14th Arena European Masters Championships 2013
Eindhoven, 1 - 6/9/2013
 
Výsledky českých závodníků / Czech Results
 
             
PLAVÁNÍ / SWIMMING
Jméno R.n. Kat. Klub Disciplína Čas Pořadí / poč. startujících Rekord
Bráník Juraj 1946 65-69 Bohemians Praha 50 Z 00:36,75 4./25  
        50 M 00:34,04 5./20  
        200 Z 03:01,92 5./16 ČR
        100 Z 01:20,72 3./19 ČR
Felgrová Ivana 1942 70-74 Bohemians Praha 50 M 00:47,96 4./10  
        200 PZ 03:56,63 6./8  
        200 M 04:18,00 3./5  
        100 M 01:49,22 2./9  
Jarošová Eva 1936 75-79 Bohemians Praha 50 Z 00:47,02 1./11  
        200 Z 03:47,89 1./9  
        100 Z 01:44,40 1./12  
Pospíšilová Alena 1954 55-59 Bohemians Praha 50 M 00:37,59 10./23 ČR
        200 PZ 03:16,95 6./15  
        100 VZ 01:19,66 10./26  
        100 M 01:32,64 9./12  
Šťastná Marcela 1937 75-79 Bohemians Praha 50 M 00:47,81 1./5  
        200 PZ 03:53,24 1./4 ČR
        100 P 01:51,97 1./7 ČR
        100 M 01:51,41 1./2  
Vágner Jindřich-Anton 1943 70-74 Bohemians Praha 50 VZ 00:30,40 2./23  
        50 M 00:35,61 5./19  
Votrubová Jaroslava 1946 65-69 Bohemians Praha 200 M 04:05,53 4./5  
        100 M 01:48,13 3./8  
        50 P 00:47,46 7./27  
        200 P 03:57,91 4./15  
Fuxa Jiří 1957 55-59 Jihlavský plavecký klub AXIS 50 VZ 00:28,63 9./62  
        100 VZ 01:03,42 7./49 ČR
Kristlová Ivana 1988 25-29 Kosatky Karviná 50 VZ 00:30,07 26./53  
        50 P 00:37,12 19./41  
        50 M 00:31,81 18./52  
        100 VZ 01:04,95 18./75  
        100 M 01:13,40 19./33  
Kočař Tomáš 1965 45-49 KPSP Kometa Brno 800 VZ 09:49,78 5./36  
        400 VZ 04:45,57 6./36  
        200 VZ 02:16,40 9./55  
Šraut Bohumír 1975 35-39 KPSP Kometa Brno 200 M 02:32,24 7./8  
        100 M 01:01,82 7./27  
        50 M 00:30,77 4./66  
Tomeček Pavel 1978 35-39 KPSP Kometa Brno 50 M 00:27,41 7./66  
        100 M 01:02,57 9./27  
Civínová Věra 1957 55-59 Neptun Masters - plavecký klub 200 Z 03:13,22 8./16 ČR
        200 PZ 03:07,26 4./15 ČR
        200 M 03:11,58 4./11 ČR
        100 M 01:24,36 5./12 ČR
Machek Michal 1959 50-54 Neptun Masters - plavecký klub 800 VZ 10:19,92 12./41  
        400 VZ 04:58,29 15./45  
        200 VZ 02:19,87 15./57  
Navrátil Arnošt 1940 70-74 Neptun Masters - plavecký klub 400 VZ 07:40,05 7./8  
        100 VZ 01:24,77 14./20  
Vaverka Jiří 1938 75-79 Neptun Masters - plavecký klub 50 P 00:52,54 12./15  
        100 P 01:58,41 7./11  
Vaverka Tomáš 1965 45-49 Neptun Masters - plavecký klub 50 P 00:31,76 5./91  
        50 M 00:29,59 16./92  
Baláš Jiří 1977 35-39 Plavecký klub PANDORA 50 Z 00:30,22 6./39  
        50 M 00:27,44 8./66  
        50 P 00:32,14 13./64  
Balášová Andrea 1976 35-39 Plavecký klub PANDORA 50 M 00:30,47 4./34  
        200 M 02:36,18 2./6  
        100 M 01:06,98 1./15  
Horvát Petr 1973 40-44 Plavecký klub Zábřeh 800 VZ 12:01,24 17./20  
        200 PZ 02:55,31 30./39  
        200 P 03:02,44 19./29  
        100 P 01:24,70 33./53  
Pokorný František 1941 70-74 Plavecký veteránský klub Brno 50 VZ 00:31,31 5./23  
        50 P 00:39,93 2./27  
        50 M 00:34,64 3./19  
Shejbal Jiří 1952 60-64 Plavecký veteránský klub Brno 50 Z 00:36,65 7./24  
        50 M 00:31,25 4./21  
        200 PZ 02:49,05 4./20 ČR
        100 Z 01:21,00 9./18  
        100 M 01:14,46 4./14  
Svozil Vítězslav 1933 80-84 Plavecký veteránský klub Brno 50 P 00:54,73 5./13 ČR
Šmerda Rudolf 1943 70-74 Plavecký veteránský klub Brno 50 VZ 00:29,76 1./23 ČR
        200 VZ 02:33,60 1./18 ČR
        200 M 03:08,59 1./7 ČR
        100 VZ 01:06,30 1./20 ČR
        100 M 01:17,41 1./11 ER,ČR
Ziegler Jan 1925 85-89 Plavecký veteránský klub Brno 200 Z 04:15,56 1./4  
        200 PZ 04:20,63 1./1 ČR
        200 P 05:00,24 1./3 ČR
        100 Z 01:56,97 1./3  
        100 P 02:13,32 1./4 ČR
Beňová Dana 1956 55-59 Spolchemie Ústí nad Labem 50 Z 00:58,44 28./31  
Doleček Petr 1959 50-54 Spolchemie Ústí nad Labem 100 P 01:33,40 42./60  
        50 P 00:39,99 38./55  
Exner Jiří 1954 55-59 Spolchemie Ústí nad Labem 50 P 00:37,91 12./53  
        200 P 03:16,30 15./31  
        100 P 01:27,89 15./46  
Mayer Petr 1960 50-54 Spolchemie Ústí nad Labem 50 VZ 00:32,65 85./105  
        100 VZ 01:15,09 76./99  
Mayerová Jana 1960 50-54 Spolchemie Ústí nad Labem 50 P 00:53,96 46./47  
Protschke Vilém 1946 65-69 Spolchemie Ústí nad Labem 50 VZ 00:37,16 31./37  
Svobodová Libuše 1948 65-69 Spolchemie Ústí nad Labem 50 Z 00:50,82 11./25  
        50 VZ 00:40,22 9./25  
        50 M 00:50,50 11./15  
Špaček Václav 1943 70-74 Spolchemie Ústí nad Labem 50 VZ 00:35,97 14./23  
        50 P 00:47,12 20./27  
        100 VZ 01:28,52 15./20  
Valíčková Dana 1959 50-54 Spolchemie Ústí nad Labem 50 VZ 00:41,65 65./67  
Zahradníček Lubomír 1954 55-59 Spolchemie Ústí nad Labem 100 P 01:45,33 44./46  
Zahradníčková Ivana 1959 50-54 Spolchemie Ústí nad Labem 50 VZ 00:37,92 54./67  
        50 P 00:44,87 23./47  
        100 P 01:44,52 29./43  
Červenková Lucie 1985 25-29 PK Slávia VŠ Plzeň 800 VZ 10:38,44 11./31  
        400 VZ 05:12,87 16./46  
        100 M 01:18,50 27./33  
        200 VZ 02:26,91 23./39  
Havlíček Vlastimil 1972 40-44 PK Slávia VŠ Plzeň 50 VZ 00:25,09 2./113  
        50 M 00:26,22 1./96 ČR
Buchtíková Petra 1966 45-49 Swim Masters Zlín 50 P 00:42,77 27./60  
        100 P 01:38,02 30./52  
Červíková Romana 1964 45-49 Swim Masters Zlín 50 Z 00:36,67 10./38  
        100 VZ 01:11,27 28./69  
        50 P 00:41,97 22./60  
Kohout Petr 1978 35-39 Swim Masters Zlín 100 Z 01:12,18 20./31  
        100 VZ 01:02,61 35./83  
        200 VZ 02:19,79 19./30  
        50 Z 00:33,18 18./39  
        50 M 00:29,90 29./66  
Minář Petr 1946 65-69 Swim Masters Zlín 50 P 00:42,88 21./40  
Stluková Lenka 1960 50-54 Sport.plavecký klub Liberec 200 PZ 03:41,59 24./33  
        200 P 04:00,99 26./33  
        100 VZ 01:23,19 38./53  
        200 VZ 03:09,34 32./38  
Belus Alexey 1963 50-54 Swimmpower Prague 50 VZ 00:31,64 73./105  
    50-54   100 VZ 01:10,58 60./99  
Gregor Petr 1973 40-44 Swimmpower Prague 50 M 00:26,32 2./96  
        100 VZ 00:55,16 3./103 ČR
        100 P 01:08,09 3./53 ČR
        100 M 00:59,20 1./34 ČR
Harnol Lukáš 1984 25-29 Swimmpower Prague 50 VZ 00:27,19 41./65  
        50 M 00:27,20 12./69  
Jarošová Lenka 1987 25-29 Swimmpower Prague 200 Z 02:26,31 1./26 ČR
        100 M 01:06,07 4./33  
Pokorný Petr 1983 30-34 Swimmpower Prague 50 VZ 00:24,94 7./82  
        100 P 01:08,96 6./46  
        50 P 00:30,53 5./47  
Švadlenková Pavlína 1984 25-29 Swimmpower Prague 50 VZ 00:31,53 46./53  
Vaisocher Daniel 1983 30-34 Swimmpower Prague 100 P 01:11,06 12./46  
Volontsevich Vadym 1971 40-44 Swimmpower Prague 50 M 00:30,32 39./96  
        50 VZ 00:27,70 30./113  
        100 VZ 01:01,04 25./103  
Ehlich Jiří 1963 50-54 TJ Krnov 200 M 02:34,66 5./16  
        100 M 01:05,57 5./28  
Havlík Martin 1988 25-29 TJ Znojmo 100 M 00:56,27 1./45 ČR
Kyněra Jiří 1958 55-59 TJ Znojmo 200 Z 02:36,73 3./13 ČR
        200 PZ 02:38,89 3./22 ČR
        100 Z 01:11,69 3./19 ČR
Antoš Jiří 1986 25-29 Universita Brno 100 VZ 01:03,26 65./86  
Horáček Jakub 1984 25-29 Universita Brno 50 VZ 00:25,25 12./66  
        100 VZ 00:55,05 10./86  
        100 P 01:07,86 5./33  
        50 P 00:30,06 3./30  
Marková Vendula 1987 25-29 Universita Brno 50 Z 00:31,49 2./38 ČR
        50 M 00:30,22 9./52  
        50 VZ 00:28,72 10./53  
        200 Z 02:30,14 5./26  
        100 Z 01:08,05 4./41  
Mrůzek Alexander 1965 45-49 Universita Brno 200 Z 02:30,14 7./32  
        200 PZ 02:30,19 10./51  
        200 P 02:50,39 13./44  
        200 M 02:38,86 8./18  
        100 Z 01:10,10 12./44  
Steinbauer Vojtěch 1980 30-34 Universita Brno 50 VZ 00:24,90 6./82  
        50 M 00:27,03 4./52  
Vetr Zdeněk 1978 35-39 Universitní sportovní klub Praha 50 VZ 00:28,67 52./85  
        50 M 00:31,51 41./66  
        100 VZ 01:03,44 39./83  
             
           
ŠTAFETY / RELAYS              
Jméno R.n. Kat. Klub Disciplína Čas Pořadí  
Bohemians Praha (Boh)   280-319 Bohemians Praha  4x50 VZ Ženy 02:44,15 1./8 ČR
Marcela Šťastná 1937       00:42,46  
Eva Jarošová 1936       00:44,38  
Ivana Felgrová 1942       00:43,09  
Alena Pospíšilová 1954       00:34,22    
Bohemians Praha (Boh)   280-319 Bohemians Praha  4x50 PZ Mix 02:38,35 1./11 ČR
Eva Jarošová 1936       00:47,02  
Jaroslava Votrubová 1946       00:47,39  
Juraj Bráník 1946       00:33,89  
Jindřich Vágner 1943       00:30,05    
Swimmpower Praha (SwpPr)   120-159 Swimmpower Prague 4x50 VZ Mix 01:47,43 3./39 ČR
Petr Gregor 1973       00:25,52  
Pavlína Švadlenková 1984       00:29,85  
Lenka Jarošová 1987       00:27,86  
Petr Pokorný 1983       00:24,20    
Bohemians Praha (Boh)   280-319 Bohemians Praha  4x50 PZ Ženy 02:55,39 1./6 WR,ČR
Eva Jarošová 1936       00:46,62  
Ivana Felgrová 1942       00:48,85  
Alena Pospíšilová 1954       00:38,31  
Marcela Šťastná 1937       00:41,61    
Swimmpower Prague (SwpPr)   120-159 Swimmpower Prague 4x50 PZ Muži 01:51,60 3./33  
Lukáš Harnol 1984       00:30,11  
Daniel Vaisocher 1983       00:31,83  
Petr Gregor 1973       00:25,89  
Petr Pokorný 1983       00:23,77    
DÁLKOVÉ PLAVÁNÍ / OWS              
Jméno R.n. Kat. Klub Disciplína Čas Pořadí  
Bráník Juraj 1946 65-69 Bohemians Praha 3 km 51:31,90 12./24  
Antoš Jiří 1986 25-29 Univerzita Brno 3 km 40:57,15 23./44  
SKOKY DO VODY / DIVING              
Jméno R.n. Kat. Klub Disciplína Body Pořadí  
Bauer Tomáš 1932 80-84 SK Slavia Praha 1 m 131,55 1./3  
Damborská Marie 1985 25-29 SK Slavia Praha 1 m 262,90 1./9  
        3 m 289,45 1./7  
Doležal Michal 1964 45-49 Univerzita Brno 1 m 188,20 6./11  
Hanušová Daniela 1972 40-44 Univerzita Brno 1 m 201,90 2./6  
Helis Ladislav 1964 45-49 Univerzita Brno 1 m 210,20 2./11  
        3 m 248,40 3./8  
Choutka Robert 1974 35-39 USK Praha 1 m 246,50 2./10  
        3 m 205,85 7./9  
Jirků Petr 1952 60-64 SK Slavia Praha 1 m 190,10 4./9  
        3 m 233,30 2./8  
Jurčová Dana 1967 45-49 Univerzita Brno 1 m 199,75 2./6  
Musilová Pavla 1976 35-39 Univerzita Brno 3 m 177,95 6./7  
        Platform 167,15 2./3  
Yermashov Vyacheslav 1970 40-44 USK Praha 1 m 281,85 4./20  
        3 m 288,80 3./10  
        Platform 215,55 6./14  
MEDALS     GOLD SILVER BRONZE TOTAL
SWIMMING Women (20) 9 3 2 14
  Men (40) 13 4 8 25
RELAYS   Women (2) 2     2
  Men (1)     1 1
    Mix (2) 1   1 2
OWS   Women (0)       0
    Men (2)       0
DIVING   Women (4) 2 3   5
    Men (5) 1 3 2 6
TOTAL     28 13 14 55