskem M 4 50-54 PKSpR 02:36,70 200 VZ   :35.74  1:15.27  1:56.07  2:36.70
3 Nykl Jan 1964 F Seals Masters Česká Lípa M 4 50-54 PKMČL 02:45,91 200 VZ   :37.54  1:19.09  2:03.22  2:45.91
1 Panzer Simon 1952 H SC Hakoah Vienna M 4 60-64 SC Hakoah 03:18,00 200 VZ   :47.59  1:38.65  2:29.92  3:18.00
1 Bránik Juraj 1946 I Bohemians Praha M 4 65-69 Boh 02:58,03 200 VZ   :39.42  1:24.87  2:12.90  2:58.03
2 Okáč Jaroslav 1949 I Jihlavský plavecký klub AXIS M 4 65-69 JPK 03:03,14 200 VZ   :40.92  1:26.59  2:14.96  3:03.14
3 Měchura Tomáš 1948 I Seals Masters Česká Lípa M 4 65-69 PKMČL 03:08,17 200 VZ   :39.33  1:26.44  2:18.27  3:08.17
4 Melichar Zbyněk 1949 I SCPA Pardubice M 4 65-69 SCPAP 03:32,04 200 VZ   :46.84  1:41.13  2:37.04  3:32.04
1 Kurhajec Pavel 1941 J Swim Union Wien M 4 70-74 SUW 03:14,43 200 VZ   :45.07  1:34.47  2:24.48  3:14.43
1 Stríženec Milan 1938 K TPO Trenčín M 4 75-79 TPO Tr 03:33,49 200 VZ   :49.94  1:45.33  2:41.12  3:33.49
1 Henyš Jaromír 1967 E Neptun Masters M 4 NepM 02:08,53 92,72 200 VZ   :30.56  1:02.36  1:35.08  2:08.53
2 Löwy Thomas 1966 E SC Hakoah Vienna M 4 SC Hakoah 02:11,11 91,52 200 VZ   :29.86  1:02.80  1:36.40  2:11.11
3 Přibyl Tomáš 1972 D Slavia Liberec M 4 SlLi 02:07,19 91,08 200 VZ   :29.80  1:01.49  1:34.68  2:07.19
4 Dohnal Roman 1974 D J&T Sport Team M 4 JTST 02:09,35 88,86 200 VZ   :30.28  1:02.49  1:36.04  2:09.35
5 Seeman Tomáš 1969 E Motorlet Praha M 4 SMZl 02:13,08 88,34 200 VZ   :30.56  1:04.45  1:39.60  2:13.08
6 Šetek Štěpán 1990 A Neptun Masters M 4 NepM 02:05,97 88,06 200 VZ   :29.44  1:02.00  1:34.73  2:05.97
7 Čigáš Peter 1970 E SK AQUATICS Nitra M 4 SK AQUA 02:12,92 87,84 200 VZ   :30.53  1:04.61  1:38.62  2:12.92
8 Kořínek Petr 1970 E Slavia Liberec M 4 SlLi 02:16,34 85,63 200 VZ   :30.97  1:05.39  1:40.78  2:16.34
9 Soukup Petr 1967 E SKP Taurus Prostějov M 4 TAPro 02:19,85 85,22 200 VZ   :32.16  1:07.69  1:43.67  2:19.85
10 Maruniak Miroslav 1964 F Dukla Banská Bystrica M 4  DuBB 02:24,44 84,19 200 VZ   :27.91  1:00.26  1:42.76  2:24.44
11 Sýkora Jaroslav 1971 D PVK Bratislava M 4 PVKBr 02:19,64 83,29 200 VZ   :32.35  1:06.75  1:42.85  2:19.64
12 Kohout Petr 1978 C Swim Masters Zlin M 4 SMZl 02:16,91 83,00 200 VZ   :31.04  1:05.29  1:41.13  2:16.91
13 Mazzia Stefano 1979 C ASD NANTES OSTIENSIS Italy M 4 ASD Italy 02:17,93 82,18 200 VZ   :32.61  1:06.61  1:42.07  2:17.93
14 Bránik Juraj 1946 I Bohemians Praha M 4 Boh 02:58,03 81,98 200 VZ   :39.42  1:24.87  2:12.90  2:58.03
15 Polanský Jiří 1978 C Universitní SK Praha M 4 USK 02:21,75 80,17 200 VZ   :31.64  1:07.05  1:45.27  2:21.75
16 Bezouška Jiří 1985 B PK Hradec Králové M 4 PKHK 02:18,08 80,14 200 VZ   :30.43  1:04.76  1:41.33  2:18.08
17 Kurhajec Pavel 1941 J Swim Union Wien M 4 SUW 03:14,43 79,66 200 VZ   :45.07  1:34.47  2:24.48  3:14.43
18 Polanský Vítek 1978 C Universitní SK Praha M 4 USK 02:23,20 79,35 200 VZ   :30.78  1:06.27  1:45.12  2:23.20
19 Ježek Jan 1985 B Slavia Plzeň M 4 SlPl 02:20,02 79,03 200 VZ   :32.87  1:08.26  1:44.60  2:20.02
20 Zikeš Jan 1971 D Slavia Liberec M 4 SlLi 02:27,69 78,75 200 VZ   :34.56  1:11.56  1:50.35  2:27.69
21 Janovský Jiří 1964 F PK Stráž pod Ralskem M 4 PKSpR 02:36,70 77,60 200 VZ   :35.74  1:15.27  1:56.07  2:36.70
22 Šikr Marek 1986 A KL sport Teplice M 4 KLSTe 02:22,83 77,52 200 VZ   :32.58  1:07.45  1:44.82  2:22.83
23 Hracki Libor 1972 D Slávia Havířov M 4 SlHa 02:29,77 77,35 200 VZ   :33.50  1:10.66  1:50.34  2:29.77
24 Stríženec Milan 1938 K TPO Trenčín M 4 TPO Tr 03:33,49 76,63 200 VZ   :49.94  1:45.33  2:41.12  3:33.49
25 Okáč Jaroslav 1949 I Jihlavský plavecký klub AXIS M 4 JPK 03:03,14 76,26 200 VZ   :40.92  1:26.59  2:14.96  3:03.14
26 Němec Václav 1973 D Plavecký klub Pardubice M 4 PKPar 02:32,35 75,74 200 VZ   :33.29  1:10.63  1:51.39  2:32.35
27 Měchura Tomáš 1948 I Seals Masters Česká Lípa M 4 PKMČL 03:08,17 75,33 200 VZ   :39.33  1:26.44  2:18.27  3:08.17
28 Fiala Michal 1979 C PVK Brno M 4 PVKBr 02:32,31 74,42 200 VZ   :35.27  1:14.52  1:53.57  2:32.31
29 Nykl Jan 1964 F Seals Masters Česká Lípa M 4 PKMČL 02:45,91 73,29 200 VZ   :37.54  1:19.09  2:03.22  2:45.91
30 Bláha Jiří 1976 C Bohemians Praha M 4 Boh 02:44,64 69,37 200 VZ   :36.14  1:17.49  2:01.22  2:44.64
31 Panzer Simon 1952 H SC Hakoah Vienna M 4 SC Hakoah 03:18,00 68,35 200 VZ   :47.59  1:38.65  2:29.92  3:18.00
32 Arnošt Jan 1970 E TJ Alcedo Vsetín M 4 TJVs 02:50,92 68,31 200 VZ   :35.79  1:19.12  2:05.47  2:50.92
33 Melichar Zbyněk 1949 I SCPA Pardubice M 4 SCPAP 03:32,04 65,86 200 VZ   :46.84  1:41.13  2:37.04  3:32.04
. . . . . . . . 100 VZ
1 Menglérová  Andrea 1985 B PK Hradec Králové Ž 5 30-34 PKHK 01:08,43 100 VZ   :32.97  1:08.43
2 Ferenčíková Naďa 1983 B TJ Alcedo Vsetín Ž 5 30-34 TJVs 01:22,32 100 VZ   :39.48  1:22.32
1 Herboltová Petra 1980 C Jihlavský plavecký klub AXIS Ž 5 35-39 JPK 01:13,28 100 VZ   :35.11  1:13.28
2 Loskotová Daniela 1976 C Neptun Masters Ž 5 35-39 NepM 01:23,09 100 VZ   :38.54  1:23.09
1 Landsmannová Šárka 1975 D Bohemians Praha Ž 5 40-44 Boh 01:05,83 100 VZ   :32.06  1:05.83
2 Minaříková Gabriela 1974 D Swim Smooth Ž 5 40-44 SSCZ 01:09,60 100 VZ   :33.39  1:09.60
3 Bejlková Silvie 1972 D Slavia Plzeň Ž 5 40-44 SlPl 01:11,00 100 VZ   :35.07  1:11.00
4 Vaňátková Eva 1974 D SK Trinity Cheb Ž 5 40-44 TrChb 01:14,09 100 VZ   :35.92  1:14.09
5 Weisser Jana 1973 D Swim Smooth Ž 5 40-44 SSCZ 01:24,06 100 VZ   :37.61  1:24.06
1 Hlatká Nina 1968 E Mestský plavecký klub Prievidza Ž 5 45-49 MPK 01:10,78 100 VZ   :34.65  1:10.78
2 Jonášová Anna 1970 E Bohemians Praha Ž 5 45-49 Boh 01:12,27 100 VZ   :34.33  1:12.27
3 Merten Sabine 1969 E SC Hakoah Vienna Ž 5 45-49 SC Hakoah 01:15,70 100 VZ   :36.35  1:15.70
4 Šmídová Dita 1969 E Jihlavský plavecký klub AXIS Ž 5 45-49 JPK 01:21,18 100 VZ   :38.26  1:21.18
5 Maříková Petra 1966 E Swim Masters Zlin Ž 5 45-49 SMZl 01:23,74 100 VZ   :39.21  1:23.74
6 Zimová  Alica 1967 E SPU Nitra Ž 5 45-49 SPUNI 01:32,62 100 VZ   :43.99  1:32.62
1 Červíková Romana 1964 F Swim Masters Zlin Ž 5 50-54 SMZl 01:12,22 100 VZ   :35.18  1:12.22
2 Vančová Zuzana 1963 F SPK Bratislava Ž 5 50-54 SPKBr 01:13,31 100 VZ   :35.70  1:13.31
3 Tregerová Zuzana 1963 F SPK Bratislava Ž 5 50-54 SPKBr 01:20,04 100 VZ   :38.68  1:20.04
1 Havlíčková Oldřiška 1960 G Jihlavský plavecký klub AXIS Ž 5 55-59 JPK 01:15,03 100 VZ   :35.88  1:15.03
2 Civínová Věra 1957 G Neptun Masters Ž 5 55-59 NepM 01:16,98 100 VZ   :36.07  1:16.98
3 Stluková Lenka 1960 G SPK Liberec Ž 5 55-59 SPKLi 01:25,78 100 VZ   :39.94  1:25.78
4 Draxlová Miluše 1958 G Plavecké sporty Šternberk Ž 5 55-59 PSŠt 01:45,02 100 VZ   :48.92  1:45.02
1 Nemčicova Olga 1951 H SPU Nitra Ž 5 60-64 SPUNI 01:46,56 100 VZ   :49.75  1:46.56
1 Fridrichová Šárka 1945 J Slavia Plzeň Ž 5 70-74 SlPl 01:36,98 100 VZ   :43.39  1:36.98
2 Liščinská Eva 1944 J PVK Brno Ž 5 70-74 PVKBr 01:46,44 100 VZ   :50.38  1:46.44
1 Landsmannová Šárka 1975 D Bohemians Praha Ž 5 Boh 01:05,83 89,68 100 VZ   :32.06  1:05.83
2 Červíková Romana 1964 F Swim Masters Zlin Ž 5 SMZl 01:12,22 87,00 100 VZ   :35.18  1:12.22
3 Civínová Věra 1957 G Neptun Masters Ž 5 NepM 01:16,98 86,91 100 VZ   :36.07  1:16.98
4 Havlíčková Oldřiška 1960 G Jihlavský plavecký klub AXIS Ž 5 JPK 01:15,03 86,41 100 VZ   :35.88  1:15.03
5 Vančová Zuzana 1963 F SPK Bratislava Ž 5 SPKBr 01:13,31 86,39 100 VZ   :35.70  1:13.31
6 Hlatká Nina 1968 E Mestský plavecký klub Prievidza Ž 5 MPK 01:10,78 86,24 100 VZ   :34.65  1:10.78
7 Minaříková Gabriela 1974 D Swim Smooth Ž 5 SSCZ 01:09,60 85,15 100 VZ   :33.39  1:09.60
8 Bejlková Silvie 1972 D Slavia Plzeň Ž 5 SlPl 01:11,00 84,12 100 VZ   :35.07  1:11.00
9 Jonášová Anna 1970 E Bohemians Praha Ž 5 Boh 01:12,27 83,28 100 VZ   :34.33  1:12.27
10 Menglérová  Andrea 1985 B PK Hradec Králové Ž 5 PKHK 01:08,43 82,31 100 VZ   :32.97  1:08.43
11 Merten Sabine 1969 E SC Hakoah Vienna Ž 5 SC Hakoah 01:15,70 80,07 100 VZ   :36.35  1:15.70
12 Vaňátková Eva 1974 D SK Trinity Cheb Ž 5 TrChb 01:14,09 79,99 100 VZ   :35.92  1:14.09
13 Fridrichová Šárka 1945 J Slavia Plzeň Ž 5 SlPl 01:36,98 79,85 100 VZ   :43.39  1:36.98
14 Tregerová Zuzana 1963 F SPK Bratislava Ž 5 SPKBr 01:20,04 79,12 100 VZ   :38.68  1:20.04
15 Herboltová Petra 1980 C Jihlavský plavecký klub AXIS Ž 5 JPK 01:13,28 78,88 100 VZ   :35.11  1:13.28
16 Stluková Lenka 1960 G SPK Liberec Ž 5 SPKLi 01:25,78 75,58 100 VZ   :39.94  1:25.78
17 Šmídová Dita 1969 E Jihlavský plavecký klub AXIS Ž 5 JPK 01:21,18 74,67 100 VZ   :38.26  1:21.18
18 Liščinská Eva 1944 J PVK Brno Ž 5 PVKBr 01:46,44 74,09 100 VZ   :50.38  1:46.44
19 Maříková Petra 1966 E Swim Masters Zlin Ž 5 SMZl 01:23,74 73,92 100 VZ   :39.21  1:23.74
20 Weisser Jana 1973 D Swim Smooth Ž 5 SSCZ 01:24,06 70,78 100 VZ   :37.61  1:24.06
21 Loskotová Daniela 1976 C Neptun Masters Ž 5 NepM 01:23,09 70,75 100 VZ   :38.54  1:23.09
22 Ferenčíková Naďa 1983 B TJ Alcedo Vsetín Ž 5 TJVs 01:22,32 69,14 100 VZ   :39.48  1:22.32
23 Nemčicova Olga 1951 H SPU Nitra Ž 5 SPUNI 01:46,56 67,83 100 VZ   :49.75  1:46.56
24 Zimová  Alica 1967 E SPU Nitra Ž 5 SPUNI 01:32,62 66,37 100 VZ   :43.99  1:32.62
25 Draxlová Miluše 1958 G Plavecké sporty Šternberk Ž 5 PSŠt 01:45,02 63,05 100 VZ   :48.92  1:45.02
1 Findrik Karel 1981 B TJ Alcedo Vsetín M 5 30-34 TJVs 00:57,22 100 VZ   :26.93   :57.22
2 Vítek Jiří 1981 B Slavia Plzeň M 5 30-34 SlPl 00:58,90 100 VZ   :28.27   :58.90
3 Grande Vojtěch 1984 B Slavia Liberec M 5 30-34 SlLi 01:00,13 100 VZ   :28.99  1:00.13
4 Bezouška Jiří 1985 B PK Hradec Králové M 5 30-34 PKHK 01:00,20 100 VZ   :29.56  1:00.20
5 Mašláň Jiří 1983 B Univerzita Brno M 5 30-34 UnBr 01:00,65 100 VZ   :29.54  1:00.65
1 Hejnic Petr 1977 C Bohemians Praha M 5 35-39 Boh 01:00,30 100 VZ   :28.85  1:00.30
2 Kohout Petr 1978 C Swim Masters Zlin M 5 35-39 SMZl 01:01,41 100 VZ   :29.47  1:01.41
3 Mazzia Stefano 1979 C ASD NANTES OSTIENSIS Italy M 5 35-39 ASD Italy 01:03,47 100 VZ   :31.32  1:03.47
4 Polanský Jiří 1978 C Universitní SK Praha M 5 35-39 USK 01:04,27 100 VZ   :30.80  1:04.27
5 Polanský Vítek 1978 C Universitní SK Praha M 5 35-39 USK 01:04,50 100 VZ   :29.93  1:04.50
6 Čížek Petr 1979 C Slavia Plzeň M 5 35-39 SlPl 01:06,82 100 VZ   :32.58  1:06.82
1 Přibyl Tomáš 1972 D Slavia Liberec M 5 40-44 SlLi 00:59,65 100 VZ   :29.40   :59.65
2 Sýkora Jaroslav 1971 D PVK Bratislava M 5 40-44 PVKBr 01:00,07 100 VZ   :28.81  1:00.07
3 Fridrich Martin 1973 D Slavia Plzeň M 5 40-44 SlPl 01:03,57 100 VZ   :30.56  1:03.57
4 Čadan Martin 1971 D SK NIKÉ Jilemnice M 5 40-44 Nike 01:05,29 100 VZ   :31.11  1:05.29
5 Mašek Jaromír 1973 D Bohemians Praha M 5 40-44 Boh 01:05,66 100 VZ   :31.28  1:05.66
6 Hracki Libor 1972 D Slávia Havířov M 5 40-44 SlHa 01:07,58 100 VZ   :32.76  1:07.58
7 Němec Václav 1973 D Plavecký klub Pardubice M 5 40-44 PKPar 01:07,66 100 VZ   :32.71  1:07.66
8 Jurák Karol 1974 D PK Kupele Piešťany M 5 40-44 KUPI 01:08,02 100 VZ   :32.45  1:08.02
9 Plánka Martin 1971 D Jihlavský plavecký klub AXIS M 5 40-44 JPK 01:14,17 100 VZ   :33.08  1:14.17
1 Löwy Thomas 1966 E SC Hakoah Vienna M 5 45-49 SC Hakoah 00:58,40 100 VZ   :27.74   :58.40
2 Henyš Jaromír 1967 E Neptun Masters M 5 45-49 NepM 00:58,62 100 VZ   :28.30   :58.62
3 Soukup Petr 1967 E SKP Taurus Prostějov M 5 45-49 TAPro 01:02,36 100 VZ   :30.41  1:02.36
4 Citovecký Radek 1968 E Plavecké sporty Šternberk M 5 45-49 PSŠt 01:06,45 100 VZ   :31.89  1:06.45
5 Arnošt Jan 1970 E TJ Alcedo Vsetín M 5 45-49 TJVs 01:10,65 100 VZ   :33.71  1:10.65
6 Mareš Libor 1969 E Plavecké sporty Šternberk M 5 45-49 PSŠt 01:11,35 100 VZ   :33.96  1:11.35
1 Maruniak Miroslav 1964 F Dukla Banská Bystrica M 5 50-54  DuBB 00:57,49 100 VZ   :27.20   :57.49
2 Lukášek Petr 1964 F ČAC Roudnice n.L. M 5 50-54 ČACR 01:01,94 100 VZ   :29.96  1:01.94
3 Urban Ivo 1963 F Swim Masters Zlin M 5 50-54 SMZl 01:02,71 100 VZ   :30.06  1:02.71
4 Richard Karel 1962 F VSKUK Bratislava M 5 50-54 VSKUK Br 01:06,50 100 VZ   :32.89  1:06.50
5 Liko Peter 1965 F PVK Bratislava M 5 50-54 PVKBr 01:11,30 100 VZ   :33.87  1:11.30
1 Fuxa Jiří 1957 G Jihlavský plavecký klub AXIS M 5 55-59 JPK 01:02,91 100 VZ   :29.77  1:02.91
2 Ries  Petr 1956 G VSK Slávia PF České Budejovice M 5 55-59 SlČB 01:14,64 100 VZ   :35.90  1:14.64
3 Maliňák Vladimír 1959 G TJ Alcedo Vsetín M 5 55-59 TJVs 01:23,17 100 VZ   :38.25  1:23.17
1 Kolář Zdeněk 1952 H Neptun Masters M 5 60-64 NepM 01:12,27 100 VZ   :34.39  1:12.27
2 Beneš Zbyněk 1951 H SK RADBUZA Plzeň M 5 60-64 RPl 01:27,36 100 VZ   :41.89  1:27.36
3 Kristl Jiří 1952 H Kosatky Karviná M 5 60-64 KoKa 01:44,43 100 VZ   :47.38  1:44.43
1 Měchura Tomáš 1948 I Seals Masters Česká Lípa M 5 65-69 PKMČL 01:17,27 100 VZ   :35.98  1:17.27
2 Minář Petr 1946 I Swim Masters Zlin M 5 65-69 SMZl 01:20,25 100 VZ   :36.18  1:20.25
3 Okáč Jaroslav 1949 I Jihlavský plavecký klub AXIS M 5 65-69 JPK 01:21,95 100 VZ   :39.80  1:21.95
4 Král Jozef 1947 I SPU Nitra M 5 65-69 SPUNI 01:23,12 100 VZ   :39.20  1:23.12
5 Melichar Zbyněk 1949 I SCPA Pardubice M 5 65-69 SCPAP 01:33,70 100 VZ   :44.26  1:33.70
1 Šmerda Rudolf 1943 J PVK Brno M 5 70-74 PVKBr 01:08,99 100 VZ   :32.83  1:08.99
1 Stríženec Milan 1938 K TPO Trenčín M 5 75-79 TPO Tr 01:34,13 100 VZ   :43.53  1:34.13
1 Šmerda Rudolf 1943 J PVK Brno M 5 PVKBr 01:08,99 96,48 100 VZ   :32.83  1:08.99
2 Maruniak Miroslav 1964 F Dukla Banská Bystrica M 5  DuBB 00:57,49 95,46 100 VZ   :27.20   :57.49
3 Löwy Thomas 1966 E SC Hakoah Vienna M 5 SC Hakoah 00:58,40 92,81 100 VZ   :27.74   :58.40
4 Fuxa Jiří 1957 G Jihlavský plavecký klub AXIS M 5 JPK 01:02,91 92,07 100 VZ   :29.77  1:02.91
5 Henyš Jaromír 1967 E Neptun Masters M 5 NepM 00:58,62 91,93 100 VZ   :28.30   :58.62
6 Findrik Karel 1981 B TJ Alcedo Vsetín M 5 TJVs 00:57,22 88,61 100 VZ   :26.93   :57.22
7 Lukášek Petr 1964 F ČAC Roudnice n.L. M 5 ČACR 01:01,94 88,60 100 VZ   :29.96  1:01.94
8 Urban Ivo 1963 F Swim Masters Zlin M 5 SMZl 01:02,71 88,11 100 VZ   :30.06  1:02.71
9 Přibyl Tomáš 1972 D Slavia Liberec M 5 SlLi 00:59,65 87,98 100 VZ   :29.40   :59.65
10 Sýkora Jaroslav 1971 D PVK Bratislava M 5 PVKBr 01:00,07 87,77 100 VZ   :28.81  1:00.07
11 Soukup Petr 1967 E SKP Taurus Prostějov M 5 TAPro 01:02,36 86,42 100 VZ   :30.41  1:02.36
12 Vítek Jiří 1981 B Slavia Plzeň M 5 SlPl 00:58,90 86,08 100 VZ   :28.27   :58.90
13 Hejnic Petr 1977 C Bohemians Praha M 5 Boh 01:00,30 85,23 100 VZ   :28.85  1:00.30
14 Richard Karel 1962 F VSKUK Bratislava M 5 VSKUK Br 01:06,50 83,64 100 VZ   :32.89  1:06.50
15 Grande Vojtěch 1984 B Slavia Liberec M 5 SlLi 01:00,13 83,49 100 VZ   :28.99  1:00.13
16 Kohout Petr 1978 C Swim Masters Zlin M 5 SMZl 01:01,41 83,40 100 VZ   :29.47  1:01.41
17 Bezouška Jiří 1985 B PK Hradec Králové M 5 PKHK 01:00,20 83,12 100 VZ   :29.56  1:00.20
18 Mašláň Jiří 1983 B Univerzita Brno M 5 UnBr 01:00,65 83,05 100 VZ   :29.54  1:00.65
19 Kolář Zdeněk 1952 H Neptun Masters M 5 NepM 01:12,27 82,91 100 VZ   :34.39  1:12.27
20 Fridrich Martin 1973 D Slavia Plzeň M 5 SlPl 01:03,57 82,17 100 VZ   :30.56  1:03.57
21 Čadan Martin 1971 D SK NIKÉ Jilemnice M 5 Nike 01:05,29 80,75 100 VZ   :31.11  1:05.29
22 Citovecký Radek 1968 E Plavecké sporty Šternberk M 5 PSŠt 01:06,45 80,64 100 VZ   :31.89  1:06.45
23 Měchura Tomáš 1948 I Seals Masters Česká Lípa M 5 PKMČL 01:17,27 80,57 100 VZ   :35.98  1:17.27
24 Mazzia Stefano 1979 C ASD NANTES OSTIENSIS Italy M 5 ASD Italy 01:03,47 80,42 100 VZ   :31.32  1:03.47
25 Polanský Jiří 1978 C Universitní SK Praha M 5 USK 01:04,27 79,69 100 VZ   :30.80  1:04.27
26 Minář Petr 1946 I Swim Masters Zlin M 5 SMZl 01:20,25 79,68 100 VZ   :36.18  1:20.25
27 Mašek Jaromír 1973 D Bohemians Praha M 5 Boh 01:05,66 79,55 100 VZ   :31.28  1:05.66
28 Polanský Vítek 1978 C Universitní SK Praha M 5 USK 01:04,50 79,41 100 VZ   :29.93  1:04.50
29 Ries  Petr 1956 G VSK Slávia PF České Budejovice M 5 SlČB 01:14,64 78,29 100 VZ   :35.90  1:14.64
30 Hracki Libor 1972 D Slávia Havířov M 5 SlHa 01:07,58 77,65 100 VZ   :32.76  1:07.58
31 Němec Václav 1973 D Plavecký klub Pardubice M 5 PKPar 01:07,66 77,20 100 VZ   :32.71  1:07.66
32 Liko Peter 1965 F PVK Bratislava M 5 PVKBr 01:11,30 76,45 100 VZ   :33.87  1:11.30
33 Jurák Karol 1974 D PK Kupele Piešťany M 5 KUPI 01:08,02 76,43 100 VZ   :32.45  1:08.02
34 Čížek Petr 1979 C Slavia Plzeň M 5 SlPl 01:06,82 76,39 100 VZ   :32.58  1:06.82
35 Stríženec Milan 1938 K TPO Trenčín M 5 TPO Tr 01:34,13 76,23 100 VZ   :43.53  1:34.13
36 Král Jozef 1947 I SPU Nitra M 5 SPUNI 01:23,12 75,91 100 VZ   :39.20  1:23.12
37 Arnošt Jan 1970 E TJ Alcedo Vsetín M 5 TJVs 01:10,65 74,97 100 VZ   :33.71  1:10.65
38 Okáč Jaroslav 1949 I Jihlavský plavecký klub AXIS M 5 JPK 01:21,95 74,94 100 VZ   :39.80  1:21.95
39 Mareš Libor 1969 E Plavecké sporty Šternberk M 5 PSŠt 01:11,35 74,67 100 VZ   :33.96  1:11.35
40 Plánka Martin 1971 D Jihlavský plavecký klub AXIS M 5 JPK 01:14,17 71,08 100 VZ   :33.08  1:14.17
41 Beneš Zbyněk 1951 H SK RADBUZA Plzeň M 5 RPl 01:27,36 68,96 100 VZ   :41.89  1:27.36
42 Maliňák Vladimír 1959 G TJ Alcedo Vsetín M 5 TJVs 01:23,17 68,39 100 VZ   :38.25  1:23.17
43 Melichar Zbyněk 1949 I SCPA Pardubice M 5 SCPAP 01:33,70 65,54 100 VZ   :44.26  1:33.70
44 Kristl Jiří 1952 H Kosatky Karviná M 5 KoKa 01:44,43 57,38 100 VZ   :47.38  1:44.43
. . . . . . . . 50 VZ
1 Marková Vendula 1987 A Univerzita Brno Ž 6 25-29 UnBr 00:28,30 50 VZ   :28.30
2 Kristlová Ivana 1988 A Kosatky Karviná Ž 6 25-29 KoKa 00:29,58 50 VZ   :29.58
1 Hahnová Lucie 1981 B Slavia Chomutov Ž 6 30-34 SlCho 00:29,35 50 VZ   :29.35
2 Nývltová Alena 1982 B Jihlavský plavecký klub AXIS Ž 6 30-34 JPK 00:29,60 50 VZ   :29.60
3 Menglérová  Andrea 1985 B PK Hradec Králové Ž 6 30-34 PKHK 00:31,51 50 VZ   :31.51
4 Ferenčíková Naďa 1983 B TJ Alcedo Vsetín Ž 6 30-34 TJVs 00:35,18 50 VZ   :35.18
5 Bártová Radka 1984 B Plavecký oddíl Laguna Třebíč Ž 6 30-34 LaTřb 00:36,25 50 VZ   :36.25
1 Kazíková Sandra 1976 C SP Přerov Ž 6 35-39 SpPř 00:26,87 50 VZ   :26.87
2 Vaňková Alice 1979 C Neptun Masters Ž 6 35-39 NepM 00:30,84 50 VZ   :30.84
3 Kubešová Markéta 1979 C Slavia Plzeň Ž 6 35-39 SlPl 00:32,89 50 VZ   :32.89
4 Herboltová Petra 1980 C Jihlavský plavecký klub AXIS Ž 6 35-39 JPK 00:33,55 50 VZ   :33.55
5 Loskotová Daniela 1976 C Neptun Masters Ž 6 35-39 NepM 00:37,28 50 VZ   :37.28
1 Landsmannová Šárka 1975 D Bohemians Praha Ž 6 40-44 Boh 00:30,40 50 VZ   :30.40
2 Valachová Lada 1972 D Kosatky Karviná Ž 6 40-44 KoKa 00:32,46 50 VZ   :32.46
3 Bejlková Silvie 1972 D Slavia Plzeň Ž 6 40-44 SlPl 00:33,46 50 VZ   :33.46
4 Janošíková Jana 1973 D TJ Alcedo Vsetín Ž 6 40-44 TJVs 00:33,60 50 VZ   :33.60
5 Kručayová Denisa 1971 D Plavecký klub Prešov Ž 6 40-44 PKPr 00:35,61 50 VZ   :35.61
6 Weisser Jana 1973 D Swim Smooth Ž 6 40-44 SSCZ 00:36,59 50 VZ   :36.59
1 Jonášová Anna 1970 E Bohemians Praha Ž 6 45-49 Boh 00:31,48 50 VZ   :31.48
2 Hlatká Nina 1968 E Mestský plavecký klub Prievidza Ž 6 45-49 MPK 00:32,75 50 VZ   :32.75
3 Šmolková Kateřina 1967 E Neptun Masters Ž 6 45-49 NepM 00:36,01 50 VZ   :36.01
4 Buchtíková Petra 1966 E Swim Masters Zlin Ž 6 45-49 SMZl 00:36,60 50 VZ   :36.60
5 Maříková Petra 1966 E Swim Masters Zlin Ž 6 45-49 SMZl 00:36,76 50 VZ   :36.76
6 Zimová  Alica 1967 E SPU Nitra Ž 6 45-49 SPUNI 00:40,68 50 VZ   :40.68
7 Čadanová Lucie 1969 E SK NIKÉ Jilemnice Ž 6 45-49 Nike 00:43,26 50 VZ   :43.26
8 Lorencová Zdena 1968 E Plavecké sporty Šternberk Ž 6 45-49 PSŠt 01:03,29 50 VZ  1:03.29
1 Červíková Romana 1964 F Swim Masters Zlin Ž 6 50-54 SMZl 00:32,02 50 VZ   :32.02
2 Dvořáková Alžběta 1961 F Bohemians Praha Ž 6 50-54 Boh 00:34,47 50 VZ   :34.47
3 Dudíková Jana 1963 F SPK Bratislava Ž 6 50-54 SPKBr 00:36,84 50 VZ   :36.84
1 Havlíčková Oldřiška 1960 G Jihlavský plavecký klub AXIS Ž 6 55-59 JPK 00:33,98 50 VZ   :33.98
2 Mindošová Daniela 1959 G Neptun Masters Ž 6 55-59 NepM 00:35,39 50 VZ   :35.39
3 Forrová Ivica 1960 G PVK Bratislava Ž 6 55-59 PVKBr 00:35,71 50 VZ   :35.71
4 Zahradníčková Iva 1959 G SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 6 55-59 SChÚ 00:37,80 50 VZ   :37.80
5 Draxlová Miluše 1958 G Plavecké sporty Šternberk Ž 6 55-59 PSŠt 00:45,63 50 VZ   :45.63
1 Pospíšilová Alena 1954 H Bohemians Praha Ž 6 60-64 Boh 00:35,25 50 VZ   :35.25
2 Nemčicova Olga 1951 H SPU Nitra Ž 6 60-64 SPUNI 00:45,88 50 VZ   :45.88
3 Střítežská Jaroslava 1953 H PVK Brno Ž 6 60-64 PVKBr 00:45,99 50 VZ   :45.99
1 Hausnerová Mária 1949 I Mestský plavecký klub Prievidza Ž 6 65-69 MPK 00:38,30 50 VZ   :38.30
2 Štveráková Marie 1946 I Bohemians Praha Ž 6 65-69 Boh 00:39,11 50 VZ   :39.11
3 Duplinská Pavla 1948 I Neptun Masters Ž 6 65-69 NepM 00:49,94 50 VZ   :49.94
1 Fridrichová Šárka 1945 J Slavia Plzeň Ž 6 70-74 SlPl 00:39,56 50 VZ   :39.56
2 Liščinská Eva 1944 J PVK Brno Ž 6 70-74 PVKBr 00:45,32 50 VZ   :45.32
3 Griesbachová Magda 1945 J SPU Nitra Ž 6 70-74 SPUNI 00:57,63 50 VZ   :57.63
1 Bartáková Ludmila 1926 M PVK Brno Ž 6 85-89 PVKBr 01:27,96 50 VZ  1:27.96
1 Kazíková Sandra 1976 C SP Přerov Ž 6 SpPř 00:26,87 99,12 50 VZ   :26.87
2 Marková Vendula 1987 A Univerzita Brno Ž 6 UnBr 00:28,30 91,49 50 VZ   :28.30
3 Hahnová Lucie 1981 B Slavia Chomutov Ž 6 SlCho 00:29,35 89,05 50 VZ   :29.35
4 Červíková Romana 1964 F Swim Masters Zlin Ž 6 SMZl 00:32,02 88,81 50 VZ   :32.02
5 Nývltová Alena 1982 B Jihlavský plavecký klub AXIS Ž 6 JPK 00:29,60 88,06 50 VZ   :29.60
6 Landsmannová Šárka 1975 D Bohemians Praha Ž 6 Boh 00:30,40 87,96 50 VZ   :30.40
7 Kristlová Ivana 1988 A Kosatky Karviná Ž 6 KoKa 00:29,58 87,61 50 VZ   :29.58
8 Pospíšilová Alena 1954 H Bohemians Praha Ž 6 Boh 00:35,25 87,37 50 VZ   :35.25
9 Fridrichová Šárka 1945 J Slavia Plzeň Ž 6 SlPl 00:39,56 86,93 50 VZ   :39.56
10 Štveráková Marie 1946 I Bohemians Praha Ž 6 Boh 00:39,11 86,82 50 VZ   :39.11
11 Jonášová Anna 1970 E Bohemians Praha Ž 6 Boh 00:31,48 86,30 50 VZ   :31.48
12 Havlíčková Oldřiška 1960 G Jihlavský plavecký klub AXIS Ž 6 JPK 00:33,98 85,93 50 VZ   :33.98
13 Vaňková Alice 1979 C Neptun Masters Ž 6 NepM 00:30,84 85,33 50 VZ   :30.84
14 Hausnerová Mária 1949 I Mestský plavecký klub Prievidza Ž 6 MPK 00:38,30 85,27 50 VZ   :38.30
15 Hlatká Nina 1968 E Mestský plavecký klub Prievidza Ž 6 MPK 00:32,75 84,28 50 VZ   :32.75
16 Dvořáková Alžběta 1961 F Bohemians Praha Ž 6 Boh 00:34,47 84,16 50 VZ   :34.47
17 Mindošová Daniela 1959 G Neptun Masters Ž 6 NepM 00:35,39 83,20 50 VZ   :35.39
18 Valachová Lada 1972 D Kosatky Karviná Ž 6 KoKa 00:32,46 83,17 50 VZ   :32.46
19 Menglérová  Andrea 1985 B PK Hradec Králové Ž 6 PKHK 00:31,51 82,03 50 VZ   :31.51
20 Forrová Ivica 1960 G PVK Bratislava Ž 6 PVKBr 00:35,71 81,76 50 VZ   :35.71
21 Bejlková Silvie 1972 D Slavia Plzeň Ž 6 SlPl 00:33,46 80,68 50 VZ   :33.46
22 Janošíková Jana 1973 D TJ Alcedo Vsetín Ž 6 TJVs 00:33,60 80,09 50 VZ   :33.60
23 Kubešová Markéta 1979 C Slavia Plzeň Ž 6 SlPl 00:32,89 80,01 50 VZ   :32.89
24 Herboltová Petra 1980 C Jihlavský plavecký klub AXIS Ž 6 JPK 00:33,55 78,12 50 VZ   :33.55
25 Zahradníčková Iva 1959 G SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 6 SChÚ 00:37,80 77,90 50 VZ   :37.80
26 Dudíková Jana 1963 F SPK Bratislava Ž 6 SPKBr 00:36,84 77,71 50 VZ   :36.84
27 Šmolková Kateřina 1967 E Neptun Masters Ž 6 NepM 00:36,01 77,25 50 VZ   :36.01
28 Liščinská Eva 1944 J PVK Brno Ž 6 PVKBr 00:45,32 77,04 50 VZ   :45.32
29 Buchtíková Petra 1966 E Swim Masters Zlin Ž 6 SMZl 00:36,60 76,59 50 VZ   :36.60
30 Maříková Petra 1966 E Swim Masters Zlin Ž 6 SMZl 00:36,76 76,26 50 VZ   :36.76
31 Kručayová Denisa 1971 D Plavecký klub Prešov Ž 6 PKPr 00:35,61 76,05 50 VZ   :35.61
32 Ferenčíková Naďa 1983 B TJ Alcedo Vsetín Ž 6 TJVs 00:35,18 73,88 50 VZ   :35.18
33 Weisser Jana 1973 D Swim Smooth Ž 6 SSCZ 00:36,59 73,55 50 VZ   :36.59
34 Bártová Radka 1984 B Plavecký oddíl Laguna Třebíč Ž 6 LaTřb 00:36,25 71,50 50 VZ   :36.25
35 Loskotová Daniela 1976 C Neptun Masters Ž 6 NepM 00:37,28 71,44 50 VZ   :37.28
36 Nemčicova Olga 1951 H SPU Nitra Ž 6 SPUNI 00:45,88 69,46 50 VZ   :45.88
37 Zimová  Alica 1967 E SPU Nitra Ž 6 SPUNI 00:40,68 68,38 50 VZ   :40.68
38 Střítežská Jaroslava 1953 H PVK Brno Ž 6 PVKBr 00:45,99 67,74 50 VZ   :45.99
39 Duplinská Pavla 1948 I Neptun Masters Ž 6 NepM 00:49,94 66,26 50 VZ   :49.94
40 Draxlová Miluše 1958 G Plavecké sporty Šternberk Ž 6 PSŠt 00:45,63 65,07 50 VZ   :45.63
41 Čadanová Lucie 1969 E SK NIKÉ Jilemnice Ž 6 Nike 00:43,26 63,30 50 VZ   :43.26
42 Bartáková Ludmila 1926 M PVK Brno Ž 6 PVKBr 01:27,96 61,33 50 VZ  1:27.96
43 Griesbachová Magda 1945 J SPU Nitra Ž 6 SPUNI 00:57,63 59,67 50 VZ   :57.63
44 Lorencová Zdena 1968 E Plavecké sporty Šternberk Ž 6 PSŠt 01:03,29 43,61 50 VZ  1:03.29
1 Šikr Marek 1986 A KL sport Teplice M 6 25-29 KLSTe 00:28,80 50 VZ   :28.80
2 Kovařík Pavel 1986 A KL sport Teplice M 6 25-29 KLSTe 00:30,17 50 VZ   :30.17
3 Zámostný Jan 1987 A KL sport Teplice M 6 25-29 KLSTe 00:30,57 50 VZ   :30.57
1 Bezouška Jiří 1985 B PK Hradec Králové M 6 30-34 PKHK 00:27,05 50 VZ   :27.05
2 Vítek Jiří 1981 B Slavia Plzeň M 6 30-34 SlPl 00:27,52 50 VZ   :27.52
3 Grande Vojtěch 1984 B Slavia Liberec M 6 30-34 SlLi 00:27,60 50 VZ   :27.60
4 Kindl Stanislav 1985 B KL sport Teplice M 6 30-34 KLSTe 00:28,33 50 VZ   :28.33
5 Moravec Oto 1985 B KL sport Teplice M 6 30-34 KLSTe 00:28,48 50 VZ   :28.48
1 Steinbauer Vojtěch 1980 C Univerzita Brno M 6 35-39 UnBr 00:24,75 50 VZ   :24.75
2 Pražák Radek 1980 C SPK Liberec M 6 35-39 SPKLi 00:26,82 50 VZ   :26.82
3 Hejnic Petr 1977 C Bohemians Praha M 6 35-39 Boh 00:27,16 50 VZ   :27.16
4 Čermák Libor 1978 C PVK Brno M 6 35-39 PVKBr 00:27,64 50 VZ   :27.64
5 Polanský Jiří 1978 C Universitní SK Praha M 6 35-39 USK 00:28,98 50 VZ   :28.98
6 Polanský Vítek 1978 C Universitní SK Praha M 6 35-39 USK 00:29,50 50 VZ   :29.50
7 Čížek Petr 1979 C Slavia Plzeň M 6 35-39 SlPl 00:30,02 50 VZ   :30.02
1 Havlíček Vlastimil 1972 D Slavia Plzeň M 6 40-44 SlPl 00:24,52 50 VZ   :24.52
2 Gregor Petr 1973 D Swimmpower Prague M 6 40-44 SwpPr 00:25,20 50 VZ   :25.20
3 Hlavatý Martin 1973 D J&T Sport Team M 6 40-44 JTST 00:26,57 50 VZ   :26.57
4 Dohnal Roman 1974 D J&T Sport Team M 6 40-44 JTST 00:27,59 50 VZ   :27.59
5 Sýkora Jaroslav 1971 D PVK Bratislava M 6 40-44 PVKBr 00:27,63 50 VZ   :27.63
6 Volontsevych Vadym 1971 D Swimmpower Prague M 6 40-44 SwpPr 00:27,67 50 VZ   :27.67
7 Lelek Jiří 1975 D SCPA Pardubice M 6 40-44 SCPAP 00:27,81 50 VZ   :27.81
8 Šíp Jiří 1973 D Plavecký klub Zábřeh M 6 40-44 PKZá 00:28,41 50 VZ   :28.41
9 Levora Radek 1971 D SK RADBUZA Plzeň M 6 40-44 RPl 00:28,74 50 VZ   :28.74
10 Fridrich Martin 1973 D Slavia Plzeň M 6 40-44 SlPl 00:28,93 50 VZ   :28.93
11 Mašek Jaromír 1973 D Bohemians Praha M 6 40-44 Boh 00:29,27 50 VZ   :29.27
12 Zikeš Jan 1971 D Slavia Liberec M 6 40-44 SlLi 00:29,87 50 VZ   :29.87
13 Jurák Karol 1974 D PK Kupele Piešťany M 6 40-44 KUPI 00:29,91 50 VZ   :29.91
14 Čadan Martin 1971 D SK NIKÉ Jilemnice M 6 40-44 Nike 00:30,50 50 VZ   :30.50
15 Němec Václav 1973 D Plavecký klub Pardubice M 6 40-44 PKPar 00:30,94 50 VZ   :30.94
16 Plánka Martin 1971 D Jihlavský plavecký klub AXIS M 6 40-44 JPK 00:31,65 50 VZ   :31.65
1 Löwy Thomas 1966 E SC Hakoah Vienna M 6 45-49 SC Hakoah 00:27,05 50 VZ   :27.05
2 Seeman Tomáš 1969 E Motorlet Praha M 6 45-49 MoP 00:27,30 50 VZ   :27.30
3 Henyš Jaromír 1967 E Neptun Masters M 6 45-49 NepM 00:27,42 50 VZ   :27.42
4 Čigáš Peter 1970 E SK AQUATICS Nitra M 6 45-49 SK AQUA 00:28,04 50 VZ   :28.04
5 Obr Pavel 1967 E TJ Alcedo Vsetín M 6 45-49 TJVs 00:28,05 50 VZ   :28.05
6 Vonšovský Tomáš 1967 E Neptun Masters M 6 45-49 NepM 00:28,24 50 VZ   :28.24
7 Soukup Petr 1967 E SKP Taurus Prostějov M 6 45-49 TAPro 00:28,33 50 VZ   :28.33
8 Škodný  Pavol 1969 E PK Kupele Piešťany M 6 45-49 KUPI 00:28,54 50 VZ   :28.54
9 Míča Tomáš 1969 E Plavecký klub Bohumín M 6 45-49 PKBoh 00:28,96 50 VZ   :28.96
10 Citovecký Radek 1968 E Plavecké sporty Šternberk M 6 45-49 PSŠt 00:29,24 50 VZ   :29.24
11 Cyroň  Zdeněk 1967 E Swim Masters Zlin M 6 45-49 SMZl 00:29,34 50 VZ   :29.34
12 Štědroň Libor 1966 E Neptun Masters M 6 45-49 NepM 00:29,72 50 VZ   :29.72
13 Martiška Norbert 1969 E Neptun Masters M 6 45-49 NepM 00:31,00 50 VZ   :31.00
14 Taraba Vladislav 1967 E PVK Bratislava M 6 45-49 PVKBr 00:31,62 50 VZ   :31.62
15 Přílučík Michal 1966 E Swim Masters Zlin M 6 45-49 SMZl 00:31,63 50 VZ   :31.63
16 Jirsa Martin 1970 E Seals Masters Česká Lípa M 6 45-49 PKMČL 00:31,87 50 VZ   :31.87
1 Urban Ivo 1963 F Swim Masters Zlin M 6 50-54 SMZl 00:28,33 50 VZ   :28.33
2 Lukášek Petr 1964 F ČAC Roudnice n.L. M 6 50-54 ČACR 00:28,37 50 VZ   :28.37
3 Kučera Michal 1964 F Slavia Plzeň M 6 50-54 SlPl 00:29,02 50 VZ   :29.02
4 Richard Karel 1962 F VSKUK Bratislava M 6 50-54 VSKUK Br 00:29,82 50 VZ   :29.82
5 Liko Peter 1965 F PVK Bratislava M 6 50-54 PVKBr 00:30,80 50 VZ   :30.80
6 Minarovič Michael 1961 F VSKUK Bratislava M 6 50-54 VSKUK Br 00:31,46 50 VZ   :31.46
1 Fuxa Jiří 1957 G Jihlavský plavecký klub AXIS M 6 55-59 JPK 00:28,45 50 VZ   :28.45
2 Ries  Petr 1956 G VSK Slávia PF České Budejovice M 6 55-59 SlČB 00:32,52 50 VZ   :32.52
3 Němec Ivo 1960 G Slavia Plzeň M 6 55-59 SlPl 00:32,96 50 VZ   :32.96
4 Mayer Petr 1960 G SK Spolchemie Ústí n.L. M 6 55-59 SChÚ 00:34,28 50 VZ   :34.28
5 Maliňák Vladimír 1959 G TJ Alcedo Vsetín M 6 55-59 TJVs 00:34,52 50 VZ   :34.52
6 Kropík Miloslav 1957 G Bohemians Praha M 6 55-59 Boh 00:34,96 50 VZ   :34.96
7 Krčál Zdeněk 1957 G Plavecký oddíl Laguna Třebíč M 6 55-59 LaTřb 00:36,48 50 VZ   :36.48
1 Kolář Zdeněk 1952 H Neptun Masters M 6 60-64 NepM 00:32,03 50 VZ   :32.03
2 Novák Vladimír 1951 H PK Hradec Králové M 6 60-64 PKHK 00:37,36 50 VZ   :37.36
3 Beneš Zbyněk 1951 H SK RADBUZA Plzeň M 6 60-64 RPl 00:37,97 50 VZ   :37.97
4 Panzer Simon 1952 H SC Hakoah Vienna M 6 60-64 SC Hakoah 00:41,40 50 VZ   :41.40
5 Kristl Jiří 1952 H Kosatky Karviná M 6 60-64 KoKa 00:43,76 50 VZ   :43.76
1 Měchura Tomáš 1948 I Seals Masters Česká Lípa M 6 65-69 PKMČL 00:33,17 50 VZ   :33.17
2 Minář Petr 1946 I Swim Masters Zlin M 6 65-69 SMZl 00:34,30 50 VZ   :34.30
3 Bránik Juraj 1946 I Bohemians Praha M 6 65-69 Boh 00:34,93 50 VZ   :34.93
4 Protschke Vilém 1946 I SK Spolchemie Ústí n.L. M 6 65-69 SChÚ 00:37,66 50 VZ   :37.66
5 Melichar Zbyněk 1949 I SCPA Pardubice M 6 65-69 SCPAP 00:41,43 50 VZ   :41.43
6 Fiala Petr 1947 I PVK Brno M 6 65-69 PVKBr 00:48,26 50 VZ   :48.26
1 Pokorný František 1941 J PVK Brno M 6 70-74 PVKBr 00:32,43 50 VZ   :32.43
2 Kurhajec Pavel 1941 J Swim Union Wien M 6 70-74 SUW 00:39,27 50 VZ   :39.27
1 Navrátil Arnošt 1940 K Neptun Masters M 6 75-79 NepM 00:37,08 50 VZ   :37.08
2 Stríženec Milan 1938 K TPO Trenčín M 6 75-79 TPO Tr 00:41,73 50 VZ   :41.73
1 Havlíček Vlastimil 1972 D Slavia Plzeň M 6 SlPl 00:24,52 97,16 50 VZ   :24.52
2 Gregor Petr 1973 D Swimmpower Prague M 6 SwpPr 00:25,20 94,23 50 VZ   :25.20
3 Pokorný František 1941 J PVK Brno M 6 PVKBr 00:32,43 93,78 50 VZ   :32.43
4 Steinbauer Vojtěch 1980 C Univerzita Brno M 6 UnBr 00:24,75 92,04 50 VZ   :24.75
5 Fuxa Jiří 1957 G Jihlavský plavecký klub AXIS M 6 JPK 00:28,45 90,46 50 VZ   :28.45
6 Löwy Thomas 1966 E SC Hakoah Vienna M 6 SC Hakoah 00:27,05 90,27 50 VZ   :27.05
7 Hlavatý Martin 1973 D J&T Sport Team M 6 JTST 00:26,57 89,37 50 VZ   :26.57
8 Henyš Jaromír 1967 E Neptun Masters M 6 NepM 00:27,42 88,65 50 VZ   :27.42
9 Seeman Tomáš 1969 E Motorlet Praha M 6 MoP 00:27,30 88,24 50 VZ   :27.30
10 Urban Ivo 1963 F Swim Masters Zlin M 6 SMZl 00:28,33 87,71 50 VZ   :28.33
11 Lukášek Petr 1964 F ČAC Roudnice n.L. M 6 ČACR 00:28,37 87,02 50 VZ   :28.37
12 Obr Pavel 1967 E TJ Alcedo Vsetín M 6 TJVs 00:28,05 86,66 50 VZ   :28.05
13 Sýkora Jaroslav 1971 D PVK Bratislava M 6 PVKBr 00:27,63 86,50 50 VZ   :27.63
14 Volontsevych Vadym 1971 D Swimmpower Prague M 6 SwpPr 00:27,67 86,38 50 VZ   :27.67
15 Vonšovský Tomáš 1967 E Neptun Masters M 6 NepM 00:28,24 86,08 50 VZ   :28.24
16 Soukup Petr 1967 E SKP Taurus Prostějov M 6 TAPro 00:28,33 85,81 50 VZ   :28.33
17 Dohnal Roman 1974 D J&T Sport Team M 6 JTST 00:27,59 85,78 50 VZ   :27.59
18 Hejnic Petr 1977 C Bohemians Praha M 6 Boh 00:27,16 85,66 50 VZ   :27.16
19 Čigáš Peter 1970 E SK AQUATICS Nitra M 6 SK AQUA 00:28,04 85,52 50 VZ   :28.04
20 Kučera Michal 1964 F Slavia Plzeň M 6 SlPl 00:29,02 85,07 50 VZ   :29.02
21 Pražák Radek 1980 C SPK Liberec M 6 SPKLi 00:26,82 84,93 50 VZ   :26.82
22 Lelek Jiří 1975 D SCPA Pardubice M 6 SCPAP 00:27,81 84,82 50 VZ   :27.81
23 Škodný  Pavol 1969 E PK Kupele Piešťany M 6 KUPI 00:28,54 84,40 50 VZ   :28.54
24 Richard Karel 1962 F VSKUK Bratislava M 6 VSKUK Br 00:29,82 83,86 50 VZ   :29.82
25 Čermák Libor 1978 C PVK Brno M 6 PVKBr 00:27,64 83,58 50 VZ   :27.64
26 Šíp Jiří 1973 D Plavecký klub Zábřeh M 6 PKZá 00:28,41 83,58 50 VZ   :28.41
27 Navrátil Arnošt 1940 K Neptun Masters M 6 NepM 00:37,08 83,44 50 VZ   :37.08
28 Míča Tomáš 1969 E Plavecký klub Bohumín M 6 PKBoh 00:28,96 83,18 50 VZ   :28.96
29 Levora Radek 1971 D SK RADBUZA Plzeň M 6 RPl 00:28,74 83,16 50 VZ   :28.74
30 Bezouška Jiří 1985 B PK Hradec Králové M 6 PKHK 00:27,05 83,03 50 VZ   :27.05
31 Cyroň  Zdeněk 1967 E Swim Masters Zlin M 6 SMZl 00:29,34 82,85 50 VZ   :29.34
32 Citovecký Radek 1968 E Plavecké sporty Šternberk M 6 PSŠt 00:29,24 82,76 50 VZ   :29.24
33 Kolář Zdeněk 1952 H Neptun Masters M 6 NepM 00:32,03 82,55 50 VZ   :32.03
34 Vítek Jiří 1981 B Slavia Plzeň M 6 SlPl 00:27,52 82,54 50 VZ   :27.52
35 Měchura Tomáš 1948 I Seals Masters Česká Lípa M 6 PKMČL 00:33,17 82,49 50 VZ   :33.17
36 Štědroň Libor 1966 E Neptun Masters M 6 NepM 00:29,72 82,16 50 VZ   :29.72
37 Fridrich Martin 1973 D Slavia Plzeň M 6 SlPl 00:28,93 82,08 50 VZ   :28.93
38 Minář Petr 1946 I Swim Masters Zlin M 6 SMZl 00:34,30 81,61 50 VZ   :34.30
39 Grande Vojtěch 1984 B Slavia Liberec M 6 SlLi 00:27,60 81,60 50 VZ   :27.60
40 Mašek Jaromír 1973 D Bohemians Praha M 6 Boh 00:29,27 81,12 50 VZ   :29.27
41 Bránik Juraj 1946 I Bohemians Praha M 6 Boh 00:34,93 80,14 50 VZ   :34.93
42 Zikeš Jan 1971 D Slavia Liberec M 6 SlLi 00:29,87 80,02 50 VZ   :29.87
43 Minarovič Michael 1961 F VSKUK Bratislava M 6 VSKUK Br 00:31,46 80,00 50 VZ   :31.46
44 Polanský Jiří 1978 C Universitní SK Praha M 6 USK 00:28,98 79,72 50 VZ   :28.98
45 Liko Peter 1965 F PVK Bratislava M 6 PVKBr 00:30,80 79,64 50 VZ   :30.80
46 Ries  Petr 1956 G VSK Slávia PF České Budejovice M 6 SlČB 00:32,52 79,56 50 VZ   :32.52
47 Kindl Stanislav 1985 B KL sport Teplice M 6 KLSTe 00:28,33 79,27 50 VZ   :28.33
48 Jurák Karol 1974 D PK Kupele Piešťany M 6 KUPI 00:29,91 79,13 50 VZ   :29.91
49 Moravec Oto 1985 B KL sport Teplice M 6 KLSTe 00:28,48 78,86 50 VZ   :28.48
50 Čadan Martin 1971 D SK NIKÉ Jilemnice M 6 Nike 00:30,50 78,36 50 VZ   :30.50
51 Polanský Vítek 1978 C Universitní SK Praha M 6 USK 00:29,50 78,31 50 VZ   :29.50
52 Šikr Marek 1986 A KL sport Teplice M 6 KLSTe 00:28,80 78,02 50 VZ   :28.80
53 Martiška Norbert 1969 E Neptun Masters M 6 NepM 00:31,00 77,70 50 VZ   :31.00
54 Kurhajec Pavel 1941 J Swim Union Wien M 6 SUW 00:39,27 77,44 50 VZ   :39.27
55 Přílučík Michal 1966 E Swim Masters Zlin M 6 SMZl 00:31,63 77,20 50 VZ   :31.63
56 Taraba Vladislav 1967 E PVK Bratislava M 6 PVKBr 00:31,62 76,88 50 VZ   :31.62
57 Němec Ivo 1960 G Slavia Plzeň M 6 SlPl 00:32,96 76,85 50 VZ   :32.96
58 Němec Václav 1973 D Plavecký klub Pardubice M 6 PKPar 00:30,94 76,74 50 VZ   :30.94
59 Čížek Petr 1979 C Slavia Plzeň M 6 SlPl 00:30,02 76,42 50 VZ   :30.02
60 Stríženec Milan 1938 K TPO Trenčín M 6 TPO Tr 00:41,73 75,93 50 VZ   :41.73
61 Plánka Martin 1971 D Jihlavský plavecký klub AXIS M 6 JPK 00:31,65 75,51 50 VZ   :31.65
62 Jirsa Martin 1970 E Seals Masters Česká Lípa M 6 PKMČL 00:31,87 75,24 50 VZ   :31.87
63 Kovařík Pavel 1986 A KL sport Teplice M 6 KLSTe 00:30,17 74,47 50 VZ   :30.17
64 Protschke Vilém 1946 I SK Spolchemie Ústí n.L. M 6 SChÚ 00:37,66 74,33 50 VZ   :37.66
65 Mayer Petr 1960 G SK Spolchemie Ústí n.L. M 6 SChÚ 00:34,28 73,89 50 VZ   :34.28
66 Maliňák Vladimír 1959 G TJ Alcedo Vsetín M 6 TJVs 00:34,52 73,77 50 VZ   :34.52
67 Kropík Miloslav 1957 G Bohemians Praha M 6 Boh 00:34,96 73,62 50 VZ   :34.96
68 Zámostný Jan 1987 A KL sport Teplice M 6 KLSTe 00:30,57 73,53 50 VZ   :30.57
69 Novák Vladimír 1951 H PK Hradec Králové M 6 PKHK 00:37,36 71,16 50 VZ   :37.36
70 Krčál Zdeněk 1957 G Plavecký oddíl Laguna Třebíč M 6 LaTřb 00:36,48 70,55 50 VZ   :36.48
71 Beneš Zbyněk 1951 H SK RADBUZA Plzeň M 6 RPl 00:37,97 70,01 50 VZ   :37.97
72 Melichar Zbyněk 1949 I SCPA Pardubice M 6 SCPAP 00:41,43 65,28 50 VZ   :41.43
73 Panzer Simon 1952 H SC Hakoah Vienna M 6 SC Hakoah 00:41,40 63,86 50 VZ   :41.40
74 Kristl Jiří 1952 H Kosatky Karviná M 6 KoKa 00:43,76 60,42 50 VZ   :43.76
75 Fiala Petr 1947 I PVK Brno M 6 PVKBr 00:48,26 57,35 50 VZ   :48.26
. . . . . . . . 200 P
1 Kristlová Ivana 1988 A Kosatky Karviná Ž 7 25-29 KoKa 02:54,04 200 P   :40.19  1:23.57  2:08.50  2:54.04
2 Dvořáková Veronika 1989 A PK Hradec Králové Ž 7 25-29 PKHK 03:06,07 200 P   :40.39  1:26.77  2:15.33  3:06.07
1 Gricová Klára 1981 B TJ Alcedo Vsetín Ž 7 30-34 TJVs 02:50,91 200 P   :41.06  1:24.79  2:08.12  2:50.91
1 Kubešová Markéta 1979 C Slavia Plzeň Ž 7 35-39 SlPl 03:19,49 200 P   :46.70  1:37.40  2:29.12  3:19.49
2 Janigová  Andrea 1976 C Swimmpower Prague Ž 7 35-39 SwpPr 03:21,11 200 P   :46.25  1:36.56  2:29.83  3:21.11
3 Pataki Ruth 1978 C SC Hakoah Vienna Ž 7 35-39 SC Hakoah 03:41,40 200 P   :50.23  1:47.08  2:44.45  3:41.40
1 Martincová Regina 1971 D Neptun Masters Ž 7 40-44 NepM 03:16,63 200 P   :42.24  1:31.50  2:22.97  3:16.63
2 Nováková Monika 1975 D J&T Sport Team Ž 7 40-44 JTST 03:35,00 200 P   :50.08  1:44.46  2:40.28  3:35.00
1 Bohuslávková Hana 1968 E Neptun Masters Ž 7 45-49 NepM 02:55,24 200 P   :40.13  1:24.06  2:09.68  2:55.24
2 Čadanová Lucie 1969 E SK NIKÉ Jilemnice Ž 7 45-49 Nike 03:57,98 200 P   :55.38  1:55.00  2:56.56  3:57.98
3 Lorencová Zdena 1968 E Plavecké sporty Šternberk Ž 7 45-49 PSŠt 04:36,74 200 P  1:03.39  2:14.11  3:25.27  4:36.74
1 Vrbová Zuzana 1963 F SPK Bratislava Ž 7 50-54 SPKBr 03:30,85 200 P   :49.00  1:41.68  2:35.79  3:30.85
2 Kičínová Anna 1961 F PK Kupele Piešťany Ž 7 50-54 KUPI 03:32,00 200 P   :47.69  1:39.96  2:35.19  3:32.00
3 Lenčéšová Jana 1965 F PVK Bratislava Ž 7 50-54 PVKBr 03:52,53 200 P   :54.57  1:56.21  2:56.08  3:52.53
1 Civínová Věra 1957 G Neptun Masters Ž 7 55-59 NepM 03:34,41 200 P   :49.68  1:44.88  2:40.41  3:34.41
2 Stluková Lenka 1960 G SPK Liberec Ž 7 55-59 SPKLi 04:00,59 200 P   :55.85  1:57.06  1:59.10  4:00.59
1 Moravčíková Kamila 1954 H SPU Nitra Ž 7 60-64 SPUNI 04:47,39 200 P  1:06.52  2:18.20  3:34.27  4:47.39
2 Gavalčíková Jana 1954 H SPU Nitra Ž 7 60-64 SPUNI 04:56,51 200 P  1:07.34  2:25.48  3:43.53  4:56.51
1 Votrubová Jaroslava 1946 I Bohemians Praha Ž 7 65-69 Boh 04:04,58 200 P   :53.77  1:55.04  3:00.00  4:04.58
2 Lanková Stefka 1948 I SPK Liberec Ž 7 65-69 SPKLi 04:37,27 200 P  1:04.76  2:14.30  3:25.11  4:37.27
1 Bohuslávková Hana 1968 E Neptun Masters Ž 7 NepM 02:55,24 96,61 200 P   :40.13  1:24.06  2:09.68  2:55.24
2 Gricová Klára 1981 B TJ Alcedo Vsetín Ž 7 TJVs 02:50,91 92,56 200 P   :41.06  1:24.79  2:08.12  2:50.91
3 Kristlová Ivana 1988 A Kosatky Karviná Ž 7 KoKa 02:54,04 88,80 200 P   :40.19  1:23.57  2:08.50  2:54.04
4 Civínová Věra 1957 G Neptun Masters Ž 7 NepM 03:34,41 88,44 200 P   :49.68  1:44.88  2:40.41  3:34.41
5 Votrubová Jaroslava 1946 I Bohemians Praha Ž 7 Boh 04:04,58 86,30 200 P   :53.77  1:55.04  3:00.00  4:04.58
6 Kičínová Anna 1961 F PK Kupele Piešťany Ž 7 KUPI 03:32,00 86,12 200 P   :47.69  1:39.96  2:35.19  3:32.00
7 Vrbová Zuzana 1963 F SPK Bratislava Ž 7 SPKBr 03:30,85 84,70 200 P   :49.00  1:41.68  2:35.79  3:30.85
8 Martincová Regina 1971 D Neptun Masters Ž 7 NepM 03:16,63 83,86 200 P   :42.24  1:31.50  2:22.97  3:16.63
9 Dvořáková Veronika 1989 A PK Hradec Králové Ž 7 PKHK 03:06,07 82,79 200 P   :40.39  1:26.77  2:15.33  3:06.07
10 Janigová  Andrea 1976 C Swimmpower Prague Ž 7 SwpPr 03:21,11 80,01 200 P   :46.25  1:36.56  2:29.83  3:21.11
11 Kubešová Markéta 1979 C Slavia Plzeň Ž 7 SlPl 03:19,49 79,84 200 P   :46.70  1:37.40  2:29.12  3:19.49
12 Stluková Lenka 1960 G SPK Liberec Ž 7 SPKLi 04:00,59 76,71 200 P   :55.85  1:57.06  1:59.10  4:00.59
13 Nováková Monika 1975 D J&T Sport Team Ž 7 JTST 03:35,00 75,10 200 P   :50.08  1:44.46  2:40.28  3:35.00
14 Lenčéšová Jana 1965 F PVK Bratislava Ž 7 PVKBr 03:52,53 75,09 200 P   :54.57  1:56.21  2:56.08  3:52.53
15 Lanková Stefka 1948 I SPK Liberec Ž 7 SPKLi 04:37,27 74,35 200 P  1:04.76  2:14.30  3:25.11  4:37.27
16 Pataki Ruth 1978 C SC Hakoah Vienna Ž 7 SC Hakoah 03:41,40 72,19 200 P   :50.23  1:47.08  2:44.45  3:41.40
17 Čadanová Lucie 1969 E SK NIKÉ Jilemnice Ž 7 Nike 03:57,98 70,40 200 P   :55.38  1:55.00  2:56.56  3:57.98
18 Moravčíková Kamila 1954 H SPU Nitra Ž 7 SPUNI 04:47,39 67,73 200 P  1:06.52  2:18.20  3:34.27  4:47.39
19 Gavalčíková Jana 1954 H SPU Nitra Ž 7 SPUNI 04:56,51 65,64 200 P  1:07.34  2:25.48  3:43.53  4:56.51
20 Lorencová Zdena 1968 E Plavecké sporty Šternberk Ž 7 PSŠt 04:36,74 61,18 200 P  1:03.39  2:14.11  3:25.27  4:36.74
1 Šetek Štěpán 1990 A Neptun Masters M 7 25-29 NepM 02:44,65 200 P   :37.32  1:19.93  2:02.12  2:44.65
1 Vítek Jiří 1981 B Slavia Plzeň M 7 30-34 SlPl 02:47,45 200 P 00:00.00  1:20.26  2:04.29  2:47.45
1 Hejnic Petr 1977 C Bohemians Praha M 7 35-39 Boh 02:43,68 200 P   :37.77  1:19.69  2:02.78  2:43.68
2 Fiala Michal 1979 C PVK Brno M 7 35-39 PVKBr 03:09,71 200 P   :43.01  1:31.39  2:21.14  3:09.71
1 Horvát Petr 1973 D Plavecký klub Zábřeh M 7 40-44 PKZá 02:57,81 200 P   :41.57  1:27.13  2:12.90  2:57.81
2 Blažek Jiří 1975 D Slavia Liberec M 7 40-44 SlLi 02:57,84 200 P   :39.74  1:24.82  2:11.52  2:57.84
3 Hracki Libor 1972 D Slávia Havířov M 7 40-44 SlHa 03:00,13 200 P   :38.63  1:22.31  2:10.03  3:00.13
4 Čadan Martin 1971 D SK NIKÉ Jilemnice M 7 40-44 Nike 03:01,99 200 P   :42.65  1:28.30  2:15.62  3:01.99
5 Finger David 1972 D Slavia Plzeň M 7 40-44 SlPl 03:05,53 200 P   :41.78  1:28.05  2:17.05  3:05.53
1 Klimek Tomáš 1968 E Univerzita Olomouc M 7 45-49 UnOl 02:53,13 200 P   :37.02  1:21.19  2:06.85  2:53.13
1 Mrůzek Alexander 1965 F Univerzita Brno M 7 50-54 UnBr 02:45,95 200 P   :37.33  1:20.80  2:03.26  2:45.95
2 Vaverka Tomáš 1965 F Neptun Masters M 7 50-54 NepM 02:47,91 200 P   :37.31  1:20.48  2:04.03  2:47.91
3 Lukášek Petr 1964 F ČAC Roudnice n.L. M 7 50-54 ČACR 02:51,87 200 P   :38.58  1:20.80  2:05.29  2:51.87
4 Minarovič Michael 1961 F VSKUK Bratislava M 7 50-54 VSKUK Br 02:57,75 200 P   :40.02  1:24.22  2:10.57  2:57.75
5 Milý Miroslav 1961 F SP Přerov M 7 50-54 SpPř 02:59,18 200 P   :39.91  1:24.26  2:10.52  2:59.18
6 Zabloudil Petr 1962 F Plavecké sporty Šternberk M 7 50-54 PSŠt 03:18,69 200 P   :43.02  1:32.22  2:24.87  3:18.69
1 Valtr Václav 1956 G SK Spolchemie Ústí n.L. M 7 55-59 SChÚ 03:06,26 200 P   :43.70  1:33.18  2:20.02  3:06.26
1 Exner Jiří 1954 H SK Spolchemie Ústí n.L. M 7 60-64 SChÚ 03:14,76 200 P   :43.23  1:33.61  2:25.31  3:14.76
2 Moravec Peter 1955 H PVK Bratislava M 7 60-64 PVKBr 03:21,79 200 P   :45.14  1:36.52  2:29.74  3:21.79
3 Viererbl Ladislav 1952 H Neptun Masters M 7 60-64 NepM 03:37,29 200 P   :47.23  1:42.06  2:40.63  3:37.29
1 Buble Petr 1946 I Slavia Plzeň M 7 65-69 SlPl 03:13,51 200 P   :43.51  1:32.13  2:22.15  3:13.51
1 Woś Miroslav 1942 J Kosatky Karviná M 7 70-74 KoKa 04:44,31 200 P  1:05.78  2:17.96  3:31.19  4:44.31
1 Břicháček Václav 1938 K Bohemians Praha M 7 75-79 Boh 04:20,48 200 P   :59.97  2:05.45  3:12.77  4:20.48
1 Buble Petr 1946 I Slavia Plzeň M 7 SlPl 03:13,51 94,92 200 P   :43.51  1:32.13  2:22.15  3:13.51
2 Mrůzek Alexander 1965 F Univerzita Brno M 7 UnBr 02:45,95 92,38 200 P   :37.33  1:20.80  2:03.26  2:45.95
3 Vaverka Tomáš 1965 F Neptun Masters M 7 NepM 02:47,91 91,30 200 P   :37.31  1:20.48  2:04.03  2:47.91
4 Lukášek Petr 1964 F ČAC Roudnice n.L. M 7 ČACR 02:51,87 89,80 200 P   :38.58  1:20.80  2:05.29  2:51.87
5 Valtr Václav 1956 G SK Spolchemie Ústí n.L. M 7 SChÚ 03:06,26 89,53 200 P   :43.70  1:33.18  2:20.02  3:06.26
6 Minarovič Michael 1961 F VSKUK Bratislava M 7 VSKUK Br 02:57,75 88,59 200 P   :40.02  1:24.22  2:10.57  2:57.75
7 Milý Miroslav 1961 F SP Přerov M 7 SpPř 02:59,18 87,88 200 P   :39.91  1:24.26  2:10.52  2:59.18
8 Exner Jiří 1954 H SK Spolchemie Ústí n.L. M 7 SChÚ 03:14,76 87,42 200 P   :43.23  1:33.61  2:25.31  3:14.76
9 Klimek Tomáš 1968 E Univerzita Olomouc M 7 UnOl 02:53,13 86,31 200 P   :37.02  1:21.19  2:06.85  2:53.13
10 Hejnic Petr 1977 C Bohemians Praha M 7 Boh 02:43,68 85,70 200 P   :37.77  1:19.69  2:02.78  2:43.68
11 Šetek Štěpán 1990 A Neptun Masters M 7 NepM 02:44,65 83,86 200 P   :37.32  1:19.93  2:02.12  2:44.65
12 Moravec Peter 1955 H PVK Bratislava M 7 PVKBr 03:21,79 83,66 200 P   :45.14  1:36.52  2:29.74  3:21.79
13 Vítek Jiří 1981 B Slavia Plzeň M 7 SlPl 02:47,45 82,76 200 P 00:00.00  1:20.26  2:04.29  2:47.45
14 Horvát Petr 1973 D Plavecký klub Zábřeh M 7 PKZá 02:57,81 80,62 200 P   :41.57  1:27.13  2:12.90  2:57.81
15 Hracki Libor 1972 D Slávia Havířov M 7 SlHa 03:00,13 80,23 200 P   :38.63  1:22.31  2:10.03  3:00.13
16 Čadan Martin 1971 D SK NIKÉ Jilemnice M 7 Nike 03:01,99 80,05 200 P   :42.65  1:28.30  2:15.62  3:01.99
17 Břicháček Václav 1938 K Bohemians Praha M 7 Boh 04:20,48 79,78 200 P   :59.97  2:05.45  3:12.77  4:20.48
18 Viererbl Ladislav 1952 H Neptun Masters M 7 NepM 03:37,29 79,69 200 P   :47.23  1:42.06  2:40.63  3:37.29
19 Blažek Jiří 1975 D Slavia Liberec M 7 SlLi 02:57,84 79,30 200 P   :39.74  1:24.82  2:11.52  2:57.84
20 Zabloudil Petr 1962 F Plavecké sporty Šternberk M 7 PSŠt 03:18,69 78,73 200 P   :43.02  1:32.22  2:24.87  3:18.69
21 Finger David 1972 D Slavia Plzeň M 7 SlPl 03:05,53 77,90 200 P   :41.78  1:28.05  2:17.05  3:05.53
22 Fiala Michal 1979 C PVK Brno M 7 PVKBr 03:09,71 73,54 200 P   :43.01  1:31.39  2:21.14  3:09.71
23 Woś Miroslav 1942 J Kosatky Karviná M 7 KoKa 04:44,31 67,98 200 P  1:05.78  2:17.96  3:31.19  4:44.31
. . . . . . . . 100 P
1 Marková Vendula 1987 A Univerzita Brno Ž 8 25-29 UnBr 01:19,43 100 P   :37.56  1:19.43
2 Dvořáková Veronika 1989 A PK Hradec Králové Ž 8 25-29 PKHK 01:27,81 100 P   :40.27  1:27.81
1 Gricová Klára 1981 B TJ Alcedo Vsetín Ž 8 30-34 TJVs 01:16,71 100 P   :37.07  1:16.71
1 Kubešová Markéta 1979 C Slavia Plzeň Ž 8 35-39 SlPl 01:34,00 100 P   :46.45  1:34.00
2 Janigová  Andrea 1976 C Swimmpower Prague Ž 8 35-39 SwpPr 01:34,79 100 P   :45.84  1:34.79
3 Pataki Ruth 1978 C SC Hakoah Vienna Ž 8 35-39 SC Hakoah 01:40,34 100 P   :46.40  1:40.34
1 Vencálková Helena 1975 D Slavia Liberec Ž 8 40-44 SlLi 01:24,26 100 P   :40.68  1:24.26
2 Martincová Regina 1971 D Neptun Masters Ž 8 40-44 NepM 01:27,80 100 P   :42.23  1:27.80
3 Minaříková Gabriela 1974 D Swim Smooth Ž 8 40-44 SSCZ 01:32,21 100 P   :44.93  1:32.21
4 Jurčíková Irena 1974 D Slavia Liberec Ž 8 40-44 SlLi 01:33,26 100 P   :43.83  1:33.26
1 Bohuslávková Hana 1968 E Neptun Masters Ž 8 45-49 NepM 01:19,74 100 P   :38.77  1:19.74
2 Matejová Daniela 1970 E Plavecký klub Prešov Ž 8 45-49 PKPr 01:33,69 100 P   :44.04  1:33.69
3 Buchtíková Petra 1966 E Swim Masters Zlin Ž 8 45-49 SMZl 01:38,70 100 P   :47.32  1:38.70
4 Lorencová Zdena 1968 E Plavecké sporty Šternberk Ž 8 45-49 PSŠt 02:12,97 100 P  1:03.13  2:12.97
1 Vrbová Zuzana 1963 F SPK Bratislava Ž 8 50-54 SPKBr 01:38,25 100 P   :48.39  1:38.25
2 Kičínová Anna 1961 F PK Kupele Piešťany Ž 8 50-54 KUPI 01:40,81 100 P   :47.89  1:40.81
3 Lenčéšová Jana 1965 F PVK Bratislava Ž 8 50-54 PVKBr 01:50,56 100 P   :53.99  1:50.56
1 Mindošová Daniela 1959 G Neptun Masters Ž 8 55-59 NepM 01:41,56 100 P   :46.72  1:41.56
2 Zahradníčková Iva 1959 G SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 8 55-59 SChÚ 01:42,86 100 P   :48.17  1:42.86
1 Gavalčíková Jana 1954 H SPU Nitra Ž 8 60-64 SPUNI 02:17,17 100 P  1:03.14  2:17.17
2 Moravčíková Kamila 1954 H SPU Nitra Ž 8 60-64 SPUNI 02:18,75 100 P  1:05.77  2:18.75
1 Lanková Stefka 1948 I SPK Liberec Ž 8 65-69 SPKLi 02:13,49 100 P  1:04.62  2:13.49
1 Maloňová Dana 1944 J PVK Brno Ž 8 70-74 PVKBr 01:58,95 100 P   :55.55  1:58.95
2 Felgrová Ivana 1942 J Bohemians Praha Ž 8 70-74 Boh 01:59,46 100 P   :55.61  1:59.46
1 Ferebauerová Dagmar 1930 M PVK Brno Ž 8 85-89 PVKBr 02:27,91 100 P  1:10.44  2:27.91
1 Bohuslávková Hana 1968 E Neptun Masters Ž 8 NepM 01:19,74 97,44 100 P   :38.77  1:19.74
2 Gricová Klára 1981 B TJ Alcedo Vsetín Ž 8 TJVs 01:16,71 93,69 100 P   :37.07  1:16.71
3 Ferebauerová Dagmar 1930 M PVK Brno Ž 8 PVKBr 02:27,91 93,54 100 P  1:10.44  2:27.91
4 Marková Vendula 1987 A Univerzita Brno Ž 8 UnBr 01:19,43 89,50 100 P   :37.56  1:19.43
5 Vencálková Helena 1975 D Slavia Liberec Ž 8 SlLi 01:24,26 86,88 100 P   :40.68  1:24.26
6 Martincová Regina 1971 D Neptun Masters Ž 8 NepM 01:27,80 86,03 100 P   :42.23  1:27.80
7 Mindošová Daniela 1959 G Neptun Masters Ž 8 NepM 01:41,56 84,50 100 P   :46.72  1:41.56
8 Felgrová Ivana 1942 J Bohemians Praha Ž 8 Boh 01:59,46 84,09 100 P   :55.61  1:59.46
9 Vrbová Zuzana 1963 F SPK Bratislava Ž 8 SPKBr 01:38,25 83,58 100 P   :48.39  1:38.25
10 Kičínová Anna 1961 F PK Kupele Piešťany Ž 8 KUPI 01:40,81 83,49 100 P   :47.89  1:40.81
11 Zahradníčková Iva 1959 G SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 8 SChÚ 01:42,86 83,43 100 P   :48.17  1:42.86
12 Maloňová Dana 1944 J PVK Brno Ž 8 PVKBr 01:58,95 82,78 100 P   :55.55  1:58.95
13 Matejová Daniela 1970 E Plavecký klub Prešov Ž 8 PKPr 01:33,69 81,24 100 P   :44.04  1:33.69
14 Dvořáková Veronika 1989 A PK Hradec Králové Ž 8 PKHK 01:27,81 80,49 100 P   :40.27  1:27.81
15 Buchtíková Petra 1966 E Swim Masters Zlin Ž 8 SMZl 01:38,70 80,33 100 P   :47.32  1:38.70
16 Minaříková Gabriela 1974 D Swim Smooth Ž 8 SSCZ 01:32,21 80,02 100 P   :44.93  1:32.21
17 Jurčíková Irena 1974 D Slavia Liberec Ž 8 SlLi 01:33,26 79,12 100 P   :43.83  1:33.26
18 Janigová  Andrea 1976 C Swimmpower Prague Ž 8 SwpPr 01:34,79 76,97 100 P   :45.84  1:34.79
19 Kubešová Markéta 1979 C Slavia Plzeň Ž 8 SlPl 01:34,00 76,82 100 P   :46.45  1:34.00
20 Lenčéšová Jana 1965 F PVK Bratislava Ž 8 PVKBr 01:50,56 72,43 100 P   :53.99  1:50.56
21 Pataki Ruth 1978 C SC Hakoah Vienna Ž 8 SC Hakoah 01:40,34 72,22 100 P   :46.40  1:40.34
22 Lanková Stefka 1948 I SPK Liberec Ž 8 SPKLi 02:13,49 70,71 100 P  1:04.62  2:13.49
23 Gavalčíková Jana 1954 H SPU Nitra Ž 8 SPUNI 02:17,17 65,00 100 P  1:03.14  2:17.17
24 Moravčíková Kamila 1954 H SPU Nitra Ž 8 SPUNI 02:18,75 64,26 100 P  1:05.77  2:18.75
25 Lorencová Zdena 1968 E Plavecké sporty Šternberk Ž 8 PSŠt 02:12,97 58,43 100 P  1:03.13  2:12.97
1 Janovský Jiří 1988 A AUTOŠKODA Mladá Boleslav M 8 25-29 AŠMB 01:11,22 100 P   :34.75  1:11.22
1 Findrik Karel 1981 B TJ Alcedo Vsetín M 8 30-34 TJVs 01:14,20 100 P   :35.20  1:14.20
2 Vítek Jiří 1981 B Slavia Plzeň M 8 30-34 SlPl 01:16,22 100 P   :36.45  1:16.22
3 Moravec Oto 1985 B KL sport Teplice M 8 30-34 KLSTe 01:28,42 100 P   :41.63  1:28.42
1 Pražák Radek 1980 C SPK Liberec M 8 35-39 SPKLi 01:16,80 100 P   :37.37  1:16.80
2 Čermák Libor 1978 C PVK Brno M 8 35-39 PVKBr 01:20,70 100 P   :38.98  1:20.70
3 Holomek Josef 1977 C TJ Alcedo Vsetín M 8 35-39 TJVs 01:26,50 100 P   :40.15  1:26.50
1 Gregor Petr 1973 D Swimmpower Prague M 8 40-44 SwpPr 01:09,05 100 P   :33.56  1:09.05
2 Hlavatý Martin 1973 D J&T Sport Team M 8 40-44 JTST 01:09,31 100 P   :32.90  1:09.31
3 Vejnar Libor 1971 D Jihlavský plavecký klub AXIS M 8 40-44 JPK 01:19,14 100 P   :37.90  1:19.14
4 Hracki Libor 1972 D Slávia Havířov M 8 40-44 SlHa 01:22,60 100 P   :39.58  1:22.60
5 Blažek Jiří 1975 D Slavia Liberec M 8 40-44 SlLi 01:23,22 100 P   :40.06  1:23.22
6 Finger David 1972 D Slavia Plzeň M 8 40-44 SlPl 01:23,34 100 P   :39.14  1:23.34
7 Mašek Jaromír 1973 D Bohemians Praha M 8 40-44 Boh 01:23,76 100 P   :39.86  1:23.76
8 Čadan Martin 1971 D SK NIKÉ Jilemnice M 8 40-44 Nike 01:25,71 100 P   :40.67  1:25.71
1 Klimek Tomáš 1968 E Univerzita Olomouc M 8 45-49 UnOl 01:18,07 100 P   :35.50  1:18.07
2 Cyroň  Zdeněk 1967 E Swim Masters Zlin M 8 45-49 SMZl 01:22,94 100 P   :39.95  1:22.94
1 Vaverka Tomáš 1965 F Neptun Masters M 8 50-54 NepM 01:12,58 100 P   :33.68  1:12.58
2 Lukášek Petr 1964 F ČAC Roudnice n.L. M 8 50-54 ČACR 01:17,38 100 P   :36.18  1:17.38
3 Gadas Tomáš 1965 F SP Přerov M 8 50-54 SpPř 01:19,05 100 P   :37.55  1:19.05
4 Milý Miroslav 1961 F SP Přerov M 8 50-54 SpPř 01:20,51 100 P   :38.54  1:20.51
5 Havlíček Marian 1965 F SP Přerov M 8 50-54 SpPř 01:25,14 100 P   :40.90  1:25.14
6 Vaněk Petr 1963 F AUTOŠKODA Mladá Boleslav M 8 50-54 AŠMB 01:25,40 100 P   :40.95  1:25.40
7 Zabloudil Petr 1962 F Plavecké sporty Šternberk M 8 50-54 PSŠt 01:31,59 100 P   :42.87  1:31.59
1 Doleček Petr 1959 G SK Spolchemie Ústí n.L. M 8 55-59 SChÚ 01:29,04 100 P   :42.34  1:29.04
1 Exner Jiří 1954 H SK Spolchemie Ústí n.L. M 8 60-64 SChÚ 01:28,58 100 P   :42.23  1:28.58
2 Moravec Peter 1955 H PVK Bratislava M 8 60-64 PVKBr 01:32,28 100 P   :44.86  1:32.28
3 Viererbl Ladislav 1952 H Neptun Masters M 8 60-64 NepM 01:35,69 100 P   :46.21  1:35.69
4 Zahradníček Lubomír 1954 H SK Spolchemie Ústí n.L. M 8 60-64 SChÚ 01:50,95 100 P   :52.00  1:50.95
1 Buble Petr 1946 I Slavia Plzeň M 8 65-69 SlPl 01:28,60 100 P   :42.14  1:28.60
1 Pejša Pavel 1944 J Bohemians Praha M 8 70-74 Boh 01:40,03 100 P   :48.87  1:40.03
2 Pokorný František 1941 J PVK Brno M 8 70-74 PVKBr 01:40,32 100 P   :47.44  1:40.32
1 Břicháček Václav 1938 K Bohemians Praha M 8 75-79 Boh 01:59,73 100 P   :57.43  1:59.73
2 Vaverka Jiří 1938 K Neptun Masters M 8 75-79 NepM 02:02,83 100 P   :56.65  2:02.83
1 Vaverka Tomáš 1965 F Neptun Masters M 8 NepM 01:12,58 95,05 100 P   :33.68  1:12.58
2 Buble Petr 1946 I Slavia Plzeň M 8 SlPl 01:28,60 93,62 100 P   :42.14  1:28.60
3 Gregor Petr 1973 D Swimmpower Prague M 8 SwpPr 01:09,05 93,44 100 P   :33.56  1:09.05
4 Hlavatý Martin 1973 D J&T Sport Team M 8 JTST 01:09,31 93,09 100 P   :32.90  1:09.31
5 Lukášek Petr 1964 F ČAC Roudnice n.L. M 8 ČACR 01:17,38 89,74 100 P   :36.18  1:17.38
6 Milý Miroslav 1961 F SP Přerov M 8 SpPř 01:20,51 87,96 100 P   :38.54  1:20.51
7 Gadas Tomáš 1965 F SP Přerov M 8 SpPř 01:19,05 87,27 100 P   :37.55  1:19.05
8 Pokorný František 1941 J PVK Brno M 8 PVKBr 01:40,32 87,00 100 P   :47.44  1:40.32
9 Janovský Jiří 1988 A AUTOŠKODA Mladá Boleslav M 8 AŠMB 01:11,22 86,68 100 P   :34.75  1:11.22
10 Klimek Tomáš 1968 E Univerzita Olomouc M 8 UnOl 01:18,07 86,07 100 P   :35.50  1:18.07
11 Pejša Pavel 1944 J Bohemians Praha M 8 Boh 01:40,03 84,90 100 P   :48.87  1:40.03
12 Findrik Karel 1981 B TJ Alcedo Vsetín M 8 TJVs 01:14,20 84,42 100 P   :35.20  1:14.20
13 Exner Jiří 1954 H SK Spolchemie Ústí n.L. M 8 SChÚ 01:28,58 84,18 100 P   :42.23  1:28.58
14 Vejnar Libor 1971 D Jihlavský plavecký klub AXIS M 8 JPK 01:19,14 82,78 100 P   :37.90  1:19.14
15 Vítek Jiří 1981 B Slavia Plzeň M 8 SlPl 01:16,22 82,18 100 P   :36.45  1:16.22
16 Pražák Radek 1980 C SPK Liberec M 8 SPKLi 01:16,80 81,90 100 P   :37.37  1:16.80
17 Vaněk Petr 1963 F AUTOŠKODA Mladá Boleslav M 8 AŠMB 01:25,40 81,85 100 P   :40.95  1:25.40
18 Cyroň  Zdeněk 1967 E Swim Masters Zlin M 8 SMZl 01:22,94 81,74 100 P   :39.95  1:22.94
19 Havlíček Marian 1965 F SP Přerov M 8 SpPř 01:25,14 81,03 100 P   :40.90  1:25.14
20 Doleček Petr 1959 G SK Spolchemie Ústí n.L. M 8 SChÚ 01:29,04 80,59 100 P   :42.34  1:29.04
21 Moravec Peter 1955 H PVK Bratislava M 8 PVKBr 01:32,28 79,84 100 P   :44.86  1:32.28
22 Viererbl Ladislav 1952 H Neptun Masters M 8 NepM 01:35,69 79,80 100 P   :46.21  1:35.69
23 Hracki Libor 1972 D Slávia Havířov M 8 SlHa 01:22,60 78,71 100 P   :39.58  1:22.60
24 Čermák Libor 1978 C PVK Brno M 8 PVKBr 01:20,70 78,25 100 P   :38.98  1:20.70
25 Finger David 1972 D Slavia Plzeň M 8 SlPl 01:23,34 78,01 100 P   :39.14  1:23.34
26 Mašek Jaromír 1973 D Bohemians Praha M 8 Boh 01:23,76 77,03 100 P   :39.86  1:23.76
27 Břicháček Václav 1938 K Bohemians Praha M 8 Boh 01:59,73 76,90 100 P   :57.43  1:59.73
28 Zabloudil Petr 1962 F Plavecké sporty Šternberk M 8 PSŠt 01:31,59 76,82 100 P   :42.87  1:31.59
29 Čadan Martin 1971 D SK NIKÉ Jilemnice M 8 Nike 01:25,71 76,43 100 P   :40.67  1:25.71
30 Blažek Jiří 1975 D Slavia Liberec M 8 SlLi 01:23,22 76,33 100 P   :40.06  1:23.22
31 Vaverka Jiří 1938 K Neptun Masters M 8 NepM 02:02,83 74,96 100 P   :56.65  2:02.83
32 Holomek Josef 1977 C TJ Alcedo Vsetín M 8 TJVs 01:26,50 73,15 100 P   :40.15  1:26.50
33 Moravec Oto 1985 B KL sport Teplice M 8 KLSTe 01:28,42 69,67 100 P   :41.63  1:28.42
34 Zahradníček Lubomír 1954 H SK Spolchemie Ústí n.L. M 8 SChÚ 01:50,95 67,21 100 P   :52.00  1:50.95
. . . . . . . . 50 P
1 Marková Vendula 1987 A Univerzita Brno Ž 9 25-29 UnBr 00:35,74 50 P   :35.74
2 Kristlová Ivana 1988 A Kosatky Karviná Ž 9 25-29 KoKa 00:35,79 50 P   :35.79
3 Dvořáková Veronika 1989 A PK Hradec Králové Ž 9 25-29 PKHK 00:39,39 50 P   :39.39
4 Pravdová Michaela 1987 A AUTOŠKODA Mladá Boleslav Ž 9 25-29 AŠMB 00:39,74 50 P   :39.74
5 Vaňková Aneta 1986 A AUTOŠKODA Mladá Boleslav Ž 9 25-29 AŠMB 00:40,87 50 P   :40.87
1 Gricová Klára 1981 B TJ Alcedo Vsetín Ž 9 30-34 TJVs 00:36,37 50 P   :36.37
1 Kubešová Markéta 1979 C Slavia Plzeň Ž 9 35-39 SlPl 00:41,83 50 P   :41.83
2 Janigová  Andrea 1976 C Swimmpower Prague Ž 9 35-39 SwpPr 00:42,90 50 P   :42.90
1 Vencálková Helena 1975 D Slavia Liberec Ž 9 40-44 SlLi 00:38,64 50 P   :38.64
2 Martincová Regina 1971 D Neptun Masters Ž 9 40-44 NepM 00:40,64 50 P   :40.64
3 Jurčíková Irena 1974 D Slavia Liberec Ž 9 40-44 SlLi 00:42,10 50 P   :42.10
4 Kručayová Denisa 1971 D Plavecký klub Prešov Ž 9 40-44 PKPr 00:46,40 50 P   :46.40
1 Bohuslávková Hana 1968 E Neptun Masters Ž 9 45-49 NepM 00:37,88 50 P   :37.88
2 Jonášová Anna 1970 E Bohemians Praha Ž 9 45-49 Boh 00:41,07 50 P   :41.07
3 Matejová Daniela 1970 E Plavecký klub Prešov Ž 9 45-49 PKPr 00:42,13 50 P   :42.13
4 Káňová Milena 1966 E KPS Vyškov Ž 9 45-49 KPSVy 00:42,75 50 P   :42.75
5 Buchtíková Petra 1966 E Swim Masters Zlin Ž 9 45-49 SMZl 00:43,50 50 P   :43.50
6 Hlatká Nina 1968 E Mestský plavecký klub Prievidza Ž 9 45-49 MPK 00:43,72 50 P   :43.72
7 Merten Sabine 1969 E SC Hakoah Vienna Ž 9 45-49 SC Hakoah 00:46,50 50 P   :46.50
8 Čadanová Lucie 1969 E SK NIKÉ Jilemnice Ž 9 45-49 Nike 00:50,70 50 P   :50.70
9 Lorencová Zdena 1968 E Plavecké sporty Šternberk Ž 9 45-49 PSŠt 00:59,17 50 P   :59.17
1 Kičínová Anna 1961 F PK Kupele Piešťany Ž 9 50-54 KUPI 00:45,88 50 P   :45.88
1 Zahradníčková Iva 1959 G SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 9 55-59 SChÚ 00:46,87 50 P   :46.87
2 Mayerová Jana 1960 G SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 9 55-59 SChÚ 00:53,81 50 P   :53.81
1 Střítežská Jaroslava 1953 H PVK Brno Ž 9 60-64 PVKBr 00:53,23 50 P   :53.23
2 Gavalčíková Jana 1954 H SPU Nitra Ž 9 60-64 SPUNI 00:57,12 50 P   :57.12
3 Moravčíková Kamila 1954 H SPU Nitra Ž 9 60-64 SPUNI 01:03,42 50 P  1:03.42
1 Votrubová Jaroslava 1946 I Bohemians Praha Ž 9 65-69 Boh 00:48,91 50 P   :48.91
1 Maloňová Dana 1944 J PVK Brno Ž 9 70-74 PVKBr 00:52,54 50 P   :52.54
1 Ferebauerová Dagmar 1930 M PVK Brno Ž 9 85-89 PVKBr 01:06,54 50 P  1:06.54
1 Bohuslávková Hana 1968 E Neptun Masters Ž 9 NepM 00:37,88 92,56 50 P   :37.88
2 Ferebauerová Dagmar 1930 M PVK Brno Ž 9 PVKBr 01:06,54 90,99 50 P  1:06.54
3 Marková Vendula 1987 A Univerzita Brno Ž 9 UnBr 00:35,74 90,87 50 P   :35.74
4 Kristlová Ivana 1988 A Kosatky Karviná Ž 9 KoKa 00:35,79 90,63 50 P   :35.79
5 Gricová Klára 1981 B TJ Alcedo Vsetín Ž 9 TJVs 00:36,37 90,53 50 P   :36.37
6 Votrubová Jaroslava 1946 I Bohemians Praha Ž 9 Boh 00:48,91 89,40 50 P   :48.91
7 Vencálková Helena 1975 D Slavia Liberec Ž 9 SlLi 00:38,64 87,16 50 P   :38.64
8 Maloňová Dana 1944 J PVK Brno Ž 9 PVKBr 00:52,54 84,99 50 P   :52.54
9 Martincová Regina 1971 D Neptun Masters Ž 9 NepM 00:40,64 84,17 50 P   :40.64
10 Káňová Milena 1966 E KPS Vyškov Ž 9 KPSVy 00:42,75 83,71 50 P   :42.75
11 Jonášová Anna 1970 E Bohemians Praha Ž 9 Boh 00:41,07 83,61 50 P   :41.07
12 Kičínová Anna 1961 F PK Kupele Piešťany Ž 9 KUPI 00:45,88 82,61 50 P   :45.88
13 Zahradníčková Iva 1959 G SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 9 SChÚ 00:46,87 82,45 50 P   :46.87
14 Buchtíková Petra 1966 E Swim Masters Zlin Ž 9 SMZl 00:43,50 82,27 50 P   :43.50
15 Dvořáková Veronika 1989 A PK Hradec Králové Ž 9 PKHK 00:39,39 82,25 50 P   :39.39
16 Pravdová Michaela 1987 A AUTOŠKODA Mladá Boleslav Ž 9 AŠMB 00:39,74 81,73 50 P   :39.74
17 Matejová Daniela 1970 E Plavecký klub Prešov Ž 9 PKPr 00:42,13 81,50 50 P   :42.13
18 Jurčíková Irena 1974 D Slavia Liberec Ž 9 SlLi 00:42,10 80,31 50 P   :42.10
19 Hlatká Nina 1968 E Mestský plavecký klub Prievidza Ž 9 MPK 00:43,72 80,20 50 P   :43.72
20 Vaňková Aneta 1986 A AUTOŠKODA Mladá Boleslav Ž 9 AŠMB 00:40,87 79,56 50 P   :40.87
21 Kubešová Markéta 1979 C Slavia Plzeň Ž 9 SlPl 00:41,83 79,25 50 P   :41.83
22 Janigová  Andrea 1976 C Swimmpower Prague Ž 9 SwpPr 00:42,90 78,20 50 P   :42.90
23 Střítežská Jaroslava 1953 H PVK Brno Ž 9 PVKBr 00:53,23 76,39 50 P   :53.23
24 Merten Sabine 1969 E SC Hakoah Vienna Ž 9 SC Hakoah 00:46,50 74,62 50 P   :46.50
25 Kručayová Denisa 1971 D Plavecký klub Prešov Ž 9 PKPr 00:46,40 73,72 50 P   :46.40
26 Mayerová Jana 1960 G SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 9 SChÚ 00:53,81 71,25 50 P   :53.81
27 Gavalčíková Jana 1954 H SPU Nitra Ž 9 SPUNI 00:57,12 70,50 50 P   :57.12
28 Čadanová Lucie 1969 E SK NIKÉ Jilemnice Ž 9 Nike 00:50,70 68,44 50 P   :50.70
29 Moravčíková Kamila 1954 H SPU Nitra Ž 9 SPUNI 01:03,42 63,50 50 P  1:03.42
30 Lorencová Zdena 1968 E Plavecké sporty Šternberk Ž 9 PSŠt 00:59,17 59,25 50 P   :59.17
1 Janovský Jiří 1988 A AUTOŠKODA Mladá Boleslav M 9 25-29 AŠMB 00:33,41 50 P   :33.41
1 Bezouška Jiří 1985 B PK Hradec Králové M 9 30-34 PKHK 00:33,94 50 P   :33.94
1 Holomek Josef 1977 C TJ Alcedo Vsetín M 9 35-39 TJVs 00:38,31 50 P   :38.31
2 Fiala Michal 1979 C PVK Brno M 9 35-39 PVKBr 00:40,81 50 P   :40.81
1 Hlavatý Martin 1973 D J&T Sport Team M 9 40-44 JTST 00:31,10 50 P   :31.10
2 Dorňák Vladimír 1971 D Swim Masters Zlin M 9 40-44 SMZl 00:35,15 50 P   :35.15
3 Blažek Jiří 1975 D Slavia Liberec M 9 40-44 SlLi 00:37,22 50 P   :37.22
4 Hracki Libor 1972 D Slávia Havířov M 9 40-44 SlHa 00:37,83 50 P   :37.83
5 Finger David 1972 D Slavia Plzeň M 9 40-44 SlPl 00:38,05 50 P   :38.05
6 Horvát Petr 1973 D Plavecký klub Zábřeh M 9 40-44 PKZá 00:40,03 50 P   :40.03
1 Klimek Tomáš 1968 E Univerzita Olomouc M 9 45-49 UnOl 00:34,84 50 P   :34.84
2 Cyroň  Zdeněk 1967 E Swim Masters Zlin M 9 45-49 SMZl 00:37,65 50 P   :37.65
1 Vaverka Tomáš 1965 F Neptun Masters M 9 50-54 NepM 00:31,85 50 P   :31.85
2 Gadas Tomáš 1965 F SP Přerov M 9 50-54 SpPř 00:34,76 50 P   :34.76
3 Milý Miroslav 1961 F SP Přerov M 9 50-54 SpPř 00:35,63 50 P   :35.63
4 Lukášek Petr 1964 F ČAC Roudnice n.L. M 9 50-54 ČACR 00:35,75 50 P   :35.75
5 Minarovič Michael 1961 F VSKUK Bratislava M 9 50-54 VSKUK Br 00:37,01 50 P   :37.01
6 Kučera Michal 1964 F Slavia Plzeň M 9 50-54 SlPl 00:37,08 50 P   :37.08
7 Zabloudil Petr 1962 F Plavecké sporty Šternberk M 9 50-54 PSŠt 00:42,22 50 P   :42.22
1 Valtr Václav 1956 G SK Spolchemie Ústí n.L. M 9 55-59 SChÚ 00:38,08 50 P   :38.08
2 Doleček Petr 1959 G SK Spolchemie Ústí n.L. M 9 55-59 SChÚ 00:39,96 50 P   :39.96
1 Exner Jiří 1954 H SK Spolchemie Ústí n.L. M 9 60-64 SChÚ 00:39,92 50 P   :39.92
2 Moravec Peter 1955 H PVK Bratislava M 9 60-64 PVKBr 00:40,82 50 P   :40.82
3 Viererbl Ladislav 1952 H Neptun Masters M 9 60-64 NepM 00:42,43 50 P   :42.43
4 Zahradníček Lubomír 1954 H SK Spolchemie Ústí n.L. M 9 60-64 SChÚ 00:44,12 50 P   :44.12
1 Buble Petr 1946 I Slavia Plzeň M 9 65-69 SlPl 00:39,86 50 P   :39.86
2 Kolář Rostislav 1949 I Swim Masters Zlin M 9 65-69 SMZl 00:49,85 50 P   :49.85
3 Fiala Petr 1947 I PVK Brno M 9 65-69 PVKBr 01:07,76 50 P  1:07.76
1 Pokorný František 1941 J PVK Brno M 9 70-74 PVKBr 00:40,95 50 P   :40.95
2 Pejša Pavel 1944 J Bohemians Praha M 9 70-74 Boh 00:43,11 50 P   :43.11
1 Břicháček Václav 1938 K Bohemians Praha M 9 75-79 Boh 00:49,43 50 P   :49.43
2 Vaverka Jiří 1938 K Neptun Masters M 9 75-79 NepM 00:54,37 50 P   :54.37
1 Svozil Vítězslav 1933 L PVK Brno M 9 80-84 PVKBr 00:57,76 50 P   :57.76
1 Ziegler Jan 1925 N PVK Brno M 9 90-94 PVKBr 01:01,21 50 P  1:01.21
1 Vaverka Tomáš 1965 F Neptun Masters M 9 NepM 00:31,85 97,61 50 P   :31.85
2 Pokorný František 1941 J PVK Brno M 9 PVKBr 00:40,95 95,41 50 P   :40.95
3 Hlavatý Martin 1973 D J&T Sport Team M 9 JTST 00:31,10 94,55 50 P   :31.10
4 Buble Petr 1946 I Slavia Plzeň M 9 SlPl 00:39,86 92,07 50 P   :39.86
5 Milý Miroslav 1961 F SP Přerov M 9 SpPř 00:35,63 89,72 50 P   :35.63
6 Gadas Tomáš 1965 F SP Přerov M 9 SpPř 00:34,76 89,44 50 P   :34.76
7 Ziegler Jan 1925 N PVK Brno M 9 PVKBr 01:01,21 88,97 50 P  1:01.21
8 Lukášek Petr 1964 F ČAC Roudnice n.L. M 9 ČACR 00:35,75 87,58 50 P   :35.75
9 Klimek Tomáš 1968 E Univerzita Olomouc M 9 UnOl 00:34,84 87,46 50 P   :34.84
10 Pejša Pavel 1944 J Bohemians Praha M 9 Boh 00:43,11 87,44 50 P   :43.11
11 Valtr Václav 1956 G SK Spolchemie Ústí n.L. M 9 SChÚ 00:38,08 86,59 50 P   :38.08
12 Minarovič Michael 1961 F VSKUK Bratislava M 9 VSKUK Br 00:37,01 86,38 50 P   :37.01
13 Dorňák Vladimír 1971 D Swim Masters Zlin M 9 SMZl 00:35,15 84,89 50 P   :35.15
14 Kučera Michal 1964 F Slavia Plzeň M 9 SlPl 00:37,08 84,43 50 P   :37.08
15 Janovský Jiří 1988 A AUTOŠKODA Mladá Boleslav M 9 AŠMB 00:33,41 83,99 50 P   :33.41
16 Exner Jiří 1954 H SK Spolchemie Ústí n.L. M 9 SChÚ 00:39,92 83,77 50 P   :39.92
17 Břicháček Václav 1938 K Bohemians Praha M 9 Boh 00:49,43 82,87 50 P   :49.43
18 Bezouška Jiří 1985 B PK Hradec Králové M 9 PKHK 00:33,94 82,26 50 P   :33.94
19 Cyroň  Zdeněk 1967 E Swim Masters Zlin M 9 SMZl 00:37,65 81,48 50 P   :37.65
20 Moravec Peter 1955 H PVK Bratislava M 9 PVKBr 00:40,82 81,25 50 P   :40.82
21 Doleček Petr 1959 G SK Spolchemie Ústí n.L. M 9 SChÚ 00:39,96 81,04 50 P   :39.96
22 Viererbl Ladislav 1952 H Neptun Masters M 9 NepM 00:42,43 80,11 50 P   :42.43
23 Hracki Libor 1972 D Slávia Havířov M 9 SlHa 00:37,83 78,30 50 P   :37.83
24 Finger David 1972 D Slavia Plzeň M 9 SlPl 00:38,05 77,85 50 P   :38.05
25 Blažek Jiří 1975 D Slavia Liberec M 9 SlLi 00:37,22 77,83 50 P   :37.22
26 Svozil Vítězslav 1933 L PVK Brno M 9 PVKBr 00:57,76 76,93 50 P   :57.76
27 Zahradníček Lubomír 1954 H SK Spolchemie Ústí n.L. M 9 SChÚ 00:44,12 75,80 50 P   :44.12
28 Vaverka Jiří 1938 K Neptun Masters M 9 NepM 00:54,37 75,34 50 P   :54.37
29 Holomek Josef 1977 C TJ Alcedo Vsetín M 9 TJVs 00:38,31 75,33 50 P   :38.31
30 Zabloudil Petr 1962 F Plavecké sporty Šternberk M 9 PSŠt 00:42,22 75,20 50 P   :42.22
31 Horvát Petr 1973 D Plavecký klub Zábřeh M 9 PKZá 00:40,03 73,45 50 P   :40.03
32 Fiala Michal 1979 C PVK Brno M 9 PVKBr 00:40,81 70,45 50 P   :40.81
33 Kolář Rostislav 1949 I Swim Masters Zlin M 9 SMZl 00:49,85 70,37 50 P   :49.85
34 Fiala Petr 1947 I PVK Brno M 9 PVKBr 01:07,76 53,36 50 P  1:07.76
. . . . . . . . 200 Z
1 Lukešová Michaela 1985 B Slavia Plzeň Ž 10 30-34 SlPl 02:45,34 200 Z   :39.29  1:21.25  2:03.69  2:45.34
1 Kazíková Sandra 1976 C SP Přerov Ž 10 35-39 SpPř 02:31,73 200 Z   :35.30  1:14.72  1:54.16  2:31.73
1 Vencálková Helena 1975 D Slavia Liberec Ž 10 40-44 SlLi 02:44,99 200 Z   :38.39  1:19.62  2:02.48  2:44.99
2 Janošíková Jana 1973 D TJ Alcedo Vsetín Ž 10 40-44 TJVs 02:48,33 200 Z   :39.29  1:21.73  2:05.23  2:48.33
3 Bejlková Silvie 1972 D Slavia Plzeň Ž 10 40-44 SlPl 03:04,53 200 Z   :42.69  1:28.44  2:16.73  3:04.53
1 Pitoňáková Zuzana 1970 E Plavecký klub Prešov Ž 10 45-49 PKPr 02:55,57 200 Z   :41.27  1:27.01  2:12.53  2:55.57
2 Majerníková Laura 1967 E J&T Sport Team Ž 10 45-49 JTST 03:18,82 200 Z   :44.59  1:36.53  2:27.58  3:18.82
1 Kudelová Bronislava 1963 F TJ Alcedo Vsetín Ž 10 50-54 TJVs 03:08,94 200 Z   :44.09  1:31.40  2:20.46  3:08.94
2 Brožová Olga 1962 F Bohemians Praha Ž 10 50-54 Boh 03:33,58 200 Z   :50.62  1:44.45  2:39.75  3:33.58
1 Beňová Dana 1956 G SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 10 55-59 SChÚ 04:26,69 200 Z  1:03.51  2:11.28  3:19.91  4:26.69
1 Štveráková Marie 1946 I Bohemians Praha Ž 10 65-69 Boh 03:29,45 200 Z   :50.44  1:43.97  2:37.04  3:29.45
1 Jarošová Eva 1936 K Bohemians Praha Ž 10 75-79 Boh 03:49,49 200 Z   :52.02  1:50.32  2:50.65  3:49.49
1 Jarošová Eva 1936 K Bohemians Praha Ž 10 Boh 03:49,49 101,48 200 Z   :52.02  1:50.32  2:50.65  3:49.49
2 Kazíková Sandra 1976 C SP Přerov Ž 10 SpPř 02:31,73 94,06 200 Z   :35.30  1:14.72  1:54.16  2:31.73
3 Štveráková Marie 1946 I Bohemians Praha Ž 10 Boh 03:29,45 93,35 200 Z   :50.44  1:43.97  2:37.04  3:29.45
4 Vencálková Helena 1975 D Slavia Liberec Ž 10 SlLi 02:44,99 86,93 200 Z   :38.39  1:19.62  2:02.48  2:44.99
5 Janošíková Jana 1973 D TJ Alcedo Vsetín Ž 10 TJVs 02:48,33 86,34 200 Z   :39.29  1:21.73  2:05.23  2:48.33
6 Pitoňáková Zuzana 1970 E Plavecký klub Prešov Ž 10 PKPr 02:55,57 84,42 200 Z   :41.27  1:27.01  2:12.53  2:55.57
7 Kudelová Bronislava 1963 F TJ Alcedo Vsetín Ž 10 TJVs 03:08,94 83,79 200 Z   :44.09  1:31.40  2:20.46  3:08.94
8 Lukešová Michaela 1985 B Slavia Plzeň Ž 10 SlPl 02:45,34 83,10 200 Z   :39.29  1:21.25  2:03.69  2:45.34
9 Bejlková Silvie 1972 D Slavia Plzeň Ž 10 SlPl 03:04,53 79,28 200 Z   :42.69  1:28.44  2:16.73  3:04.53
10 Majerníková Laura 1967 E J&T Sport Team Ž 10 JTST 03:18,82 76,24 200 Z   :44.59  1:36.53  2:27.58  3:18.82
11 Brožová Olga 1962 F Bohemians Praha Ž 10 Boh 03:33,58 75,18 200 Z   :50.62  1:44.45  2:39.75  3:33.58
12 Beňová Dana 1956 G SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 10 SChÚ 04:26,69 64,88 200 Z  1:03.51  2:11.28  3:19.91  4:26.69
1 Lelek Jiří 1975 D SCPA Pardubice M 10 40-44 SCPAP 02:25,45 200 Z   :35.05  1:12.32  1:48.98  2:25.45
2 Šíp Jiří 1973 D Plavecký klub Zábřeh M 10 40-44 PKZá 02:41,65 200 Z   :36.15  1:15.87  1:58.88  2:41.65
3 Horvát Petr 1973 D Plavecký klub Zábřeh M 10 40-44 PKZá 03:01,08 200 Z   :44.14  1:29.68  2:15.97  3:01.08
1 Seeman Tomáš 1969 E Motorlet Praha M 10 45-49 MoP 02:29,69 200 Z   :34.76  1:12.73  1:52.04  2:29.69
2 Čigáš Peter 1970 E SK AQUATICS Nitra M 10 45-49 SK AQUA 02:29,90 200 Z   :35.31  1:13.70  1:52.12  2:29.90
3 Škodný  Pavol 1969 E PK Kupele Piešťany M 10 45-49 KUPI 02:39,44 200 Z   :37.30  1:17.24  1:58.82  2:39.44
1 Mrůzek Alexander 1965 F Univerzita Brno M 10 50-54 UnBr 02:26,10 200 Z   :35.62  1:13.32  1:50.20  2:26.10
2 Milý Miroslav 1961 F SP Přerov M 10 50-54 SpPř 02:46,69 200 Z   :39.15  1:21.65  2:04.75  2:46.69
3 Nykl Jan 1964 F Seals Masters Česká Lípa M 10 50-54 PKMČL 03:16,79 200 Z   :44.94  1:34.12  2:26.27  3:16.79
1 Valtr Václav 1956 G SK Spolchemie Ústí n.L. M 10 55-59 SChÚ 02:53,14 200 Z   :40.94  1:24.21  2:08.48  2:53.14
1 Buble Petr 1946 I Slavia Plzeň M 10 65-69 SlPl 02:57,53 200 Z   :42.62  1:27.45  2:11.77  2:57.53
2 Bránik Juraj 1946 I Bohemians Praha M 10 65-69 Boh 03:10,14 200 Z   :44.96  1:32.60  2:21.63  3:10.14
1 Řepka Vladimír 1927 M PVK Brno M 10 85-89 PVKBr 04:53,66 200 Z  1:10.10  2:28.30  3:43.93  4:53.66
1 Buble Petr 1946 I Slavia Plzeň M 10 SlPl 02:57,53 95,12 200 Z   :42.62  1:27.45  2:11.77  2:57.53
2 Mrůzek Alexander 1965 F Univerzita Brno M 10 UnBr 02:26,10 93,80 200 Z   :35.62  1:13.32  1:50.20  2:26.10
3 Bránik Juraj 1946 I Bohemians Praha M 10 Boh 03:10,14 88,82 200 Z   :44.96  1:32.60  2:21.63  3:10.14
4 Seeman Tomáš 1969 E Motorlet Praha M 10 MoP 02:29,69 88,38 200 Z   :34.76  1:12.73  1:52.04  2:29.69
5 Valtr Václav 1956 G SK Spolchemie Ústí n.L. M 10 SChÚ 02:53,14 87,78 200 Z   :40.94  1:24.21  2:08.48  2:53.14
6 Lelek Jiří 1975 D SCPA Pardubice M 10 SCPAP 02:25,45 87,65 200 Z   :35.05  1:12.32  1:48.98  2:25.45
7 Čigáš Peter 1970 E SK AQUATICS Nitra M 10 SK AQUA 02:29,90 87,47 200 Z   :35.31  1:13.70  1:52.12  2:29.90
8 Milý Miroslav 1961 F SP Přerov M 10 SpPř 02:46,69 84,77 200 Z   :39.15  1:21.65  2:04.75  2:46.69
9 Škodný  Pavol 1969 E PK Kupele Piešťany M 10 KUPI 02:39,44 82,98 200 Z   :37.30  1:17.24  1:58.82  2:39.44
10 Řepka Vladimír 1927 M PVK Brno M 10 PVKBr 04:53,66 80,62 200 Z  1:10.10  2:28.30  3:43.93  4:53.66
11 Šíp Jiří 1973 D Plavecký klub Zábřeh M 10 PKZá 02:41,65 79,76 200 Z   :36.15  1:15.87  1:58.88  2:41.65
12 Horvát Petr 1973 D Plavecký klub Zábřeh M 10 PKZá 03:01,08 71,21 200 Z   :44.14  1:29.68  2:15.97  3:01.08
13 Nykl Jan 1964 F Seals Masters Česká Lípa M 10 PKMČL 03:16,79 70,18 200 Z   :44.94  1:34.12  2:26.27  3:16.79
. . . . . . . . 100 Z
1 Marková Vendula 1987 A Univerzita Brno Ž 11 25-29 UnBr 01:07,52 100 Z   :32.60  1:07.52
1 Nývltová Alena 1982 B Jihlavský plavecký klub AXIS Ž 11 30-34 JPK 01:07,97 100 Z   :33.13  1:07.97
2 Lukešová Michaela 1985 B Slavia Plzeň Ž 11 30-34 SlPl 01:18,55 100 Z   :38.35  1:18.55
1 Kostková Gabriela 1979 C PK Hradec Králové Ž 11 35-39 PKHK 01:09,28 100 Z   :33.84  1:09.28
2 Vaňková Alice 1979 C Neptun Masters Ž 11 35-39 NepM 01:26,06 100 Z   :41.69  1:26.06
1 Vencálková Helena 1975 D Slavia Liberec Ž 11 40-44 SlLi 01:13,81 100 Z   :35.42  1:13.81
2 Janošíková Jana 1973 D TJ Alcedo Vsetín Ž 11 40-44 TJVs 01:18,54 100 Z   :38.55  1:18.54
3 Bejlková Silvie 1972 D Slavia Plzeň Ž 11 40-44 SlPl 01:22,53 100 Z   :39.51  1:22.53
1 Pitoňáková Zuzana 1970 E Plavecký klub Prešov Ž 11 45-49 PKPr 01:20,13 100 Z   :40.13  1:20.13
2 Šmolková Kateřina 1967 E Neptun Masters Ž 11 45-49 NepM 01:25,16 100 Z   :41.78  1:25.16
3 Majerníková Laura 1967 E J&T Sport Team Ž 11 45-49 JTST 01:33,16 100 Z   :44.24  1:33.16
4 Zimová  Alica 1967 E SPU Nitra Ž 11 45-49 SPUNI 01:49,84 100 Z   :54.56  1:49.84
1 Brožová Olga 1962 F Bohemians Praha Ž 11 50-54 Boh 01:37,33 100 Z   :47.75  1:37.33
1 Lerch Silvia 1959 G PVK Bratislava Ž 11 55-59 PVKBr 01:31,75 100 Z   :44.38  1:31.75
2 Forrová Ivica 1960 G PVK Bratislava Ž 11 55-59 PVKBr 01:34,78 100 Z   :46.69  1:34.78
3 Draxlová Miluše 1958 G Plavecké sporty Šternberk Ž 11 55-59 PSŠt 01:57,80 100 Z   :53.12  1:57.80
1 Štveráková Marie 1946 I Bohemians Praha Ž 11 65-69 Boh 01:35,11 100 Z   :46.47  1:35.11
2 Hausnerová Mária 1949 I Mestský plavecký klub Prievidza Ž 11 65-69 MPK 01:39,11 100 Z   :47.34  1:39.11
1 Jarošová Eva 1936 K Bohemians Praha Ž 11 75-79 Boh 01:46,19 100 Z   :49.90  1:46.19
1 Jarošová Eva 1936 K Bohemians Praha Ž 11 Boh 01:46,19 100,36 100 Z   :49.90  1:46.19
2 Nývltová Alena 1982 B Jihlavský plavecký klub AXIS Ž 11 JPK 01:07,97 94,03 100 Z   :33.13  1:07.97
3 Kostková Gabriela 1979 C PK Hradec Králové Ž 11 PKHK 01:09,28 93,51 100 Z   :33.84  1:09.28
4 Marková Vendula 1987 A Univerzita Brno Ž 11 UnBr 01:07,52 93,43 100 Z   :32.60  1:07.52
5 Štveráková Marie 1946 I Bohemians Praha Ž 11 Boh 01:35,11 92,82 100 Z   :46.47  1:35.11
6 Vencálková Helena 1975 D Slavia Liberec Ž 11 SlLi 01:13,81 89,18 100 Z   :35.42  1:13.81
7 Hausnerová Mária 1949 I Mestský plavecký klub Prievidza Ž 11 MPK 01:39,11 85,15 100 Z   :47.34  1:39.11
8 Janošíková Jana 1973 D TJ Alcedo Vsetín Ž 11 TJVs 01:18,54 84,96 100 Z   :38.55  1:18.54
9 Pitoňáková Zuzana 1970 E Plavecký klub Prešov Ž 11 PKPr 01:20,13 84,96 100 Z   :40.13  1:20.13
10 Lerch Silvia 1959 G PVK Bratislava Ž 11 PVKBr 01:31,75 83,84 100 Z   :44.38  1:31.75
11 Šmolková Kateřina 1967 E Neptun Masters Ž 11 NepM 01:25,16 81,86 100 Z   :41.78  1:25.16
12 Bejlková Silvie 1972 D Slavia Plzeň Ž 11 SlPl 01:22,53 81,40 100 Z   :39.51  1:22.53
13 Forrová Ivica 1960 G PVK Bratislava Ž 11 PVKBr 01:34,78 80,42 100 Z   :46.69  1:34.78
14 Lukešová Michaela 1985 B Slavia Plzeň Ž 11 SlPl 01:18,55 80,19 100 Z   :38.35  1:18.55
15 Brožová Olga 1962 F Bohemians Praha Ž 11 Boh 01:37,33 76,08 100 Z   :47.75  1:37.33
16 Vaňková Alice 1979 C Neptun Masters Ž 11 NepM 01:26,06 75,28 100 Z   :41.69  1:26.06
17 Majerníková Laura 1967 E J&T Sport Team Ž 11 JTST 01:33,16 74,83 100 Z   :44.24  1:33.16
18 Draxlová Miluše 1958 G Plavecké sporty Šternberk Ž 11 PSŠt 01:57,80 65,89 100 Z   :53.12  1:57.80
19 Zimová  Alica 1967 E SPU Nitra Ž 11 SPUNI 01:49,84 63,46 100 Z   :54.56  1:49.84
1 Zámostný Jan 1987 A KL sport Teplice M 11 25-29 KLSTe 01:15,31 100 Z   :36.26  1:15.31
1 Šteker Karel 1981 B Swim Masters Zlin M 11 30-34 SMZl 01:19,19 100 Z   :38.18  1:19.19
1 Kohout Petr 1978 C Swim Masters Zlin M 11 35-39 SMZl 01:09,63 100 Z   :33.60  1:09.63
2 Polanský Jiří 1978 C Universitní SK Praha M 11 35-39 USK 01:12,72 100 Z   :34.60  1:12.72
3 Holomek Josef 1977 C TJ Alcedo Vsetín M 11 35-39 TJVs 01:26,41 100 Z   :41.12  1:26.41
1 Lelek Jiří 1975 D SCPA Pardubice M 11 40-44 SCPAP 01:05,59 100 Z   :31.88  1:05.59
2 Šíp Jiří 1973 D Plavecký klub Zábřeh M 11 40-44 PKZá 01:11,39 100 Z   :34.63  1:11.39
3 Olejník Jan 1974 D TJ Alcedo Vsetín M 11 40-44 TJVs 01:16,60 100 Z   :35.86  1:16.60
1 Čigáš Peter 1970 E SK AQUATICS Nitra M 11 45-49 SK AQUA 01:06,77 100 Z   :32.56  1:06.77
2 Seeman Tomáš 1969 E Motorlet Praha M 11 45-49 MoP 01:09,29 100 Z   :33.99  1:09.29
3 Kořínek Petr 1970 E Slavia Liberec M 11 45-49 SlLi 01:11,30 100 Z   :35.08  1:11.30
4 Škodný  Pavol 1969 E PK Kupele Piešťany M 11 45-49 KUPI 01:12,12 100 Z   :35.77  1:12.12
5 Krejčiřík Milan 1970 E Swim Masters Zlin M 11 45-49 SMZl 01:14,24 100 Z   :36.75  1:14.24
6 Uherek Josef 1970 E Neptun Masters M 11 45-49 NepM 01:17,25 100 Z   :38.41  1:17.25
7 Citovecký Radek 1968 E Plavecké sporty Šternberk M 11 45-49 PSŠt 01:18,90 100 Z   :39.43  1:18.90
8 Arnošt Jan 1970 E TJ Alcedo Vsetín M 11 45-49 TJVs 01:22,20 100 Z   :40.12  1:22.20
1 Ehlich Jiří 1963 F TJ Krnov M 11 50-54 TJKr 01:12,58 100 Z   :34.82  1:12.58
2 Nykl Jan 1964 F Seals Masters Česká Lípa M 11 50-54 PKMČL 01:26,12 100 Z   :42.18  1:26.12
1 Kropík Miloslav 1957 G Bohemians Praha M 11 55-59 Boh 01:34,29 100 Z   :44.70  1:34.29
2 Maliňák Vladimír 1959 G TJ Alcedo Vsetín M 11 55-59 TJVs 01:44,64 100 Z   :49.71  1:44.64
1 Shejbal Jiří 1952 H PVK Brno M 11 60-64 PVKBr 01:21,18 100 Z   :39.28  1:21.18
2 Beneš Zbyněk 1951 H SK RADBUZA Plzeň M 11 60-64 RPl 01:39,83 100 Z   :49.36  1:39.83
1 Bránik Juraj 1946 I Bohemians Praha M 11 65-69 Boh 01:22,48 100 Z   :40.30  1:22.48
2 Buble Petr 1946 I Slavia Plzeň M 11 65-69 SlPl 01:28,21 100 Z   :43.41  1:28.21
1 Woś Miroslav 1942 J Kosatky Karviná M 11 70-74 KoKa 02:17,40 100 Z  1:07.68  2:17.40
1 Řepka Vladimír 1927 M PVK Brno M 11 85-89 PVKBr 02:15,33 100 Z  1:07.16  2:15.33
1 Bránik Juraj 1946 I Bohemians Praha M 11 Boh 01:22,48 91,69 100 Z   :40.30  1:22.48
2 Čigáš Peter 1970 E SK AQUATICS Nitra M 11 SK AQUA 01:06,77 88,43 100 Z   :32.56  1:06.77
3 Lelek Jiří 1975 D SCPA Pardubice M 11 SCPAP 01:05,59 87,95 100 Z   :31.88  1:05.59
4 Shejbal Jiří 1952 H PVK Brno M 11 PVKBr 01:21,18 87,45 100 Z   :39.28  1:21.18
5 Ehlich Jiří 1963 F TJ Krnov M 11 TJKr 01:12,58 86,36 100 Z   :34.82  1:12.58
6 Seeman Tomáš 1969 E Motorlet Praha M 11 MoP 01:09,29 85,96 100 Z   :33.99  1:09.29
7 Buble Petr 1946 I Slavia Plzeň M 11 SlPl 01:28,21 85,74 100 Z   :43.41  1:28.21
8 Kořínek Petr 1970 E Slavia Liberec M 11 SlLi 01:11,30 82,81 100 Z   :35.08  1:11.30
9 Škodný  Pavol 1969 E PK Kupele Piešťany M 11 KUPI 01:12,12 82,58 100 Z   :35.77  1:12.12
10 Kohout Petr 1978 C Swim Masters Zlin M 11 SMZl 01:09,63 82,54 100 Z   :33.60  1:09.63
11 Šíp Jiří 1973 D Plavecký klub Zábřeh M 11 PKZá 01:11,39 81,57 100 Z   :34.63  1:11.39
12 Krejčiřík Milan 1970 E Swim Masters Zlin M 11 SMZl 01:14,24 79,53 100 Z   :36.75  1:14.24
13 Polanský Jiří 1978 C Universitní SK Praha M 11 USK 01:12,72 79,03 100 Z   :34.60  1:12.72
14 Řepka Vladimír 1927 M PVK Brno M 11 PVKBr 02:15,33 78,49 100 Z  1:07.16  2:15.33
15 Uherek Josef 1970 E Neptun Masters M 11 NepM 01:17,25 76,44 100 Z   :38.41  1:17.25
16 Citovecký Radek 1968 E Plavecké sporty Šternberk M 11 PSŠt 01:18,90 76,13 100 Z   :39.43  1:18.90
17 Olejník Jan 1974 D TJ Alcedo Vsetín M 11 TJVs 01:16,60 75,66 100 Z   :35.86  1:16.60
18 Zámostný Jan 1987 A KL sport Teplice M 11 KLSTe 01:15,31 73,61 100 Z   :36.26  1:15.31
19 Nykl Jan 1964 F Seals Masters Česká Lípa M 11 PKMČL 01:26,12 72,16 100 Z   :42.18  1:26.12
20 Šteker Karel 1981 B Swim Masters Zlin M 11 SMZl 01:19,19 71,96 100 Z   :38.18  1:19.19
21 Arnošt Jan 1970 E TJ Alcedo Vsetín M 11 TJVs 01:22,20 71,83 100 Z   :40.12  1:22.20
22 Beneš Zbyněk 1951 H SK RADBUZA Plzeň M 11 RPl 01:39,83 71,80 100 Z   :49.36  1:39.83
23 Kropík Miloslav 1957 G Bohemians Praha M 11 Boh 01:34,29 71,15 100 Z   :44.70  1:34.29
24 Holomek Josef 1977 C TJ Alcedo Vsetín M 11 TJVs 01:26,41 66,59 100 Z   :41.12  1:26.41
25 Maliňák Vladimír 1959 G TJ Alcedo Vsetín M 11 TJVs 01:44,64 62,33 100 Z   :49.71  1:44.64
26 Woś Miroslav 1942 J Kosatky Karviná M 11 KoKa 02:17,40 57,82 100 Z  1:07.68  2:17.40
. . . . . . . . 50 Z
1 Marková Vendula 1987 A Univerzita Brno Ž 12 25-29 UnBr 00:31,22 50 Z   :31.22
1 Gricová Klára 1981 B TJ Alcedo Vsetín Ž 12 30-34 TJVs 00:32,42 50 Z   :32.42
2 Ferenčíková Naďa 1983 B TJ Alcedo Vsetín Ž 12 30-34 TJVs 00:52,86 50 Z   :52.86
1 Kazíková Sandra 1976 C SP Přerov Ž 12 35-39 SpPř 00:31,86 50 Z   :31.86
2 Kostková Gabriela 1979 C PK Hradec Králové Ž 12 35-39 PKHK 00:32,49 50 Z   :32.49
1 Vencálková Helena 1975 D Slavia Liberec Ž 12 40-44 SlLi 00:34,34 50 Z   :34.34
2 Janošíková Jana 1973 D TJ Alcedo Vsetín Ž 12 40-44 TJVs 00:37,52 50 Z   :37.52
3 Bejlková Silvie 1972 D Slavia Plzeň Ž 12 40-44 SlPl 00:37,71 50 Z   :37.71
1 Pitoňáková Zuzana 1970 E Plavecký klub Prešov Ž 12 45-49 PKPr 00:37,32 50 Z   :37.32
2 Zimová  Alica 1967 E SPU Nitra Ž 12 45-49 SPUNI 00:49,35 50 Z   :49.35
1 Červíková Romana 1964 F Swim Masters Zlin Ž 12 50-54 SMZl 00:35,97 50 Z   :35.97
2 Kudelová Bronislava 1963 F TJ Alcedo Vsetín Ž 12 50-54 TJVs 00:39,24 50 Z   :39.24
3 Dudíková Jana 1963 F SPK Bratislava Ž 12 50-54 SPKBr 00:41,58 50 Z   :41.58
4 Brožová Olga 1962 F Bohemians Praha Ž 12 50-54 Boh 00:47,66 50 Z   :47.66
1 Lerch Silvia 1959 G PVK Bratislava Ž 12 55-59 PVKBr 00:41,84 50 Z   :41.84
2 Draxlová Miluše 1958 G Plavecké sporty Šternberk Ž 12 55-59 PSŠt 00:50,77 50 Z   :50.77
1 Stockinger Michaela 1955 H SC Hakoah Vienna Ž 12 60-64 SC Hakoah 00:44,92 50 Z   :44.92
2 Střítežská Jaroslava 1953 H PVK Brno Ž 12 60-64 PVKBr 00:55,61 50 Z   :55.61
1 Štveráková Marie 1946 I Bohemians Praha Ž 12 65-69 Boh 00:43,20 50 Z   :43.20
2 Duplinská Pavla 1948 I Neptun Masters Ž 12 65-69 NepM 00:58,50 50 Z   :58.50
1 Fridrichová Šárka 1945 J Slavia Plzeň Ž 12 70-74 SlPl 00:47,11 50 Z   :47.11
1 Jarošová Eva 1936 K Bohemians Praha Ž 12 75-79 Boh 00:48,06 50 Z   :48.06
1 Jarošová Eva 1936 K Bohemians Praha Ž 12 Boh 00:48,06 98,37 50 Z   :48.06
2 Kazíková Sandra 1976 C SP Přerov Ž 12 SpPř 00:31,86 96,03 50 Z   :31.86
3 Marková Vendula 1987 A Univerzita Brno Ž 12 UnBr 00:31,22 94,24 50 Z   :31.22
4 Kostková Gabriela 1979 C PK Hradec Králové Ž 12 PKHK 00:32,49 93,11 50 Z   :32.49
5 Štveráková Marie 1946 I Bohemians Praha Ž 12 Boh 00:43,20 92,94 50 Z   :43.20
6 Gricová Klára 1981 B TJ Alcedo Vsetín Ž 12 TJVs 00:32,42 92,44 50 Z   :32.42
7 Červíková Romana 1964 F Swim Masters Zlin Ž 12 SMZl 00:35,97 91,87 50 Z   :35.97
8 Vencálková Helena 1975 D Slavia Liberec Ž 12 SlLi 00:34,34 89,42 50 Z   :34.34
9 Fridrichová Šárka 1945 J Slavia Plzeň Ž 12 SlPl 00:47,11 86,79 50 Z   :47.11
10 Kudelová Bronislava 1963 F TJ Alcedo Vsetín Ž 12 TJVs 00:39,24 85,38 50 Z   :39.24
11 Pitoňáková Zuzana 1970 E Plavecký klub Prešov Ž 12 PKPr 00:37,32 84,21 50 Z   :37.32
12 Lerch Silvia 1959 G PVK Bratislava Ž 12 PVKBr 00:41,84 83,87 50 Z   :41.84
13 Janošíková Jana 1973 D TJ Alcedo Vsetín Ž 12 TJVs 00:37,52 82,61 50 Z   :37.52
14 Bejlková Silvie 1972 D Slavia Plzeň Ž 12 SlPl 00:37,71 82,58 50 Z   :37.71
15 Dudíková Jana 1963 F SPK Bratislava Ž 12 SPKBr 00:41,58 80,58 50 Z   :41.58
16 Stockinger Michaela 1955 H SC Hakoah Vienna Ž 12 SC Hakoah 00:44,92 80,00 50 Z   :44.92
17 Brožová Olga 1962 F Bohemians Praha Ž 12 Boh 00:47,66 71,26 50 Z   :47.66
18 Draxlová Miluše 1958 G Plavecké sporty Šternberk Ž 12 PSŠt 00:50,77 69,53 50 Z   :50.77
19 Duplinská Pavla 1948 I Neptun Masters Ž 12 NepM 00:58,50 66,12 50 Z   :58.50
20 Střítežská Jaroslava 1953 H PVK Brno Ž 12 PVKBr 00:55,61 65,54 50 Z   :55.61
21 Zimová  Alica 1967 E SPU Nitra Ž 12 SPUNI 00:49,35 65,09 50 Z   :49.35
22 Ferenčíková Naďa 1983 B TJ Alcedo Vsetín Ž 12 TJVs 00:52,86 56,05 50 Z   :52.86
1 Šitera Radek 1985 B AUTOŠKODA Mladá Boleslav M 12 30-34 AŠMB 00:34,11 50 Z   :34.11
2 Šteker Karel 1981 B Swim Masters Zlin M 12 30-34 SMZl 00:35,92 50 Z   :35.92
1 Kohout Petr 1978 C Swim Masters Zlin M 12 35-39 SMZl 00:32,01 50 Z   :32.01
1 Lelek Jiří 1975 D SCPA Pardubice M 12 40-44 SCPAP 00:30,94 50 Z   :30.94
2 Sýkora Jaroslav 1971 D PVK Bratislava M 12 40-44 PVKBr 00:32,53 50 Z   :32.53
3 Šíp Jiří 1973 D Plavecký klub Zábřeh M 12 40-44 PKZá 00:32,53 50 Z   :32.53
4 Levora Radek 1971 D SK RADBUZA Plzeň M 12 40-44 RPl 00:32,69 50 Z   :32.69
5 Olejník Jan 1974 D TJ Alcedo Vsetín M 12 40-44 TJVs 00:34,21 50 Z   :34.21
6 Jurák Karol 1974 D PK Kupele Piešťany M 12 40-44 KUPI 00:38,01 50 Z   :38.01
1 Čigáš Peter 1970 E SK AQUATICS Nitra M 12 45-49 SK AQUA 00:31,83 50 Z   :31.83
2 Seeman Tomáš 1969 E Motorlet Praha M 12 45-49 MoP 00:32,11 50 Z   :32.11
3 Vonšovský Tomáš 1967 E Neptun Masters M 12 45-49 NepM 00:32,62 50 Z   :32.62
4 Martiška Norbert 1969 E Neptun Masters M 12 45-49 NepM 00:35,98 50 Z   :35.98
5 Citovecký Radek 1968 E Plavecké sporty Šternberk M 12 45-49 PSŠt 00:36,76 50 Z   :36.76
6 Arnošt Jan 1970 E TJ Alcedo Vsetín M 12 45-49 TJVs 00:37,74 50 Z   :37.74
7 Štědroň Libor 1966 E Neptun Masters M 12 45-49 NepM 00:38,54 50 Z   :38.54
1 Ehlich Jiří 1963 F TJ Krnov M 12 50-54 TJKr 00:33,23 50 Z   :33.23
2 Vaněk Petr 1963 F AUTOŠKODA Mladá Boleslav M 12 50-54 AŠMB 00:36,57 50 Z   :36.57
3 Nykl Jan 1964 F Seals Masters Česká Lípa M 12 50-54 PKMČL 00:38,21 50 Z   :38.21
1 Maliňák Vladimír 1959 G TJ Alcedo Vsetín M 12 55-59 TJVs 00:47,98 50 Z   :47.98
1 Gulyas Peter 1951 H Budapesti Delfinek Hungary M 12 60-64 Buda Delf 00:37,10 50 Z   :37.10
2 Beneš Zbyněk 1951 H SK RADBUZA Plzeň M 12 60-64 RPl 00:44,37 50 Z   :44.37
3 Panzer Simon 1952 H SC Hakoah Vienna M 12 60-64 SC Hakoah 00:52,91 50 Z   :52.91
4 Kristl Jiří 1952 H Kosatky Karviná M 12 60-64 KoKa 00:55,56 50 Z   :55.56
1 Bránik Juraj 1946 I Bohemians Praha M 12 65-69 Boh 00:37,43 50 Z   :37.43
2 Buble Petr 1946 I Slavia Plzeň M 12 65-69 SlPl 00:39,23 50 Z   :39.23
3 Kolář Rostislav 1949 I Swim Masters Zlin M 12 65-69 SMZl 00:48,33 50 Z   :48.33
4 Fiala Petr 1947 I PVK Brno M 12 65-69 PVKBr 00:51,74 50 Z   :51.74
1 Řepka Vladimír 1927 M PVK Brno M 12 85-89 PVKBr 01:00,51 50 Z  1:00.51
1 Bránik Juraj 1946 I Bohemians Praha M 12 Boh 00:37,43 91,82 50 Z   :37.43
2 Buble Petr 1946 I Slavia Plzeň M 12 SlPl 00:39,23 87,61 50 Z   :39.23
3 Ehlich Jiří 1963 F TJ Krnov M 12 TJKr 00:33,23 87,32 50 Z   :33.23
4 Čigáš Peter 1970 E SK AQUATICS Nitra M 12 SK AQUA 00:31,83 86,30 50 Z   :31.83
5 Lelek Jiří 1975 D SCPA Pardubice M 12 SCPAP 00:30,94 86,29 50 Z   :30.94
6 Gulyas Peter 1951 H Budapesti Delfinek Hungary M 12 Buda Delf 00:37,10 86,29 50 Z   :37.10
7 Seeman Tomáš 1969 E Motorlet Praha M 12 MoP 00:32,11 86,19 50 Z   :32.11
8 Vonšovský Tomáš 1967 E Neptun Masters M 12 NepM 00:32,62 86,12 50 Z   :32.62
9 Sýkora Jaroslav 1971 D PVK Bratislava M 12 PVKBr 00:32,53 83,97 50 Z   :32.53
10 Levora Radek 1971 D SK RADBUZA Plzeň M 12 RPl 00:32,69 83,56 50 Z   :32.69
11 Šíp Jiří 1973 D Plavecký klub Zábřeh M 12 PKZá 00:32,53 83,02 50 Z   :32.53
12 Kohout Petr 1978 C Swim Masters Zlin M 12 SMZl 00:32,01 82,88 50 Z   :32.01
13 Řepka Vladimír 1927 M PVK Brno M 12 PVKBr 01:00,51 81,05 50 Z  1:00.51
14 Vaněk Petr 1963 F AUTOŠKODA Mladá Boleslav M 12 AŠMB 00:36,57 79,34 50 Z   :36.57
15 Olejník Jan 1974 D TJ Alcedo Vsetín M 12 TJVs 00:34,21 78,49 50 Z   :34.21
16 Martiška Norbert 1969 E Neptun Masters M 12 NepM 00:35,98 76,92 50 Z   :35.98
17 Citovecký Radek 1968 E Plavecké sporty Šternberk M 12 PSŠt 00:36,76 75,85 50 Z   :36.76
18 Nykl Jan 1964 F Seals Masters Česká Lípa M 12 PKMČL 00:38,21 75,27 50 Z   :38.21
19 Šitera Radek 1985 B AUTOŠKODA Mladá Boleslav M 12 AŠMB 00:34,11 74,99 50 Z   :34.11
20 Štědroň Libor 1966 E Neptun Masters M 12 NepM 00:38,54 73,43 50 Z   :38.54
21 Šteker Karel 1981 B Swim Masters Zlin M 12 SMZl 00:35,92 73,08 50 Z   :35.92
22 Arnošt Jan 1970 E TJ Alcedo Vsetín M 12 TJVs 00:37,74 72,78 50 Z   :37.74
23 Beneš Zbyněk 1951 H SK RADBUZA Plzeň M 12 RPl 00:44,37 72,15 50 Z   :44.37
24 Jurák Karol 1974 D PK Kupele Piešťany M 12 KUPI 00:38,01 70,64 50 Z   :38.01
25 Kolář Rostislav 1949 I Swim Masters Zlin M 12 SMZl 00:48,33 67,76 50 Z   :48.33
26 Fiala Petr 1947 I PVK Brno M 12 PVKBr 00:51,74 65,38 50 Z   :51.74
27 Maliňák Vladimír 1959 G TJ Alcedo Vsetín M 12 TJVs 00:47,98 62,67 50 Z   :47.98
28 Panzer Simon 1952 H SC Hakoah Vienna M 12 SC Hakoah 00:52,91 60,14 50 Z   :52.91
29 Kristl Jiří 1952 H Kosatky Karviná M 12 KoKa 00:55,56 57,27 50 Z   :55.56
. . . . . . . . 200 M
1 Zrůstová Klára 1988 A Slavia Liberec Ž 13 25-29 SlLi 03:04,28 200 M   :40.63  1:28.23  2:18.58  3:04.28
1 Kostková Gabriela 1979 C PK Hradec Králové Ž 13 35-39 PKHK 02:27,46 200 M   :33.81  1:11.95  1:49.22  2:27.46
1 Kičínová Anna 1961 F PK Kupele Piešťany Ž 13 50-54 KUPI 03:19,77 200 M   :42.50  1:31.74  2:24.01  3:19.77
1 Civínová Věra 1957 G Neptun Masters Ž 13 55-59 NepM 03:14,88 200 M   :44.91  1:32.47  2:24.72  3:14.88
2 Beňová Dana 1956 G SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 13 55-59 SChÚ 06:00,42 200 M  1:16.79  2:55.37  4:32.11  6:00.42
1 Votrubová Jaroslava 1946 I Bohemians Praha Ž 13 65-69 Boh 04:24,28 200 M   :55.47  1:57.44  3:10.60  4:24.28
1 Kostková Gabriela 1979 C PK Hradec Králové Ž 13 PKHK 02:27,46 97,41 200 M   :33.81  1:11.95  1:49.22  2:27.46
2 Civínová Věra 1957 G Neptun Masters Ž 13 NepM 03:14,88 92,28 200 M   :44.91  1:32.47  2:24.72  3:14.88
3 Kičínová Anna 1961 F PK Kupele Piešťany Ž 13 KUPI 03:19,77 84,31 200 M   :42.50  1:31.74  2:24.01  3:19.77
4 Votrubová Jaroslava 1946 I Bohemians Praha Ž 13 Boh 04:24,28 82,67 200 M   :55.47  1:57.44  3:10.60  4:24.28
5 Zrůstová Klára 1988 A Slavia Liberec Ž 13 SlLi 03:04,28 76,08 200 M   :40.63  1:28.23  2:18.58  3:04.28
6 Beňová Dana 1956 G SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 13 SChÚ 06:00,42 50,67 200 M  1:16.79  2:55.37  4:32.11  6:00.42
1 Šetek Štěpán 1990 A Neptun Masters M 13 25-29 NepM 02:24,47 200 M   :32.42  1:10.61  1:48.51  2:24.47
1 Šteker Karel 1981 B Swim Masters Zlin M 13 30-34 SMZl 02:54,00 200 M   :36.59  1:18.51  2:05.65  2:54.00
1 Horvát Petr 1973 D Plavecký klub Zábřeh M 13 40-44 PKZá 03:10,01 200 M   :40.72  1:29.29  2:20.23  3:10.01
1 Kořínek Petr 1970 E Slavia Liberec M 13 45-49 SlLi 02:37,28 200 M   :35.13  1:14.86  1:56.21  2:37.28
2 Mareš Libor 1969 E Plavecké sporty Šternberk M 13 45-49 PSŠt 03:15,45 200 M   :45.41  1:35.21  2:25.67  3:15.45
1 Ehlich Jiří 1963 F TJ Krnov M 13 50-54 TJKr 02:32,55 200 M   :34.15  1:12.40  1:53.27  2:32.55
2 Mrůzek Alexander 1965 F Univerzita Brno M 13 50-54 UnBr 02:32,92 200 M   :35.44  1:14.26  1:52.79  2:32.92
3 Šafra Jiří 1962 F Seals Masters Česká Lípa M 13 50-54 PKMČL 03:35,91 200 M   :48.15  1:43.61  2:40.33  3:35.91
1 Gulyas Peter 1951 H Budapesti Delfinek Hungary M 13 60-64 Buda Delf 03:18,45 200 M   :41.33  1:30.92  2:22.71  3:18.45
1 Král Jozef 1947 I SPU Nitra M 13 65-69 SPUNI 03:39,74 200 M   :45.96  1:44.02  2:42.47  3:39.74
1 Šmerda Rudolf 1943 J PVK Brno M 13 70-74 PVKBr 03:05,26 200 M   :40.93  1:31.52  2:20.73  3:05.26
2 Woś Miroslav 1942 J Kosatky Karviná M 13 70-74 KoKa 05:21,12 200 M  1:12.03  2:29.89  3:54.45  5:21.12
1 Šmerda Rudolf 1943 J PVK Brno M 13 PVKBr 03:05,26 104,47 200 M   :40.93  1:31.52  2:20.73  3:05.26
2 Ehlich Jiří 1963 F TJ Krnov M 13 TJKr 02:32,55 91,34 200 M   :34.15  1:12.40  1:53.27  2:32.55
3 Mrůzek Alexander 1965 F Univerzita Brno M 13 UnBr 02:32,92 88,89 200 M   :35.44  1:14.26  1:52.79  2:32.92
4 Šetek Štěpán 1990 A Neptun Masters M 13 NepM 02:24,47 84,16 200 M   :32.42  1:10.61  1:48.51  2:24.47
5 Kořínek Petr 1970 E Slavia Liberec M 13 SlLi 02:37,28 82,97 200 M   :35.13  1:14.86  1:56.21  2:37.28
6 Gulyas Peter 1951 H Budapesti Delfinek Hungary M 13 Buda Delf 03:18,45 82,59 200 M   :41.33  1:30.92  2:22.71  3:18.45
7 Král Jozef 1947 I SPU Nitra M 13 SPUNI 03:39,74 80,80 200 M   :45.96  1:44.02  2:42.47  3:39.74
8 Šteker Karel 1981 B Swim Masters Zlin M 13 SMZl 02:54,00 71,67 200 M   :36.59  1:18.51  2:05.65  2:54.00
9 Horvát Petr 1973 D Plavecký klub Zábřeh M 13 PKZá 03:10,01 67,53 200 M   :40.72  1:29.29  2:20.23  3:10.01
10 Mareš Libor 1969 E Plavecké sporty Šternberk M 13 PSŠt 03:15,45 67,32 200 M   :45.41  1:35.21  2:25.67  3:15.45
11 Šafra Jiří 1962 F Seals Masters Česká Lípa M 13 PKMČL 03:35,91 65,33 200 M   :48.15  1:43.61  2:40.33  3:35.91
12 Woś Miroslav 1942 J Kosatky Karviná M 13 KoKa 05:21,12 61,59 200 M  1:12.03  2:29.89  3:54.45  5:21.12
. . . . . . . . 100 M
1 Marková Vendula 1987 A Univerzita Brno Ž 14 25-29 UnBr 01:09,15 100 M   :31.78  1:09.15
2 Gratiasová Zuzana 1988 A Slavia Liberec Ž 14 25-29 SlLi 01:15,02 100 M   :36.03  1:15.02
3 Zrůstová Klára 1988 A Slavia Liberec Ž 14 25-29 SlLi 01:24,39 100 M   :38.93  1:24.39
4 Konečná Michaela 1988 A PVK Brno Ž 14 25-29 PVKBr 01:29,27 100 M   :42.70  1:29.27
1 Kostková Gabriela 1979 C PK Hradec Králové Ž 14 35-39 PKHK 01:05,49 100 M   :32.69  1:05.49
2 Kubešová Markéta 1979 C Slavia Plzeň Ž 14 35-39 SlPl 01:30,31 100 M   :40.27  1:30.31
1 Landsmannová Šárka 1975 D Bohemians Praha Ž 14 40-44 Boh 01:14,78 100 M   :35.33  1:14.78
2 Valachová Lada 1972 D Kosatky Karviná Ž 14 40-44 KoKa 01:25,63 100 M   :41.06  1:25.63
1 Krčková Renata 1969 E Neptun Masters Ž 14 45-49 NepM 01:18,39 100 M   :35.81  1:18.39
1 Kičínová Anna 1961 F PK Kupele Piešťany Ž 14 50-54 KUPI 01:28,45 100 M   :43.39  1:28.45
2 Brožová Olga 1962 F Bohemians Praha Ž 14 50-54 Boh 01:47,38 100 M   :50.15  1:47.38
1 Civínová Věra 1957 G Neptun Masters Ž 14 55-59 NepM 01:25,68 100 M   :40.44  1:25.68
1 Pospíšilová Alena 1954 H Bohemians Praha Ž 14 60-64 Boh 01:33,18 100 M   :43.34  1:33.18
1 Votrubová Jaroslava 1946 I Bohemians Praha Ž 14 65-69 Boh 01:51,48 100 M   :53.46  1:51.48
1 Felgrová Ivana 1942 J Bohemians Praha Ž 14 70-74 Boh 02:00,39 100 M   :57.34  2:00.39
1 Šťastná Marcela 1937 K Bohemians Praha Ž 14 75-79 Boh 01:52,42 100 M   :51.15  1:52.42
1 Šťastná Marcela 1937 K Bohemians Praha Ž 14 Boh 01:52,42 100,82 100 M   :51.15  1:52.42
2 Kostková Gabriela 1979 C PK Hradec Králové Ž 14 PKHK 01:05,49 97,72 100 M   :32.69  1:05.49
3 Civínová Věra 1957 G Neptun Masters Ž 14 NepM 01:25,68 89,85 100 M   :40.44  1:25.68
4 Marková Vendula 1987 A Univerzita Brno Ž 14 UnBr 01:09,15 89,17 100 M   :31.78  1:09.15
5 Landsmannová Šárka 1975 D Bohemians Praha Ž 14 Boh 01:14,78 86,69 100 M   :35.33  1:14.78
6 Pospíšilová Alena 1954 H Bohemians Praha Ž 14 Boh 01:33,18 86,14 100 M   :43.34  1:33.18
7 Krčková Renata 1969 E Neptun Masters Ž 14 NepM 01:18,39 85,66 100 M   :35.81  1:18.39
8 Felgrová Ivana 1942 J Bohemians Praha Ž 14 Boh 02:00,39 85,00 100 M   :57.34  2:00.39
9 Votrubová Jaroslava 1946 I Bohemians Praha Ž 14 Boh 01:51,48 83,78 100 M   :53.46  1:51.48
10 Kičínová Anna 1961 F PK Kupele Piešťany Ž 14 KUPI 01:28,45 82,77 100 M   :43.39  1:28.45
11 Gratiasová Zuzana 1988 A Slavia Liberec Ž 14 SlLi 01:15,02 82,29 100 M   :36.03  1:15.02
12 Valachová Lada 1972 D Kosatky Karviná Ž 14 KoKa 01:25,63 76,96 100 M   :41.06  1:25.63
13 Zrůstová Klára 1988 A Slavia Liberec Ž 14 SlLi 01:24,39 73,15 100 M   :38.93  1:24.39
14 Kubešová Markéta 1979 C Slavia Plzeň Ž 14 SlPl 01:30,31 70,86 100 M   :40.27  1:30.31
15 Konečná Michaela 1988 A PVK Brno Ž 14 PVKBr 01:29,27 69,15 100 M   :42.70  1:29.27
16 Brožová Olga 1962 F Bohemians Praha Ž 14 Boh 01:47,38 67,27 100 M   :50.15  1:47.38
1 Šetek Štěpán 1990 A Neptun Masters M 14 25-29 NepM 01:02,96 100 M   :28.98  1:02.96
1 Šitera Radek 1985 B AUTOŠKODA Mladá Boleslav M 14 30-34 AŠMB 01:10,31 100 M   :32.75  1:10.31
2 Grande Vojtěch 1984 B Slavia Liberec M 14 30-34 SlLi 01:10,40 100 M   :32.51  1:10.40
3 Šteker Karel 1981 B Swim Masters Zlin M 14 30-34 SMZl 01:11,92 100 M   :33.93  1:11.92
4 Ježek Jan 1985 B Slavia Plzeň M 14 30-34 SlPl 01:13,44 100 M   :35.03  1:13.44
5 Mašláň Jiří 1983 B Univerzita Brno M 14 30-34 UnBr 01:16,13 100 M   :36.41  1:16.13
1 Fiala Michal 1979 C PVK Brno M 14 35-39 PVKBr 01:26,55 100 M   :39.99  1:26.55
1 Hlavatý Martin 1973 D J&T Sport Team M 14 40-44 JTST 01:04,35 100 M   :29.88  1:04.35
2 Zikeš Jan 1971 D Slavia Liberec M 14 40-44 SlLi 01:19,43 100 M   :37.85  1:19.43
3 Horvát Petr 1973 D Plavecký klub Zábřeh M 14 40-44 PKZá 01:26,93 100 M   :39.49  1:26.93
1 Vonšovský Tomáš 1967 E Neptun Masters M 14 45-49 NepM 01:07,09 100 M   :32.09  1:07.09
2 Löwy Thomas 1966 E SC Hakoah Vienna M 14 45-49 SC Hakoah 01:07,43 100 M   :30.96  1:07.43
3 Kořínek Petr 1970 E Slavia Liberec M 14 45-49 SlLi 01:07,98 100 M   :31.75  1:07.98
4 Štědroň Libor 1966 E Neptun Masters M 14 45-49 NepM 01:11,55 100 M   :33.59  1:11.55
5 Obr Pavel 1967 E TJ Alcedo Vsetín M 14 45-49 TJVs 01:11,75 100 M   :32.66  1:11.75
1 Ehlich Jiří 1963 F TJ Krnov M 14 50-54 TJKr 01:07,07 100 M   :30.60  1:07.07
2 Vaverka Tomáš 1965 F Neptun Masters M 14 50-54 NepM 01:10,04 100 M   :32.37  1:10.04
3 Liko Peter 1965 F PVK Bratislava M 14 50-54 PVKBr 01:20,53 100 M   :36.82  1:20.53
1 Shejbal Jiří 1952 H PVK Brno M 14 60-64 PVKBr 01:17,00 100 M   :36.63  1:17.00
2 Gulyas Peter 1951 H Budapesti Delfinek Hungary M 14 60-64 Buda Delf 01:24,10 100 M   :39.01  1:24.10
1 Woś Miroslav 1942 J Kosatky Karviná M 14 70-74 KoKa 02:30,23 100 M  1:09.60  2:30.23
1 Ehlich Jiří 1963 F TJ Krnov M 14 TJKr 01:07,07 90,19 100 M   :30.60  1:07.07
2 Hlavatý Martin 1973 D J&T Sport Team M 14 JTST 01:04,35 88,54 100 M   :29.88  1:04.35
3 Löwy Thomas 1966 E SC Hakoah Vienna M 14 SC Hakoah 01:07,43 87,68 100 M   :30.96  1:07.43
4 Vonšovský Tomáš 1967 E Neptun Masters M 14 NepM 01:07,09 87,66 100 M   :32.09  1:07.09
5 Shejbal Jiří 1952 H PVK Brno M 14 PVKBr 01:17,00 87,36 100 M   :36.63  1:17.00
6 Šetek Štěpán 1990 A Neptun Masters M 14 NepM 01:02,96 86,10 100 M   :28.98  1:02.96
7 Kořínek Petr 1970 E Slavia Liberec M 14 SlLi 01:07,98 85,14 100 M   :31.75  1:07.98
8 Vaverka Tomáš 1965 F Neptun Masters M 14 NepM 01:10,04 84,86 100 M   :32.37  1:10.04
9 Štědroň Libor 1966 E Neptun Masters M 14 NepM 01:11,55 82,63 100 M   :33.59  1:11.55
10 Obr Pavel 1967 E TJ Alcedo Vsetín M 14 TJVs 01:11,75 81,97 100 M   :32.66  1:11.75
11 Gulyas Peter 1951 H Budapesti Delfinek Hungary M 14 Buda Delf 01:24,10 80,81 100 M   :39.01  1:24.10
12 Grande Vojtěch 1984 B Slavia Liberec M 14 SlLi 01:10,40 77,43 100 M   :32.51  1:10.40
13 Šitera Radek 1985 B AUTOŠKODA Mladá Boleslav M 14 AŠMB 01:10,31 77,40 100 M   :32.75  1:10.31
14 Šteker Karel 1981 B Swim Masters Zlin M 14 SMZl 01:11,92 76,20 100 M   :33.93  1:11.92
15 Ježek Jan 1985 B Slavia Plzeň M 14 SlPl 01:13,44 74,10 100 M   :35.03  1:13.44
16 Liko Peter 1965 F PVK Bratislava M 14 PVKBr 01:20,53 73,81 100 M   :36.82  1:20.53
17 Zikeš Jan 1971 D Slavia Liberec M 14 SlLi 01:19,43 72,49 100 M   :37.85  1:19.43
18 Mašláň Jiří 1983 B Univerzita Brno M 14 UnBr 01:16,13 71,73 100 M   :36.41  1:16.13
19 Horvát Petr 1973 D Plavecký klub Zábřeh M 14 PKZá 01:26,93 65,54 100 M   :39.49  1:26.93
20 Fiala Michal 1979 C PVK Brno M 14 PVKBr 01:26,55 63,77 100 M   :39.99  1:26.55
21 Woś Miroslav 1942 J Kosatky Karviná M 14 KoKa 02:30,23 55,26 100 M  1:09.60  2:30.23
. . . . . . . . 50 M
1 Marková Vendula 1987 A Univerzita Brno Ž 15 25-29 UnBr 00:30,24 50 M   :30.24
2 Kristlová Ivana 1988 A Kosatky Karviná Ž 15 25-29 KoKa 00:32,19 50 M   :32.19
3 Gratiasová Zuzana 1988 A Slavia Liberec Ž 15 25-29 SlLi 00:32,62 50 M   :32.62
4 Dvořáková Veronika 1989 A PK Hradec Králové Ž 15 25-29 PKHK 00:35,68 50 M   :35.68
1 Hahnová Lucie 1981 B Slavia Chomutov Ž 15 30-34 SlCho 00:32,64 50 M   :32.64
2 Menglérová  Andrea 1985 B PK Hradec Králové Ž 15 30-34 PKHK 00:37,90 50 M   :37.90
3 Ferenčíková Naďa 1983 B TJ Alcedo Vsetín Ž 15 30-34 TJVs 00:43,41 50 M   :43.41
1 Kostková Gabriela 1979 C PK Hradec Králové Ž 15 35-39 PKHK 00:29,43 50 M   :29.43
2 Kazíková Sandra 1976 C SP Přerov Ž 15 35-39 SpPř 00:30,04 50 M   :30.04
3 Vaňková Alice 1979 C Neptun Masters Ž 15 35-39 NepM 00:34,94 50 M   :34.94
4 Herboltová Petra 1980 C Jihlavský plavecký klub AXIS Ž 15 35-39 JPK 00:36,53 50 M   :36.53
5 Kubešová Markéta 1979 C Slavia Plzeň Ž 15 35-39 SlPl 00:37,69 50 M   :37.69
6 Pataki Ruth 1978 C SC Hakoah Vienna Ž 15 35-39 SC Hakoah 00:41,82 50 M   :41.82
7 Loskotová Daniela 1976 C Neptun Masters Ž 15 35-39 NepM 00:41,91 50 M   :41.91
1 Landsmannová Šárka 1975 D Bohemians Praha Ž 15 40-44 Boh 00:33,90 50 M   :33.90
2 Valachová Lada 1972 D Kosatky Karviná Ž 15 40-44 KoKa 00:36,51 50 M   :36.51
3 Jurčíková Irena 1974 D Slavia Liberec Ž 15 40-44 SlLi 00:37,01 50 M   :37.01
4 Bejlková Silvie 1972 D Slavia Plzeň Ž 15 40-44 SlPl 00:40,20 50 M   :40.20
1 Bohuslávková Hana 1968 E Neptun Masters Ž 15 45-49 NepM 00:34,07 50 M   :34.07
2 Jonášová Anna 1970 E Bohemians Praha Ž 15 45-49 Boh 00:36,24 50 M   :36.24
3 Matejová Daniela 1970 E Plavecký klub Prešov Ž 15 45-49 PKPr 00:37,45 50 M   :37.45
4 Hlatká Nina 1968 E Mestský plavecký klub Prievidza Ž 15 45-49 MPK 00:39,15 50 M   :39.15
5 Zimová  Alica 1967 E SPU Nitra Ž 15 45-49 SPUNI 00:53,90 50 M   :53.90
1 Červíková Romana 1964 F Swim Masters Zlin Ž 15 50-54 SMZl 00:35,16 50 M   :35.16
2 Kičínová Anna 1961 F PK Kupele Piešťany Ž 15 50-54 KUPI 00:40,28 50 M   :40.28
3 Brožová Olga 1962 F Bohemians Praha Ž 15 50-54 Boh 00:46,62 50 M   :46.62
1 Havlíčková Oldřiška 1960 G Jihlavský plavecký klub AXIS Ž 15 55-59 JPK 00:37,14 50 M   :37.14
2 Lerch Silvia 1959 G PVK Bratislava Ž 15 55-59 PVKBr 00:42,21 50 M   :42.21
1 Pospíšilová Alena 1954 H Bohemians Praha Ž 15 60-64 Boh 00:38,28 50 M   :38.28
2 Nemčicova Olga 1951 H SPU Nitra Ž 15 60-64 SPUNI 00:55,70 50 M   :55.70
1 Duplinská Pavla 1948 I Neptun Masters Ž 15 65-69 NepM 00:55,34 50 M   :55.34
1 Felgrová Ivana 1942 J Bohemians Praha Ž 15 70-74 Boh 00:51,77 50 M   :51.77
2 Liščinská Eva 1944 J PVK Brno Ž 15 70-74 PVKBr 01:01,86 50 M  1:01.86
3 Griesbachová Magda 1945 J SPU Nitra Ž 15 70-74 SPUNI 01:10,67 50 M  1:10.67
1 Šťastná Marcela 1937 K Bohemians Praha Ž 15 75-79 Boh 00:46,99 50 M   :46.99
2 Bártová Irena 1939 K PVK Brno Ž 15 75-79 PVKBr 01:08,05 50 M  1:08.05
1 Šťastná Marcela 1937 K Bohemians Praha Ž 15 Boh 00:46,99 99,75 50 M   :46.99
2 Kostková Gabriela 1979 C PK Hradec Králové Ž 15 PKHK 00:29,43 97,58 50 M   :29.43
3 Kazíková Sandra 1976 C SP Přerov Ž 15 SpPř 00:30,04 96,37 50 M   :30.04
4 Marková Vendula 1987 A Univerzita Brno Ž 15 UnBr 00:30,24 92,67 50 M   :30.24
5 Pospíšilová Alena 1954 H Bohemians Praha Ž 15 Boh 00:38,28 90,28 50 M   :38.28
6 Červíková Romana 1964 F Swim Masters Zlin Ž 15 SMZl 00:35,16 88,32 50 M   :35.16
7 Bohuslávková Hana 1968 E Neptun Masters Ž 15 NepM 00:34,07 87,99 50 M   :34.07
8 Havlíčková Oldřiška 1960 G Jihlavský plavecký klub AXIS Ž 15 JPK 00:37,14 87,77 50 M   :37.14
9 Hahnová Lucie 1981 B Slavia Chomutov Ž 15 SlCho 00:32,64 87,39 50 M   :32.64
10 Kristlová Ivana 1988 A Kosatky Karviná Ž 15 KoKa 00:32,19 86,99 50 M   :32.19
11 Gratiasová Zuzana 1988 A Slavia Liberec Ž 15 SlLi 00:32,62 85,84 50 M   :32.62
12 Landsmannová Šárka 1975 D Bohemians Praha Ž 15 Boh 00:33,90 85,63 50 M   :33.90
13 Vaňková Alice 1979 C Neptun Masters Ž 15 NepM 00:34,94 82,19 50 M   :34.94
14 Jonášová Anna 1970 E Bohemians Praha Ž 15 Boh 00:36,24 81,45 50 M   :36.24
15 Felgrová Ivana 1942 J Bohemians Praha Ž 15 Boh 00:51,77 80,60 50 M   :51.77
16 Valachová Lada 1972 D Kosatky Karviná Ž 15 KoKa 00:36,51 80,31 50 M   :36.51
17 Kičínová Anna 1961 F PK Kupele Piešťany Ž 15 KUPI 00:40,28 79,97 50 M   :40.28
18 Matejová Daniela 1970 E Plavecký klub Prešov Ž 15 PKPr 00:37,45 78,82 50 M   :37.45
19 Jurčíková Irena 1974 D Slavia Liberec Ž 15 SlLi 00:37,01 78,70 50 M   :37.01
20 Dvořáková Veronika 1989 A PK Hradec Králové Ž 15 PKHK 00:35,68 78,42 50 M   :35.68
21 Herboltová Petra 1980 C Jihlavský plavecký klub AXIS Ž 15 JPK 00:36,53 78,40 50 M   :36.53
22 Lerch Silvia 1959 G PVK Bratislava Ž 15 PVKBr 00:42,21 77,92 50 M   :42.21
23 Hlatká Nina 1968 E Mestský plavecký klub Prievidza Ž 15 MPK 00:39,15 76,57 50 M   :39.15
24 Kubešová Markéta 1979 C Slavia Plzeň Ž 15 SlPl 00:37,69 76,19 50 M   :37.69
25 Menglérová  Andrea 1985 B PK Hradec Králové Ž 15 PKHK 00:37,90 74,06 50 M   :37.90
26 Bejlková Silvie 1972 D Slavia Plzeň Ž 15 SlPl 00:40,20 72,94 50 M   :40.20
27 Loskotová Daniela 1976 C Neptun Masters Ž 15 NepM 00:41,91 69,08 50 M   :41.91
28 Pataki Ruth 1978 C SC Hakoah Vienna Ž 15 SC Hakoah 00:41,82 68,85 50 M   :41.82
29 Brožová Olga 1962 F Bohemians Praha Ž 15 Boh 00:46,62 68,27 50 M   :46.62
30 Duplinská Pavla 1948 I Neptun Masters Ž 15 NepM 00:55,34 68,07 50 M   :55.34
31 Bártová Irena 1939 K PVK Brno Ž 15 PVKBr 01:08,05 65,41 50 M  1:08.05
32 Ferenčíková Naďa 1983 B TJ Alcedo Vsetín Ž 15 TJVs 00:43,41 65,18 50 M   :43.41
33 Liščinská Eva 1944 J PVK Brno Ž 15 PVKBr 01:01,86 64,87 50 M  1:01.86
34 Nemčicova Olga 1951 H SPU Nitra Ž 15 SPUNI 00:55,70 64,75 50 M   :55.70
35 Zimová  Alica 1967 E SPU Nitra Ž 15 SPUNI 00:53,90 56,04 50 M   :53.90