. Souhrnné výsledky s možností vyhledávání pomocí automatického filtru Zpět  -  Home
. . . . . . Ž 3 20-24 . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . 800 VZ
1 Lipenská Pavla 1981 A Neratovický plavecký klub Ž 2 25-29 NePK 11:38,99 800 VZ  1:16.23  2:42.25  4:09.60  5:40.34  7:11.01  8:40.96 10:11.50
1 Slavíčková Leona 1973 B Seals Masters Česká Lípa Ž 2 30-34 PKMČL 12:14,19 800 VZ          2:50.43  4:22.46  5:56.60  7:30.92  9:06.18 10:41.49
2 Jeziorna Agnieszka 1975 B Masters Bolesławiec Ž 2 30-34 MaB 15:08,90 800 VZ  1:47.10  3:52.96  5:57.31  8:03.05 10:04.61  0:00:00 13:05.85
1 Pitoňáková Zuzana 1970 C Plavecký klub Prešov Ž 2 35-39 PKPr 11:54,14 800 VZ          2:49.95  4:20.06  5:50.98  7:22.51  8:53.56 10:25.63
2 Majerníková Laura 1967 C Iuventa Bratislava Ž 2 35-39 IuB 13:09,03 800 VZ                                                        
1 Vančová Zuzana 1963 D SPK Bratislava Ž 2 40-44 SPKBr 12:41,50 800 VZ          2:57.08  4:33.65  6:11.35  7:49.05  a9:27.1        
2 Brožová Olga 1962 D Bohemians Praha Ž 2 40-44 Boh 13:32,42 800 VZ  1:32.99  3:15.90  4:59.12  6:42.42  8:25.44 10:08.95 11:51.88
1 Civínová Věra 1957 E Neptun Masters Ž 2 45-49 NepM 12:12,05 800 VZ          2:10.86  3:44.00  5:17.18  6:50.17  8:23.60  9:56.40
1 Sůvová Jiřina 1951 G Bižuterie Jablonec Ž 2 55-59 BiJa 14:02,76 800 VZ  1:37.36  3:21.90  5:09.84  6:58.01  8:45.52 10:33.04 13:12.91
1 Civínová Věra 1957 E Neptun Masters Ž 2 NepM 12:12,05 92,03 800 VZ  2:10.86  5:17.18  8:23.60 11:28.56
2 Pitoňáková Zuzana 1970 C Plavecký klub Prešov Ž 2 PKPr 11:54,14 84,50 800 VZ  2:49.95  5:50.98  8:53.56 11:54.14
3 Sůvová Jiřina 1951 G Bižuterie Jablonec Ž 2 BiJa 14:02,76 84,48 800 VZ  3:21.90  6:58.01 10:33.04 14:02.76
4 Vančová Zuzana 1963 D SPK Bratislava Ž 2 SPKBr 12:41,50 83,96 800 VZ  2:57.08  6:11.35  a9:27.1  12:41.5
5 Slavíčková Leona 1973 B Seals Masters Česká Lípa Ž 2 PKMČL 12:14,19 80,26 800 VZ  2:50.43  5:56.60  9:06.18 12:14.19
6 Brožová Olga 1962 D Bohemians Praha Ž 2 Boh 13:32,42 79,37 800 VZ  3:15.90  6:42.42 10:08.95 13:32.42
7 Lipenská Pavla 1981 A Neratovický plavecký klub Ž 2 NePK 11:38,99 79,33 800 VZ  2:42.25  5:40.34  8:40.96 11:38.99
8 Majerníková Laura 1967 C Iuventa Bratislava Ž 2 IuB 13:09,03 78,37 800 VZ                         13:09.03
9 Jeziorna Agnieszka 1975 B Masters Bolesławiec Ž 2 MaB 15:08,90 63,83 800 VZ  3:52.96  8:03.05  0:00:00 15:08.90
1 Chaloupka Jan 1978 A Seals Masters Česká Lípa M 2 25-29 PKMČL 11:08,49 800 VZ  1:14.99  2:35.92  3:57.48  5:20.77  6:45.72  8:12.95  9:40.80
1 Irski Jaroslaw 1974 B Masters Bolesławiec M 2 30-34 MaB 15:00,74 800 VZ  1:30.44  3:19.04  5:13.89  7:10.80  9:09.52 11:09.63 13:07.85
1 Rébl Jan 1967 C Seals Masters Česká Lípa M 2 35-39 PKMČL 12:17,14 800 VZ  1:22.11  2:53.25  4:28.27  6:03.68  7:38.98  9:12.70 10:47.05
1 Janovský Jiří 1964 D AUTOŠKODA Mladá Boleslav M 2 40-44 AŠMB 10:28,92 800 VZ  1:15.36  2:35.91  3:57.25  5:16.65  6:36.83  7:56.83  9:15.49
2 Palčo Kamil 1963 D Športový klub polície Prešov M 2 40-44 ŠKPK 11:24,06 800 VZ  1:13.80  2:35.83  4:01.34  5:28.47  6:57.84  8:27.59  9:57.51
1 Machek Michal 1959 E Neptun Masters M 2 45-49 NepM 10:37,10 800 VZ  1:15.66  2:35.60  3:56.40  5:16.43  6:36.77  7:57.66  9:17.90
2 Kovařík Jan 1957 E TJ Haná Prostějov M 2 45-49 TJHPr 11:56,31 800 VZ  1:20.63  2:50.55  4:22.25  5:53.95  7:24.97  8:56.14 10:27.16
1 Valovič Viliam 1952 F Športový klub polície Prešov M 2 50-54 ŠKPK 12:58,82 800 VZ  1:24.95  2:57.70  4:35.38  6:13.35  7:53.69  9:36.63 11:19.69
1 Daszyński Andrzej 1948 G Masters Zgorzelec M 2 55-59 MZ 17:09,81 800 VZ  1:47.19  3:53.46  5:59.43  8:05.89 10:12.26                
1 Šmerda Rudolf 1943 H PVK Brno M 2 60-64 PVKBr 10:50,03 800 VZ  1:15.49  2:36.60  3:57.76  5:20.72  6:42.12  8:04.33  9:27.67
2 Kalhous Jiří 1945 H SCPA Pardubice M 2 60-64 SCPAP 11:05,50 800 VZ  1:15.81  2:37.18  3:59.87  5:22.31  6:45.49  8:10.48  9:37.64
3 Pivovarov Ivan 1943 H SC Calgari M 2 60-64 SCC 11:59,47 800 VZ  1:21.32  2:50.21  4:21.49  5:54.00  7:26.03  8:59.66 10:31.15
4 Vatrt Dušan 1943 H SK Spolchemie Ústí n.L. M 2 60-64 SChÚ 12:09,11 800 VZ  1:21.12  2:51.15  4:23.27  5:56.60  7:30.07  9:04.77 10:39.93
1 Moudrý Jiří 1941 I Triatlon Lázně Bělohrad M 2 65-69 TLB 18:17,84 800 VZ  2:01.77  4:20.01  6:40.22  9:00.60 11:20.97                
1 Šmerda Rudolf 1943 H PVK Brno M 2 PVKBr 10:50,03 102,70 800 VZ  2:36.60  5:20.72  8:04.33 10:50.03
2 Kalhous Jiří 1945 H SCPA Pardubice M 2 SCPAP 11:05,50 98,61 800 VZ  2:37.18  5:22.31  8:10.48 11:05.50
3 Pivovarov Ivan 1943 H SC Calgari M 2 SCC 11:59,47 92,79 800 VZ  2:50.21  5:54.00  8:59.66 11:59.47
4 Machek Michal 1959 E Neptun Masters M 2 NepM 10:37,10 92,07 800 VZ  2:35.60  5:16.43  7:57.66 10:37.10
5 Vatrt Dušan 1943 H SK Spolchemie Ústí n.L. M 2 SChÚ 12:09,11 91,56 800 VZ  2:51.15  5:56.60  9:04.77 12:09.11
6 Janovský Jiří 1964 D AUTOŠKODA Mladá Boleslav M 2 AŠMB 10:28,92 89,86 800 VZ  2:35.91  5:16.65  7:56.83 10:28.92
7 Palčo Kamil 1963 D Športový klub polície Prešov M 2 ŠKPK 11:24,06 83,22 800 VZ  2:35.83  5:28.47  8:27.59 11:24.06
8 Kovařík Jan 1957 E TJ Haná Prostějov M 2 TJHPr 11:56,31 83,15 800 VZ  2:50.55  5:53.95  8:56.14 11:56.31
9 Valovič Viliam 1952 F Športový klub polície Prešov M 2 ŠKPK 12:58,82 79,54 800 VZ  2:57.70  6:13.35  9:36.63 12:58.82
10 Chaloupka Jan 1978 A Seals Masters Česká Lípa M 2 PKMČL 11:08,49 76,69 800 VZ  2:35.92  5:20.77  8:12.95 11:08.49
11 Rébl Jan 1967 C Seals Masters Česká Lípa M 2 PKMČL 12:17,14 75,02 800 VZ  2:53.25  6:03.68  9:12.70 12:17.14
12 Daszyński Andrzej 1948 G Masters Zgorzelec M 2 MZ 17:09,81 62,14 800 VZ  3:53.46  8:05.89         17:09.81
13 Moudrý Jiří 1941 I Triatlon Lázně Bělohrad M 2 TLB 18:17,84 61,88 800 VZ  4:20.01  9:00.60         18:17.84
14 Irski Jaroslaw 1974 B Masters Bolesławiec M 2 MaB 15:00,74 58,47 800 VZ  3:19.04  7:10.80 11:09.63 15:00.74
. . . . . . . . 400 VZ
1 Janovská Kateřina 1981 A Neptun Masters Ž 3 25-29 NepM 05:31,73 400 VZ  1:18.81  2:43.97  4:09.20  5:31.73
2 Kouřimská Kateřina 1978 A Neratovický plavecký klub Ž 3 25-29 NePK 05:44,44 400 VZ  1:19.95  2:46.19  4:15.31  5:44.44
3 Bednarowicz Paulina 1980 A Masters Bolesławiec Ž 3 25-29 MaB 08:06,14 400 VZ  1:49.67  3:55.44  6:04.25  8:06.14
1 Bejlková Silvie 1972 B Slavia Plzeň Ž 3 30-34 SlPl 05:32,06 400 VZ  1:18.84  2:43.95  4:09.24  5:32.06
2 Slavíčková Leona 1973 B Seals Masters Česká Lípa Ž 3 30-34 PKMČL 05:54,44 400 VZ  1:20.19  2:49.84  4:22.74  5:54.44
3 Mezerová Olga 1974 B Seals Masters Česká Lípa Ž 3 30-34 PKMČL 06:20,04 400 VZ  1:25.16  3:00.67  4:40.16  6:20.04
1 Pitoňáková Zuzana 1970 C Plavecký klub Prešov Ž 3 35-39 PKPr 05:31,88 400 VZ  1:19.17  2:44.54  4:10.27  5:31.88
2 Bólyai Hajnal 1970 C Budapest Rákoskeresztúr Ž 3 35-39 BuR 05:59,80 400 VZ  1:24.14  2:55.72  4:28.54  5:59.80
3 Majerníková Laura 1967 C Iuventa Bratislava Ž 3 35-39 IuB 06:23,57 400 VZ  1:23.19  3:02.13  4:43.71  6:23.57
1 Vančová Zuzana 1963 D SPK Bratislava Ž 3 40-44 SPKBr 06:03,57 400 VZ  1:22.57  2:55.67  4:29.34  6:03.57
2 Brožová Olga 1962 D Bohemians Praha Ž 3 40-44 Boh 06:39,63 400 VZ  1:33.84  3:16.26  4:59.31  6:39.63
3 Bernat Dorota 1965 D Masters Bolesławiec Ž 3 40-44 MaB 08:43,38 400 VZ  2:01.15  4:17.09  6:33.36  8:43.38
1 Civínová Věra 1957 E Neptun Masters Ž 3 45-49 NepM 05:56,66 400 VZ  1:23.60  2:56.25  4:28.30  5:56.66
2 Kubíková Jana 1960 E Jihlavský plavecký klub AXIS Ž 3 45-49 JPK 06:15,94 400 VZ  1:25.43  3:01.17  4:39.15  6:15.94
1 Civínová Věra 1957 E Neptun Masters Ž 3 NepM 05:56,66 90,29 400 VZ  1:23.60  2:56.25  4:28.30  5:56.66
2 Pitoňáková Zuzana 1970 C Plavecký klub Prešov Ž 3 PKPr 05:31,88 86,58 400 VZ  1:19.17  2:44.54  4:10.27  5:31.88
3 Bejlková Silvie 1972 B Slavia Plzeň Ž 3 SlPl 05:32,06 85,13 400 VZ  1:18.84  2:43.95  4:09.24  5:32.06
4 Vančová Zuzana 1963 D SPK Bratislava Ž 3 SPKBr 06:03,57 83,90 400 VZ  1:22.57  2:55.67  4:29.34  6:03.57
5 Kubíková Jana 1960 E Jihlavský plavecký klub AXIS Ž 3 JPK 06:15,94 83,34 400 VZ  1:25.43  3:01.17  4:39.15  6:15.94
6 Bólyai Hajnal 1970 C Budapest Rákoskeresztúr Ž 3 BuR 05:59,80 79,87 400 VZ  1:24.14  2:55.72  4:28.54  5:59.80
7 Janovská Kateřina 1981 A Neptun Masters Ž 3 NepM 05:31,73 79,39 400 VZ  1:18.81  2:43.97  4:09.20  5:31.73
8 Slavíčková Leona 1973 B Seals Masters Česká Lípa Ž 3 PKMČL 05:54,44 79,11 400 VZ  1:20.19  2:49.84  4:22.74  5:54.44
9 Kouřimská Kateřina 1978 A Neratovický plavecký klub Ž 3 NePK 05:44,44 78,24 400 VZ  1:19.95  2:46.19  4:15.31  5:44.44
10 Brožová Olga 1962 D Bohemians Praha Ž 3 Boh 06:39,63 77,01 400 VZ  1:33.84  3:16.26  4:59.31  6:39.63
11 Majerníková Laura 1967 C Iuventa Bratislava Ž 3 IuB 06:23,57 76,83 400 VZ  1:23.19  3:02.13  4:43.71  6:23.57
12 Mezerová Olga 1974 B Seals Masters Česká Lípa Ž 3 PKMČL 06:20,04 73,19 400 VZ  1:25.16  3:00.67  4:40.16  6:20.04
13 Bernat Dorota 1965 D Masters Bolesławiec Ž 3 MaB 08:43,38 57,28 400 VZ  2:01.15  4:17.09  6:33.36  8:43.38
14 Bednarowicz Paulina 1980 A Masters Bolesławiec Ž 3 MaB 08:06,14 54,59 400 VZ  1:49.67  3:55.44  6:04.25  8:06.14
1 Řepka Miroslav 1978 A Seals Masters Česká Lípa M 3 25-29 PKMČL 05:07,04 400 VZ  1:06.54  2:24.73  3:46.61  5:07.04
1 Milda Vladimír 1975 B AUTOŠKODA Mladá Boleslav M 3 30-34 AŠMB 04:41,08 400 VZ  1:06.02  2:17.95  3:28.70  4:41.08
2 Urban Otakar 1974 B Neratovický plavecký klub M 3 30-34 NePK 04:41,94 400 VZ  1:02.65  2:14.18  3:28.75  4:41.94
3 Horvát Petr 1973 B Plavecký klub Zábřeh M 3 30-34 PKZá 05:12,24 400 VZ  1:11.85  2:31.22  3:51.97  5:12.24
1 Soukup Petr 1967 C SKP Taurus Prostějov M 3 35-39 TAPro 04:45,42 400 VZ  1:05.86  2:19.09  3:32.89  4:45.42
1 Burian Luděk 1964 D SCPA Pardubice M 3 40-44 SCPAP 04:15,12 400 VZ  1:01.20  2:06.59  3:11.00  4:15.12
2 Janovský Jiří 1964 D AUTOŠKODA Mladá Boleslav M 3 40-44 AŠMB 04:55,70 400 VZ  1:11.36  2:26.94  3:42.66  4:55.70
3 Jurníček Jaroslav 1965 D SKP Taurus Prostějov M 3 40-44 TAPro 05:00,30 400 VZ  1:09.86  2:26.32  3:43.84  5:00.30
4 Palčo Kamil 1963 D Športový klub polície Prešov M 3 40-44 ŠKPK 05:24,26 400 VZ  1:14.20  2:40.60  4:03.00  5:24.26
1 Machek Michal 1959 E Neptun Masters M 3 45-49 NepM 04:40,28 400 VZ  1:05.52  2:17.87  3:30.50  4:40.28
2 Kovařík Jan 1957 E TJ Haná Prostějov M 3 45-49 TJHPr 05:45,02 400 VZ  1:21.19  2:50.70  4:18.82  5:45.02
1 Valovič Viliam 1952 F Športový klub polície Prešov M 3 50-54 ŠKPK 06:05,90 400 VZ  1:22.73  2:57.97  4:33.73  6:05.90  
1 Dobrý Jan 1949 G Slavia Plzeň M 3 55-59 SlPl 05:49,75 400 VZ  1:20.16  2:48.35  4:19.73  5:49.75  
2 Daszyński Andrzej 1948 G Masters Zgorzelec M 3 55-59 MZ 08:08,12 400 VZ  1:47.77  3:53.53  6:02.41  8:08.12  
1 Šmerda Rudolf 1943 H PVK Brno M 3 60-64 PVKBr 05:07,15 400 VZ  1:14.11  2:33.49  3:52.47  5:07.15
2 Kalhous Jiří 1945 H SCPA Pardubice M 3 60-64 SCPAP 05:17,44 400 VZ  1:14.23  2:34.78  3:56.37  5:17.44
3 Pivovarov Ivan 1943 H SC Calgari M 3 60-64 SCC 05:46,31 400 VZ  1:20.76  2:49.66  4:20.02  5:46.31
4 Vatrt Dušan 1943 H SK Spolchemie Ústí n.L. M 3 60-64 SChÚ 05:46,46 400 VZ  1:21.08  2:50.50  4:20.90  5:46.46
1 Burian Luděk 1964 D SCPA Pardubice M 3 SCPAP 04:15,12 104,97 400 VZ  1:01.20  2:06.59  3:11.00  4:15.12
2 Šmerda Rudolf 1943 H PVK Brno M 3 PVKBr 05:07,15 103,10 400 VZ  1:14.11  2:33.49  3:52.47  5:07.15
3 Machek Michal 1959 E Neptun Masters M 3 NepM 04:40,28 99,19 400 VZ  1:05.52  2:17.87  3:30.50  4:40.28
4 Kalhous Jiří 1945 H SCPA Pardubice M 3 SCPAP 05:17,44 98,05 400 VZ  1:14.23  2:34.78  3:56.37  5:17.44
5 Soukup Petr 1967 C SKP Taurus Prostějov M 3 TAPro 04:45,42 91,81 400 VZ  1:05.86  2:19.09  3:32.89  4:45.42
6 Pivovarov Ivan 1943 H SC Calgari M 3 SCC 05:46,31 91,44 400 VZ  1:20.76  2:49.66  4:20.02  5:46.31
7 Vatrt Dušan 1943 H SK Spolchemie Ústí n.L. M 3 SChÚ 05:46,46 91,40 400 VZ  1:21.08  2:50.50  4:20.90  5:46.46
8 Janovský Jiří 1964 D AUTOŠKODA Mladá Boleslav M 3 AŠMB 04:55,70 90,57 400 VZ  1:11.36  2:26.94  3:42.66  4:55.70
9 Jurníček Jaroslav 1965 D SKP Taurus Prostějov M 3 TAPro 05:00,30 88,53 400 VZ  1:09.86  2:26.32  3:43.84  5:00.30
10 Urban Otakar 1974 B Neratovický plavecký klub M 3 NePK 04:41,94 88,49 400 VZ  1:02.65  2:14.18  3:28.75  4:41.94
11 Milda Vladimír 1975 B AUTOŠKODA Mladá Boleslav M 3 AŠMB 04:41,08 88,15 400 VZ  1:06.02  2:17.95  3:28.70  4:41.08
12 Dobrý Jan 1949 G Slavia Plzeň M 3 SlPl 05:49,75 86,05 400 VZ  1:20.16  2:48.35  4:19.73  5:49.75  
13 Palčo Kamil 1963 D Športový klub polície Prešov M 3 ŠKPK 05:24,26 83,20 400 VZ  1:14.20  2:40.60  4:03.00  5:24.26
14 Kovařík Jan 1957 E TJ Haná Prostějov M 3 TJHPr 05:45,02 81,83 400 VZ  1:21.19  2:50.70  4:18.82  5:45.02
15 Horvát Petr 1973 B Plavecký klub Zábřeh M 3 PKZá 05:12,24 80,45 400 VZ  1:11.85  2:31.22  3:51.97  5:12.24
16 Valovič Viliam 1952 F Športový klub polície Prešov M 3 ŠKPK 06:05,90 80,27 400 VZ  1:22.73  2:57.97  4:33.73  6:05.90  
17 Řepka Miroslav 1978 A Seals Masters Česká Lípa M 3 PKMČL 05:07,04 79,09 400 VZ  1:06.54  2:24.73  3:46.61  5:07.04
18 Daszyński Andrzej 1948 G Masters Zgorzelec M 3 MZ 08:08,12 62,17 400 VZ  1:47.77  3:53.53  6:02.41  8:08.12  
. . . . . . . . 200 VZ
1 Štastná Kateřina 1981 A Neratovický plavecký klub Ž 4 25-29 NePK 02:25,89 200 VZ  1:10.34  2:25.89
2 Kaliničová Lenka 1977 A SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 4 25-29 SChÚ 02:27,90 200 VZ  1:10.56  2:27.90
3 Balážová Andrea 1979 A PVK Bratislava Ž 4 25-29 PVKBr 02:29,76 200 VZ  1:10.35  2:29.76
4 Janovská Kateřina 1981 A Neptun Masters Ž 4 25-29 NepM 02:33,31 200 VZ  1:12.37  2:33.31
5 Kouřimská Kateřina 1978 A Neratovický plavecký klub Ž 4 25-29 NePK 02:42,78 200 VZ  1:16.70  2:42.78
1 Bejlková Silvie 1972 B Slavia Plzeň Ž 4 30-34 SlPl 02:35,44 200 VZ  1:12.60  2:35.44
2 Slavíčková Leona 1973 B Seals Masters Česká Lípa Ž 4 30-34 PKMČL 02:44,55 200 VZ  1:16.84  2:44.55
3 Krutská Kateřina 1976 B Slavia Liberec Ž 4 30-34 SlLi 02:56,12 200 VZ  1:23.70  2:56.12
1 Mouchová Ivana 1971 C SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 4 35-39 SChÚ 02:33,82 200 VZ  1:13.58  2:33.82
2 Pitoňáková Zuzana 1970 C Plavecký klub Prešov Ž 4 35-39 PKPr 02:40,24 200 VZ  1:16.09  2:40.24
1 Vančová Zuzana 1963 D SPK Bratislava Ž 4 40-44 SPKBr 02:54,04 200 VZ  1:19.64  2:54.04
2 Germanová Lenka 1966 D Seals Masters Česká Lípa Ž 4 40-44 PKMČL 03:47,17 200 VZ  1:42.08  3:47.17
1 Havlíčková Oldřiška 1960 E Jihlavský plavecký klub AXIS Ž 4 45-49 JPK 02:43,14 200 VZ  1:17.66  2:43.14
2 Civínová Věra 1957 E Neptun Masters Ž 4 45-49 NepM 02:47,24 200 VZ  1:19.94  2:47.24
3 Kubíková Jana 1960 E Jihlavský plavecký klub AXIS Ž 4 45-49 JPK 02:59,06 200 VZ  1:23.86  2:59.06
1 Sůvová Jiřina 1951 G Bižuterie Jablonec Ž 4 55-59 BiJa 03:07,20 200 VZ  1:28.41  3:07.20
1 Civínová Věra 1957 E Neptun Masters Ž 4 NepM 02:47,24 90,06 200 VZ  1:19.94  2:47.24
2 Havlíčková Oldřiška 1960 E Jihlavský plavecký klub AXIS Ž 4 JPK 02:43,14 90,03 200 VZ  1:17.66  2:43.14
3 Mouchová Ivana 1971 C SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 4 SChÚ 02:33,82 87,51 200 VZ  1:13.58  2:33.82
4 Kaliničová Lenka 1977 A SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 4 SChÚ 02:27,90 87,04 200 VZ  1:10.56  2:27.90
5 Bejlková Silvie 1972 B Slavia Plzeň Ž 4 SlPl 02:35,44 85,94 200 VZ  1:12.60  2:35.44
6 Štastná Kateřina 1981 A Neratovický plavecký klub Ž 4 NePK 02:25,89 85,75 200 VZ  1:10.34  2:25.89
7 Sůvová Jiřina 1951 G Bižuterie Jablonec Ž 4 BiJa 03:07,20 84,79 200 VZ  1:28.41  3:07.20
8 Balážová Andrea 1979 A PVK Bratislava Ž 4 PVKBr 02:29,76 84,73 200 VZ  1:10.35  2:29.76
9 Pitoňáková Zuzana 1970 C Plavecký klub Prešov Ž 4 PKPr 02:40,24 84,64 200 VZ  1:16.09  2:40.24
10 Vančová Zuzana 1963 D SPK Bratislava Ž 4 SPKBr 02:54,04 82,34 200 VZ  1:19.64  2:54.04
11 Kubíková Jana 1960 E Jihlavský plavecký klub AXIS Ž 4 JPK 02:59,06 82,03 200 VZ  1:23.86  2:59.06
12 Janovská Kateřina 1981 A Neptun Masters Ž 4 NepM 02:33,31 81,60 200 VZ  1:12.37  2:33.31
13 Slavíčková Leona 1973 B Seals Masters Česká Lípa Ž 4 PKMČL 02:44,55 80,58 200 VZ  1:16.84  2:44.55
14 Kouřimská Kateřina 1978 A Neratovický plavecký klub Ž 4 NePK 02:42,78 78,52 200 VZ  1:16.70  2:42.78
15 Krutská Kateřina 1976 B Slavia Liberec Ž 4 SlLi 02:56,12 73,63 200 VZ  1:23.70  2:56.12
16 Germanová Lenka 1966 D Seals Masters Česká Lípa Ž 4 PKMČL 03:47,17 61,59 200 VZ  1:42.08  3:47.17
1 Řepka Miroslav 1978 A Seals Masters Česká Lípa M 4 25-29 PKMČL 02:18,40 200 VZ  1:04.92  2:18.40
1 Milda Vladimír 1975 B AUTOŠKODA Mladá Boleslav M 4 30-34 AŠMB 02:09,85 200 VZ   :58.53  2:09.85
2 Škrabálek Martin 1976 B Neratovický plavecký klub M 4 30-34 NePK 02:23,27 200 VZ  1:05.19  2:23.27
3 Popieliňski Fryderyk 1976 B Masters Bolesławiec M 4 30-34 MaB 03:09,86 200 VZ  1:27.62  3:09.86
1 Soukup Petr 1967 C SKP Taurus Prostějov M 4 35-39 TAPro 02:10,29 200 VZ  1:02.78  2:10.29
1 Burian Luděk 1964 D SCPA Pardubice M 4 40-44 SCPAP 01:59,41 200 VZ   :58.36  1:59.41
2 Janovský Jiří 1964 D AUTOŠKODA Mladá Boleslav M 4 40-44 AŠMB 02:16,64 200 VZ  1:06.41  2:16.64
3 Jurníček Jaroslav 1965 D SKP Taurus Prostějov M 4 40-44 TAPro 02:18,28 200 VZ  1:06.18  2:18.28
4 Palčo Kamil 1963 D Športový klub polície Prešov M 4 40-44 ŠKPK 02:23,33 200 VZ  1:08.18  2:23.33
1 Sommer Vojtěch 1961 E Neptun Masters M 4 45-49 NepM 02:12,98 200 VZ  1:03.35  2:12.98
2 Machek Michal 1959 E Neptun Masters M 4 45-49 NepM 02:18,19 200 VZ  1:06.56  2:18.19
3 Kovařík Jan 1957 E TJ Haná Prostějov M 4 45-49 TJHPr 02:40,34 200 VZ  1:17.96  2:40.34
1 Kolář Zdeněk 1952 F Neptun Masters M 4 50-54 NepM 02:23,32 200 VZ  1:08.68  2:23.32
2 Valovič Viliam 1952 F Športový klub polície Prešov M 4 50-54 ŠKPK 02:48,09 200 VZ  1:18.70  2:48.09
3 Hrdlička Oldřich 1952 F SK RADBUZA Plzeň M 4 50-54 RPl 03:04,76 200 VZ  1:26.39  3:04.76
1 Ptáček Miloš 1949 G TJ Baník Sokolov M 4 55-59 BaSo 02:55,37 200 VZ  1:24.05  2:55.37
2 Melichar Zbyněk 1949 G SCPA Pardubice M 4 55-59 SCPAP 03:07,92 200 VZ  1:28.98  3:07.92
1 Šmerda Rudolf 1943 H PVK Brno M 4 60-64 PVKBr 02:20,25 200 VZ  1:07.78  2:20.25
2 Vatrt Dušan 1943 H SK Spolchemie Ústí n.L. M 4 60-64 SChÚ 02:44,61 200 VZ  1:18.97  2:44.61
3 Špaček Václav 1943 H SK Spolchemie Ústí n.L. M 4 60-64 SChÚ 03:14,28 200 VZ  1:27.22  3:14.28
1 Špaček František 1939 I SK Spolchemie Ústí n.L. M 4 65-69 SChÚ 03:46,56 200 VZ  1:35.39  3:46.56
2 Moudrý Jiří 1941 I Triatlon Lázně Bělohrad M 4 65-69 TLB 04:15,29 200 VZ  2:00.53  4:15.29
1 Šmerda Rudolf 1943 H PVK Brno M 4 PVKBr 02:20,25 104,47 200 VZ  1:07.78  2:20.25
2 Burian Luděk 1964 D SCPA Pardubice M 4 SCPAP 01:59,41 104,21 200 VZ   :58.36  1:59.41
3 Sommer Vojtěch 1961 E Neptun Masters M 4 NepM 02:12,98 95,63 200 VZ  1:03.35  2:12.98
4 Kolář Zdeněk 1952 F Neptun Masters M 4 NepM 02:23,32 95,01 200 VZ  1:08.68  2:23.32
5 Soukup Petr 1967 C SKP Taurus Prostějov M 4 TAPro 02:10,29 93,49 200 VZ  1:02.78  2:10.29
6 Machek Michal 1959 E Neptun Masters M 4 NepM 02:18,19 93,40 200 VZ  1:06.56  2:18.19
7 Janovský Jiří 1964 D AUTOŠKODA Mladá Boleslav M 4 AŠMB 02:16,64 91,07 200 VZ  1:06.41  2:16.64
8 Jurníček Jaroslav 1965 D SKP Taurus Prostějov M 4 TAPro 02:18,28 89,35 200 VZ  1:06.18  2:18.28
9 Vatrt Dušan 1943 H SK Spolchemie Ústí n.L. M 4 SChÚ 02:44,61 89,01 200 VZ  1:18.97  2:44.61
10 Milda Vladimír 1975 B AUTOŠKODA Mladá Boleslav M 4 AŠMB 02:09,85 88,82 200 VZ   :58.53  2:09.85
11 Palčo Kamil 1963 D Športový klub polície Prešov M 4 ŠKPK 02:23,33 87,45 200 VZ  1:08.18  2:23.33
12 Kovařík Jan 1957 E TJ Haná Prostějov M 4 TJHPr 02:40,34 81,71 200 VZ  1:17.96  2:40.34
13 Řepka Miroslav 1978 A Seals Masters Česká Lípa M 4 PKMČL 02:18,40 81,70 200 VZ  1:04.92  2:18.40
14 Valovič Viliam 1952 F Športový klub polície Prešov M 4 ŠKPK 02:48,09 81,01 200 VZ  1:18.70  2:48.09
15 Škrabálek Martin 1976 B Neratovický plavecký klub M 4 NePK 02:23,27 79,96 200 VZ  1:05.19  2:23.27
16 Ptáček Miloš 1949 G TJ Baník Sokolov M 4 BaSo 02:55,37 79,52 200 VZ  1:24.05  2:55.37
17 Špaček Václav 1943 H SK Spolchemie Ústí n.L. M 4 SChÚ 03:14,28 75,42 200 VZ  1:27.22  3:14.28
18 Melichar Zbyněk 1949 G SCPA Pardubice M 4 SCPAP 03:07,92 74,21 200 VZ  1:28.98  3:07.92
19 Hrdlička Oldřich 1952 F SK RADBUZA Plzeň M 4 RPl 03:04,76 73,70 200 VZ  1:26.39  3:04.76
20 Špaček František 1939 I SK Spolchemie Ústí n.L. M 4 SChÚ 03:46,56 66,94 200 VZ  1:35.39  3:46.56
21 Popieliňski Fryderyk 1976 B Masters Bolesławiec M 4 MaB 03:09,86 60,34 200 VZ  1:27.62  3:09.86
22 Moudrý Jiří 1941 I Triatlon Lázně Bělohrad M 4 TLB 04:15,29 58,38 200 VZ  2:00.53  4:15.29
. . . . . . . . 100 VZ
1 Bláhová Jana 1978 A Neratovický plavecký klub Ž 5 25-29 NePK 01:04,04 100 VZ   :30.48  1:04.04
2 Kaliničová Lenka 1977 A SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 5 25-29 SChÚ 01:05,94 100 VZ   :31.34  1:05.94
3 Gregorová Radka 1978 A PVK Brno Ž 5 25-29 PVKBr 01:12,69 100 VZ   :33.10  1:12.69
1 Bejlková Silvie 1972 B Slavia Plzeň Ž 5 30-34 SlPl 01:10,00 100 VZ   :33.07  1:10.00
2 Nováková Monika 1975 B PVK Bratislava Ž 5 30-34 PVKBr 01:12,75 100 VZ   :33.76  1:12.75
3 Slavíčková Leona 1973 B Seals Masters Česká Lípa Ž 5 30-34 PKMČL 01:13,75 100 VZ   :34.68  1:13.75
4 Bohatá Petra 1976 B Seals Masters Česká Lípa Ž 5 30-34 PKMČL 01:39,23 100 VZ   :46.81  1:39.23
1 Hlatká Nina 1968 C Mestský plavecký klub Prievidza Ž 5 35-39 MPK 01:12,48 100 VZ   :34.89  1:12.48
1 Ficnerová Hana 1965 D Jihlavský plavecký klub AXIS Ž 5 40-44 JPK 01:11,10 100 VZ   :33.90  1:11.10
2 Vančová Zuzana 1963 D SPK Bratislava Ž 5 40-44 SPKBr 01:15,58 100 VZ   :35.54  1:15.58
3 Šubová Dana 1962 D Slávia Olomouc Ž 5 40-44 SlOl 01:16,19 100 VZ   :36.17  1:16.19
1 Havlíčková Oldřiška 1960 E Jihlavský plavecký klub AXIS Ž 5 45-49 JPK 01:13,46 100 VZ   :35.33  1:13.46
2 Majerová Vendula 1961 E Neptun Masters Ž 5 45-49 NepM 01:16,97 100 VZ   :35.50  1:16.97
3 Stluková Lenka 1960 E SPK Liberec Ž 5 45-49 SPKLi 01:23,46 100 VZ   :38.95  1:23.46
4 Uhrová Alice 1959 E Neratovický plavecký klub Ž 5 45-49 NePK 01:39,08 100 VZ   :44.72  1:39.08
1 Beňová Dana 1956 F SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 5 50-54 SChÚ 01:53,06 100 VZ   :51.21  1:53.06
1 Svobodová Christa 1937 I SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 5 65-69 SChÚ 01:48,54 100 VZ   :47.92  1:48.54
1 Havlíčková Oldřiška 1960 E Jihlavský plavecký klub AXIS Ž 5 JPK 01:13,46 91,33 100 VZ   :35.33  1:13.46
2 Ficnerová Hana 1965 D Jihlavský plavecký klub AXIS Ž 5 JPK 01:11,10 90,26 100 VZ   :33.90  1:11.10
3 Bláhová Jana 1978 A Neratovický plavecký klub Ž 5 NePK 01:04,04 90,06 100 VZ   :30.48  1:04.04
4 Kaliničová Lenka 1977 A SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 5 SChÚ 01:05,94 88,15 100 VZ   :31.34  1:05.94
5 Šubová Dana 1962 D Slávia Olomouc Ž 5 SlOl 01:16,19 86,49 100 VZ   :36.17  1:16.19
6 Bejlková Silvie 1972 B Slavia Plzeň Ž 5 SlPl 01:10,00 86,43 100 VZ   :33.07  1:10.00
7 Vančová Zuzana 1963 D SPK Bratislava Ž 5 SPKBr 01:15,58 86,41 100 VZ   :35.54  1:15.58
8 Majerová Vendula 1961 E Neptun Masters Ž 5 NepM 01:16,97 86,38 100 VZ   :35.50  1:16.97
9 Hlatká Nina 1968 C Mestský plavecký klub Prievidza Ž 5 MPK 01:12,48 86,30 100 VZ   :34.89  1:12.48
10 Slavíčková Leona 1973 B Seals Masters Česká Lípa Ž 5 PKMČL 01:13,75 81,37 100 VZ   :34.68  1:13.75
11 Nováková Monika 1975 B PVK Bratislava Ž 5 PVKBr 01:12,75 81,17 100 VZ   :33.76  1:12.75
12 Stluková Lenka 1960 E SPK Liberec Ž 5 SPKLi 01:23,46 80,38 100 VZ   :38.95  1:23.46
13 Gregorová Radka 1978 A PVK Brno Ž 5 PVKBr 01:12,69 79,34 100 VZ   :33.10  1:12.69
14 Svobodová Christa 1937 I SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 5 SChÚ 01:48,54 78,10 100 VZ   :47.92  1:48.54
15 Uhrová Alice 1959 E Neratovický plavecký klub Ž 5 NePK 01:39,08 68,33 100 VZ   :44.72  1:39.08
16 Beňová Dana 1956 F SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 5 SChÚ 01:53,06 61,57 100 VZ   :51.21  1:53.06
17 Bohatá Petra 1976 B Seals Masters Česká Lípa Ž 5 PKMČL 01:39,23 59,04 100 VZ   :46.81  1:39.23
1 Milda Jan 1981 A AUTOŠKODA Mladá Boleslav M 5 25-29 AŠMB 00:56,81 100 VZ   :26.93   :56.81
2 Havránek Milan 1978 A Seals Masters Česká Lípa M 5 25-29 PKMČL 00:59,68 100 VZ   :28.34   :59.68
1 Milda Vladimír 1975 B AUTOŠKODA Mladá Boleslav M 5 30-34 AŠMB 00:55,62 100 VZ   :26.88   :55.62
2 Urban Otakar 1974 B Neratovický plavecký klub M 5 30-34 NePK 00:59,79 100 VZ   :28.88   :59.79  
3 Popieliňski Fryderyk 1976 B Masters Bolesławiec M 5 30-34 MaB 01:27,90 100 VZ   :43.38  1:27.90
1 Soukup Petr 1967 C SKP Taurus Prostějov M 5 35-39 TAPro 00:59,03 100 VZ   :28.85   :59.03
2 Majer Karel 1969 C Sportovní škola Krupka M 5 35-39 SŠKru 01:03,49 100 VZ   :30.88  1:03.49
3 Taraba Vladislav 1967 C PVK Bratislava M 5 35-39 PVKBr 01:07,39 100 VZ   :31.50  1:07.39
4 Patera Jacek 1971 C Masters Bolesławiec M 5 35-39 MaB 01:10,05 100 VZ   :32.46  1:10.05
1 Burian Luděk 1964 D SCPA Pardubice M 5 40-44 SCPAP 00:55,05 100 VZ   :26.52   :55.05
2 Proněk Jarmil 1966 D Neptun Masters M 5 40-44 NepM 00:55,25 100 VZ   :26.54   :55.25
3 Janovský Jiří 1964 D AUTOŠKODA Mladá Boleslav M 5 40-44 AŠMB 01:01,70 100 VZ   :29.90  1:01.70
4 Jurníček Jaroslav 1965 D SKP Taurus Prostějov M 5 40-44 TAPro 01:01,84 100 VZ   :29.30  1:01.84  
5 Hrubý Aleš 1966 D SKP Taurus Prostějov M 5 40-44 TAPro 01:02,06 100 VZ   :29.49  1:02.06
6 Palčo Kamil 1963 D Športový klub polície Prešov M 5 40-44 ŠKPK 01:02,62 100 VZ   :29.75  1:02.62
7 Džama Štefan 1964 D Športový klub polície Prešov M 5 40-44 ŠKPK 01:07,96 100 VZ   :32.01  1:07.96
8 Šimek Vlastimil 1963 D SK RADBUZA Plzeň M 5 40-44 RPl 01:13,17 100 VZ   :33.50  1:13.17
9 Nemčovský Rastislav 1962 D PVK Bratislava M 5 40-44 PVKBr 01:18,18 100 VZ   :36.25  1:18.18
1 Fuxa Jiří 1957 E Jihlavský plavecký klub AXIS M 5 45-49 JPK 00:58,50 100 VZ   :27.52   :58.50
2 Sommer Vojtěch 1961 E Neptun Masters M 5 45-49 NepM 00:59,65 100 VZ   :28.61   :59.65
3 Majer Hanuš 1960 E Neptun Masters M 5 45-49 NepM 01:06,18 100 VZ   :31.85  1:06.18
4 Mayer Petr 1960 E SK Spolchemie Ústí n.L. M 5 45-49 SChÚ 01:13,09 100 VZ   :35.43  1:13.09
1 Pontes Peter 1952 F Slovan Kúpele Piešťany M 5 50-54 SKP 01:04,89 100 VZ   :31.00  1:04.89
2 Valovič Viliam 1952 F Športový klub polície Prešov M 5 50-54 ŠKPK 01:13,80 100 VZ   :33.48  1:13.80
3 Hrdlička Oldřich 1952 F SK RADBUZA Plzeň M 5 50-54 RPl 01:19,96 100 VZ   :37.82  1:19.96
1 Ptáček Miloš 1949 G TJ Baník Sokolov M 5 55-59 BaSo 01:14,17 100 VZ   :35.41  1:14.17
2 Melichar Zbyněk 1949 G SCPA Pardubice M 5 55-59 SCPAP 01:22,81 100 VZ   :38.23  1:22.81
1 Šmerda Rudolf 1943 H PVK Brno M 5 60-64 PVKBr 01:03,51 100 VZ   :30.68  1:03.51
2 Bránik Juraj 1946 H Bohemians Praha M 5 60-64 Boh 01:08,39 100 VZ   :32.56  1:08.39
3 Vatrt Dušan 1943 H SK Spolchemie Ústí n.L. M 5 60-64 SChÚ 01:12,66 100 VZ   :34.83  1:12.66
4 Protschke Vilém 1946 H SK Spolchemie Ústí n.L. M 5 60-64 SChÚ 01:15,55 100 VZ   :34.77  1:15.55
5 Špaček Václav 1943 H SK Spolchemie Ústí n.L. M 5 60-64 SChÚ 01:18,50 100 VZ   :37.41  1:18.50
1 Oberländer Peter 1941 I WSG Jena - Lobeda M 5 65-69 WSGJL 01:14,00 100 VZ   :34.47  1:14.00
2 Pokorný František 1941 I PVK Brno M 5 65-69 PVKBr 01:14,73 100 VZ   :34.26  1:14.73
3 Špaček František 1939 I SK Spolchemie Ústí n.L. M 5 65-69 SChÚ 01:27,71 100 VZ   :38.10  1:27.71
1 Liška Jaroslav 1922 L Sokol Kobylisy Praha 8 M 5 80-84 SoKoP 02:07,66 100 VZ   :59.80  2:07.66
1 Šmerda Rudolf 1943 H PVK Brno M 5 PVKBr 01:03,51 101,36 100 VZ   :30.68  1:03.51
2 Burian Luděk 1964 D SCPA Pardubice M 5 SCPAP 00:55,05 100,85 100 VZ   :26.52   :55.05
3 Fuxa Jiří 1957 E Jihlavský plavecký klub AXIS M 5 JPK 00:58,50 99,46 100 VZ   :27.52   :58.50
4 Proněk Jarmil 1966 D Neptun Masters M 5 NepM 00:55,25 99,19 100 VZ   :26.54   :55.25
5 Sommer Vojtěch 1961 E Neptun Masters M 5 NepM 00:59,65 94,94 100 VZ   :28.61   :59.65
6 Milda Vladimír 1975 B AUTOŠKODA Mladá Boleslav M 5 AŠMB 00:55,62 93,11 100 VZ   :26.88   :55.62
7 Pontes Peter 1952 F Slovan Kúpele Piešťany M 5 SKP 01:04,89 92,85 100 VZ   :31.00  1:04.89
8 Soukup Petr 1967 C SKP Taurus Prostějov M 5 TAPro 00:59,03 92,24 100 VZ   :28.85   :59.03
9 Bránik Juraj 1946 H Bohemians Praha M 5 Boh 01:08,39 92,03 100 VZ   :32.56  1:08.39
10 Janovský Jiří 1964 D AUTOŠKODA Mladá Boleslav M 5 AŠMB 01:01,70 89,98 100 VZ   :29.90  1:01.70
11 Palčo Kamil 1963 D Športový klub polície Prešov M 5 ŠKPK 01:02,62 89,24 100 VZ   :29.75  1:02.62
12 Jurníček Jaroslav 1965 D SKP Taurus Prostějov M 5 TAPro 01:01,84 89,19 100 VZ   :29.30  1:01.84  
13 Vatrt Dušan 1943 H SK Spolchemie Ústí n.L. M 5 SChÚ 01:12,66 88,59 100 VZ   :34.83  1:12.66
14 Oberländer Peter 1941 I WSG Jena - Lobeda M 5 WSGJL 01:14,00 88,33 100 VZ   :34.47  1:14.00
15 Hrubý Aleš 1966 D SKP Taurus Prostějov M 5 TAPro 01:02,06 88,30 100 VZ   :29.49  1:02.06
16 Milda Jan 1981 A AUTOŠKODA Mladá Boleslav M 5 AŠMB 00:56,81 87,93 100 VZ   :26.93   :56.81
17 Pokorný František 1941 I PVK Brno M 5 PVKBr 01:14,73 87,47 100 VZ   :34.26  1:14.73
18 Urban Otakar 1974 B Neratovický plavecký klub M 5 NePK 00:59,79 87,15 100 VZ   :28.88   :59.79  
19 Majer Hanuš 1960 E Neptun Masters M 5 NepM 01:06,18 86,15 100 VZ   :31.85  1:06.18
20 Havránek Milan 1978 A Seals Masters Česká Lípa M 5 PKMČL 00:59,68 85,21 100 VZ   :28.34   :59.68
21 Majer Karel 1969 C Sportovní škola Krupka M 5 SŠKru 01:03,49 84,67 100 VZ   :30.88  1:03.49
22 Protschke Vilém 1946 H SK Spolchemie Ústí n.L. M 5 SChÚ 01:15,55 83,31 100 VZ   :34.77  1:15.55
23 Ptáček Miloš 1949 G TJ Baník Sokolov M 5 BaSo 01:14,17 83,01 100 VZ   :35.41  1:14.17
24 Špaček Václav 1943 H SK Spolchemie Ústí n.L. M 5 SChÚ 01:18,50 82,00 100 VZ   :37.41  1:18.50
25 Džama Štefan 1964 D Športový klub polície Prešov M 5 ŠKPK 01:07,96 81,69 100 VZ   :32.01  1:07.96
26 Valovič Viliam 1952 F Športový klub polície Prešov M 5 ŠKPK 01:13,80 81,64 100 VZ   :33.48  1:13.80
27 Taraba Vladislav 1967 C PVK Bratislava M 5 PVKBr 01:07,39 80,80 100 VZ   :31.50  1:07.39
28 Mayer Petr 1960 E SK Spolchemie Ústí n.L. M 5 SChÚ 01:13,09 78,00 100 VZ   :35.43  1:13.09
29 Šimek Vlastimil 1963 D SK RADBUZA Plzeň M 5 RPl 01:13,17 76,38 100 VZ   :33.50  1:13.17
30 Patera Jacek 1971 C Masters Bolesławiec M 5 MaB 01:10,05 75,78 100 VZ   :32.46  1:10.05
31 Špaček František 1939 I SK Spolchemie Ústí n.L. M 5 SChÚ 01:27,71 75,69 100 VZ   :38.10  1:27.71
32 Hrdlička Oldřich 1952 F SK RADBUZA Plzeň M 5 RPl 01:19,96 75,35 100 VZ   :37.82  1:19.96
33 Melichar Zbyněk 1949 G SCPA Pardubice M 5 SCPAP 01:22,81 74,35 100 VZ   :38.23  1:22.81
34 Nemčovský Rastislav 1962 D PVK Bratislava M 5 PVKBr 01:18,18 71,96 100 VZ   :36.25  1:18.18
35 Liška Jaroslav 1922 L Sokol Kobylisy Praha 8 M 5 SoKoP 02:07,66 59,99 100 VZ   :59.80  2:07.66
36 Popieliňski Fryderyk 1976 B Masters Bolesławiec M 5 MaB 01:27,90 58,56 100 VZ   :43.38  1:27.90
. . . . . . . . 50 VZ
1 Štastná Kateřina 1981 A Neratovický plavecký klub Ž 6 25-29 NePK 00:30,69 50 VZ   :30.69
2 Kaliničová Lenka 1977 A SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 6 25-29 SChÚ 00:30,73 50 VZ   :30.73
3 Lipenská Pavla 1981 A Neratovický plavecký klub Ž 6 25-29 NePK 00:31,63 50 VZ   :31.63
4 Gregorová Radka 1978 A PVK Brno Ž 6 25-29 PVKBr 00:31,69 50 VZ   :31.69
5 Janovská Kateřina 1981 A Neptun Masters Ž 6 25-29 NepM 00:32,20 50 VZ   :32.20
6 Kouřimská Kateřina 1978 A Neratovický plavecký klub Ž 6 25-29 NePK 00:32,49 50 VZ   :32.49
7 Fialová Denisa 1977 A Sportovní škola Krupka Ž 6 25-29 SŠKru 00:35,56 50 VZ   :35.56
8 Bednarowicz Paulina 1980 A Masters Bolesławiec Ž 6 25-29 MaB 00:40,49 50 VZ   :40.49
9 Orságová Michaela 1979 A Neptun Masters Ž 6 25-29 NepM 00:44,87 50 VZ   :44.87
1 Srbová Alena 1976 B Slavia Plzeň Ž 6 30-34 SlPl 00:30,65 50 VZ   :30.65
2 Bejlková Silvie 1972 B Slavia Plzeň Ž 6 30-34 SlPl 00:31,07 50 VZ   :31.07
3 Slavíčková Leona 1973 B Seals Masters Česká Lípa Ž 6 30-34 PKMČL 00:33,47 50 VZ   :33.47
4 Procházková Martina 1973 B PK Chemopetrol Litvínov Ž 6 30-34 CHPL 00:33,58 50 VZ   :33.58
5 Lhotková Lenka 1976 B Neratovický plavecký klub Ž 6 30-34 NePK 00:34,49 50 VZ   :34.49
6 Jeziorna Agnieszka 1975 B Masters Bolesławiec Ž 6 30-34 MaB 00:41,68 50 VZ   :41.68
1 Vaněčková Jitka 1968 C SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 6 35-39 SChÚ 00:32,01 50 VZ   :32.01
2 Kindratová Regina 1971 C TJ Baník Sokolov Ž 6 35-39 BaSo 00:32,25 50 VZ   :32.25
3 Gladišová Gabriela 1971 C SK Křídla Valachů Ž 6 35-39 SKKVs 00:32,61 50 VZ   :32.61
4 Pitoňáková Zuzana 1970 C Plavecký klub Prešov Ž 6 35-39 PKPr 00:32,72 50 VZ   :32.72
5 Hlatká Nina 1968 C Mestský plavecký klub Prievidza Ž 6 35-39 MPK 00:32,77 50 VZ   :32.77
6 Denevová Irena 1967 C Jihlavský plavecký klub AXIS Ž 6 35-39 JPK 00:33,16 50 VZ   :33.16
7 Soukupová Gabriela 1971 C PK Chemopetrol Litvínov Ž 6 35-39 CHPL 00:34,98 50 VZ   :34.98
8 Valenčíková Radka 1967 C Neptun Masters Ž 6 35-39 NepM 00:35,03 50 VZ   :35.03
1 Křesálková Mirka 1965 D PK Chemopetrol Litvínov Ž 6 40-44 CHPL 00:32,03 50 VZ   :32.03
2 Ficnerová Hana 1965 D Jihlavský plavecký klub AXIS Ž 6 40-44 JPK 00:32,28 50 VZ   :32.28
3 Kudelová Bronislava 1963 D SK Křídla Valachů Ž 6 40-44 SKKVs 00:33,05 50 VZ   :33.05
4 Šubová Dana 1962 D Slávia Olomouc Ž 6 40-44 SlOl 00:34,55 50 VZ   :34.55
5 Vančová Zuzana 1963 D SPK Bratislava Ž 6 40-44 SPKBr 00:34,74 50 VZ   :34.74
6 Mentlíková Šárka 1962 D Universitní SK Praha Ž 6 40-44 USK 00:44,86 50 VZ   :44.86
1 Králová Svatka 1960 E Medúza Kladno Ž 6 45-49 MedKl 00:32,16 50 VZ   :32.16
2 Majerová Vendula 1961 E Neptun Masters Ž 6 45-49 NepM 00:32,78 50 VZ   :32.78
3 Filipcová Ivana 1959 E SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 6 45-49 SChÚ 00:32,92 50 VZ   :32.92
4 Havlíčková Oldřiška 1960 E Jihlavský plavecký klub AXIS Ž 6 45-49 JPK 00:33,29 50 VZ   :33.29
5 Kubíková Jana 1960 E Jihlavský plavecký klub AXIS Ž 6 45-49 JPK 00:36,39 50 VZ   :36.39
6 Stluková Lenka 1960 E SPK Liberec Ž 6 45-49 SPKLi 00:36,55 50 VZ   :36.55
7 Valíčková Dana 1959 E SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 6 45-49 SChÚ 00:41,66 50 VZ   :41.66
8 Uhrová Alice 1959 E Neratovický plavecký klub Ž 6 45-49 NePK 00:42,39 50 VZ   :42.39
1 Beňová Dana 1956 F SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 6 50-54 SChÚ 00:47,15 50 VZ   :47.15
1 Hausnerová Mária 1949 G Mestský plavecký klub Prievidza Ž 6 55-59 MPK 00:35,11 50 VZ   :35.11
1 Fridrichová Šárka 1945 H Slavia Plzeň Ž 6 60-64 SlPl 00:36,46 50 VZ   :36.46
1 Svobodová Christa 1937 I SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 6 65-69 SChÚ 00:46,50 50 VZ   :46.50
1 Hausnerová Mária 1949 G Mestský plavecký klub Prievidza Ž 6 MPK 00:35,11 93,91 50 VZ   :35.11
2 Králová Svatka 1960 E Medúza Kladno Ž 6 MedKl 00:32,16 93,68 50 VZ   :32.16
3 Fridrichová Šárka 1945 H Slavia Plzeň Ž 6 SlPl 00:36,46 93,65 50 VZ   :36.46
4 Filipcová Ivana 1959 E SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 6 SChÚ 00:32,92 92,24 50 VZ   :32.92
5 Majerová Vendula 1961 E Neptun Masters Ž 6 NepM 00:32,78 91,19 50 VZ   :32.78
6 Křesálková Mirka 1965 D PK Chemopetrol Litvínov Ž 6 CHPL 00:32,03 90,51 50 VZ   :32.03
7 Havlíčková Oldřiška 1960 E Jihlavský plavecký klub AXIS Ž 6 JPK 00:33,29 90,50 50 VZ   :33.29
8 Ficnerová Hana 1965 D Jihlavský plavecký klub AXIS Ž 6 JPK 00:32,28 89,81 50 VZ   :32.28
9 Kudelová Bronislava 1963 D SK Křídla Valachů Ž 6 SKKVs 00:33,05 89,06 50 VZ   :33.05
10 Bejlková Silvie 1972 B Slavia Plzeň Ž 6 SlPl 00:31,07 88,62 50 VZ   :31.07
11 Vaněčková Jitka 1968 C SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 6 SChÚ 00:32,01 88,56 50 VZ   :32.01
12 Srbová Alena 1976 B Slavia Plzeň Ž 6 SlPl 00:30,65 87,33 50 VZ   :30.65
13 Hlatká Nina 1968 C Mestský plavecký klub Prievidza Ž 6 MPK 00:32,77 86,50 50 VZ   :32.77
14 Kaliničová Lenka 1977 A SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 6 SChÚ 00:30,73 86,50 50 VZ   :30.73
15 Denevová Irena 1967 C Jihlavský plavecký klub AXIS Ž 6 JPK 00:33,16 86,12 50 VZ   :33.16
16 Kindratová Regina 1971 C TJ Baník Sokolov Ž 6 BaSo 00:32,25 85,99 50 VZ   :32.25
17 Šubová Dana 1962 D Slávia Olomouc Ž 6 SlOl 00:34,55 85,85 50 VZ   :34.55
18 Pitoňáková Zuzana 1970 C Plavecký klub Prešov Ž 6 PKPr 00:32,72 85,37 50 VZ   :32.72
19 Gladišová Gabriela 1971 C SK Křídla Valachů Ž 6 SKKVs 00:32,61 85,04 50 VZ   :32.61
20 Vančová Zuzana 1963 D SPK Bratislava Ž 6 SPKBr 00:34,74 84,73 50 VZ   :34.74
21 Štastná Kateřina 1981 A Neratovický plavecký klub Ž 6 NePK 00:30,69 84,28 50 VZ   :30.69
22 Gregorová Radka 1978 A PVK Brno Ž 6 PVKBr 00:31,69 83,30 50 VZ   :31.69
23 Kubíková Jana 1960 E Jihlavský plavecký klub AXIS Ž 6 JPK 00:36,39 82,79 50 VZ   :36.39
24 Stluková Lenka 1960 E SPK Liberec Ž 6 SPKLi 00:36,55 82,43 50 VZ   :36.55
25 Lipenská Pavla 1981 A Neratovický plavecký klub Ž 6 NePK 00:31,63 81,77 50 VZ   :31.63
26 Slavíčková Leona 1973 B Seals Masters Česká Lípa Ž 6 PKMČL 00:33,47 81,68 50 VZ   :33.47
27 Valenčíková Radka 1967 C Neptun Masters Ž 6 NepM 00:35,03 81,52 50 VZ   :35.03
28 Procházková Martina 1973 B PK Chemopetrol Litvínov Ž 6 CHPL 00:33,58 81,41 50 VZ   :33.58
29 Kouřimská Kateřina 1978 A Neratovický plavecký klub Ž 6 NePK 00:32,49 81,25 50 VZ   :32.49
30 Janovská Kateřina 1981 A Neptun Masters Ž 6 NepM 00:32,20 80,32 50 VZ   :32.20
31 Soukupová Gabriela 1971 C PK Chemopetrol Litvínov Ž 6 CHPL 00:34,98 79,28 50 VZ   :34.98
32 Svobodová Christa 1937 I SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 6 SChÚ 00:46,50 79,06 50 VZ   :46.50
33 Lhotková Lenka 1976 B Neratovický plavecký klub Ž 6 NePK 00:34,49 77,61 50 VZ   :34.49
34 Fialová Denisa 1977 A Sportovní škola Krupka Ž 6 SŠKru 00:35,56 74,75 50 VZ   :35.56
35 Valíčková Dana 1959 E SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 6 SChÚ 00:41,66 72,89 50 VZ   :41.66
36 Uhrová Alice 1959 E Neratovický plavecký klub Ž 6 NePK 00:42,39 71,63 50 VZ   :42.39
37 Mentlíková Šárka 1962 D Universitní SK Praha Ž 6 USK 00:44,86 66,12 50 VZ   :44.86
38 Beňová Dana 1956 F SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 6 SChÚ 00:47,15 65,97 50 VZ   :47.15
39 Jeziorna Agnieszka 1975 B Masters Bolesławiec Ž 6 MaB 00:41,68 64,67 50 VZ   :41.68
40 Bednarowicz Paulina 1980 A Masters Bolesławiec Ž 6 MaB 00:40,49 64,31 50 VZ   :40.49
41 Orságová Michaela 1979 A Neptun Masters Ž 6 NepM 00:44,87 58,43 50 VZ   :44.87
1 Mihula Jiří 1979 A Neratovický plavecký klub M 6 25-29 NePK 00:25,05 50 VZ   :25.05
2 Milda Jan 1981 A AUTOŠKODA Mladá Boleslav M 6 25-29 AŠMB 00:25,37 50 VZ   :25.37
3 Pražák Radek 1980 A SPK Liberec M 6 25-29 SPKLi 00:26,67 50 VZ   :26.67
4 Havránek Milan 1978 A Seals Masters Česká Lípa M 6 25-29 PKMČL 00:27,42 50 VZ   :27.42
5 Potměšil Aleš 1980 A Seals Masters Česká Lípa M 6 25-29 PKMČL 00:27,92 50 VZ   :27.92
1 Milda Vladimír 1975 B AUTOŠKODA Mladá Boleslav M 6 30-34 AŠMB 00:25,22 50 VZ   :25.22
2 Šíp Jiří 1973 B Plavecký klub Zábřeh M 6 30-34 PKZá 00:25,85 50 VZ   :25.85
3 Škrabálek Martin 1976 B Neratovický plavecký klub M 6 30-34 NePK 00:26,91 50 VZ   :26.91
4 Hlinský Martin 1976 B AUTOŠKODA Mladá Boleslav M 6 30-34 AŠMB 00:27,89 50 VZ   :27.89
5 Horvát Petr 1973 B Plavecký klub Zábřeh M 6 30-34 PKZá 00:28,47 50 VZ   :28.47
6 Popieliňski Fryderyk 1976 B Masters Bolesławiec M 6 30-34 MaB 00:36,99 50 VZ   :36.99
1 Obr Pavel 1967 C TJ Alcedo Vsetín M 6 35-39 TJVs 00:26,52 50 VZ   :26.52
2 Soukup Petr 1967 C SKP Taurus Prostějov M 6 35-39 TAPro 00:27,47 50 VZ   :27.47
3 Vonšovský Tomáš 1967 C Neptun Masters M 6 35-39 NepM 00:27,66 50 VZ   :27.66
4 Majer Karel 1969 C Sportovní škola Krupka M 6 35-39 SŠKru 00:27,85 50 VZ   :27.85
5 Levora Radek 1971 C SK RADBUZA Plzeň M 6 35-39 RPl 00:29,23 50 VZ   :29.23
6 Rébl Jan 1967 C Seals Masters Česká Lípa M 6 35-39 PKMČL 00:29,73 50 VZ   :29.73
7 Patera Jacek 1971 C Masters Bolesławiec M 6 35-39 MaB 00:30,18 50 VZ   :30.18
8 Taraba Vladislav 1967 C PVK Bratislava M 6 35-39 PVKBr 00:30,50 50 VZ   :30.50
9 Novák Zdeněk 1967 C Seals Masters Česká Lípa M 6 35-39 PKMČL 00:31,08 50 VZ   :31.08
10 Sudół Jarosław 1969 C Masters Bolesławiec M 6 35-39 MaB 00:34,52 50 VZ   :34.52
11 Gladiš Lubomír 1971 C SK Křídla Valachů M 6 35-39 SKKVs 00:39,34 50 VZ   :39.34
1 Proněk Jarmil 1966 D Neptun Masters M 6 40-44 NepM 00:24,49 50 VZ   :24.49
2 Hrubý Aleš 1966 D SKP Taurus Prostějov M 6 40-44 TAPro 00:27,11 50 VZ   :27.11
3 Palčo Kamil 1963 D Športový klub polície Prešov M 6 40-44 ŠKPK 00:28,22 50 VZ   :28.22
4 Janovský Jiří 1964 D AUTOŠKODA Mladá Boleslav M 6 40-44 AŠMB 00:28,87 50 VZ   :28.87
5 Džama Štefan 1964 D Športový klub polície Prešov M 6 40-44 ŠKPK 00:30,56 50 VZ   :30.56
6 Mařík Josef 1963 D SK RADBUZA Plzeň M 6 40-44 RPl 00:31,96 50 VZ   :31.96
7 Šimek Vlastimil 1963 D SK RADBUZA Plzeň M 6 40-44 RPl 00:32,24 50 VZ   :32.24
8 Nemčovský Rastislav 1962 D PVK Bratislava M 6 40-44 PVKBr 00:33,13 50 VZ   :33.13
9 Kertes Jozef 1964 D Športový klub polície Prešov M 6 40-44 ŠKPK 00:35,78 50 VZ   :35.78
10 Szoka Olaf 1963 D Masters Bolesławiec M 6 40-44 MaB 00:37,17 50 VZ   :37.17
1 Fuxa Jiří 1957 E Jihlavský plavecký klub AXIS M 6 45-49 JPK 00:26,32 50 VZ   :26.32
2 Sommer Vojtěch 1961 E Neptun Masters M 6 45-49 NepM 00:27,55 50 VZ   :27.55
3 Kolman Václav 1960 E AUTOŠKODA Mladá Boleslav M 6 45-49 AŠMB 00:29,09 50 VZ   :29.09
4 Majer Hanuš 1960 E Neptun Masters M 6 45-49 NepM 00:30,22 50 VZ   :30.22
5 Němec Ivo 1960 E Slavia Plzeň M 6 45-49 SlPl 00:32,23 50 VZ   :32.23
6 Mayer Petr 1960 E SK Spolchemie Ústí n.L. M 6 45-49 SChÚ 00:32,95 50 VZ
1 Kolář Zdeněk 1952 F Neptun Masters M 6 50-54 NepM 00:28,54 50 VZ   :28.54
2 Pontes Peter 1952 F Slovan Kúpele Piešťany M 6 50-54 SKP 00:29,16 50 VZ   :29.16
3 Zieliňski Janusz 1955 F Masters Bolesławiec M 6 50-54 MaB 00:32,03 50 VZ   :32.03
4 Daniel Jiří 1955 F Neptun Masters M 6 50-54 NepM 00:32,38 50 VZ   :32.38
5 Valovič Viliam 1952 F Športový klub polície Prešov M 6 50-54 ŠKPK 00:32,53 50 VZ   :32.53
6 Dziedzic Andrzej 1956 F Masters Bolesławiec M 6 50-54 MaB 00:34,05 50 VZ   :34.05
7 Hrdlička Oldřich 1952 F SK RADBUZA Plzeň M 6 50-54 RPl 00:34,24 50 VZ   :34.24
1 Čermák Karel 1951 G PVK Brno M 6 55-59 PVKBr 00:28,98 50 VZ   :28.98
2 Bólyai István 1947 G Budapest Rákoskeresztúr M 6 55-59 BuR 00:31,06 50 VZ   :31.06
3 Novák Ladislav 1951 G SCPA Pardubice M 6 55-59 SCPAP 00:33,31 50 VZ   :33.31
4 Ptáček Miloš 1949 G TJ Baník Sokolov M 6 55-59 BaSo 00:33,74 50 VZ   :33.74
5 Melichar Zbyněk 1949 G SCPA Pardubice M 6 55-59 SCPAP 00:35,80 50 VZ   :35.80
6 Řezáč Jiří 1947 G SK RADBUZA Plzeň M 6 55-59 RPl 00:43,96 50 VZ   :43.96
1 Šmerda Rudolf 1943 H PVK Brno M 6 60-64 PVKBr 00:28,14 50 VZ   :28.14
2 Vatrt Dušan 1943 H SK Spolchemie Ústí n.L. M 6 60-64 SChÚ 00:31,88 50 VZ   :31.88
3 Protschke Vilém 1946 H SK Spolchemie Ústí n.L. M 6 60-64 SChÚ 00:32,80 50 VZ   :32.80
4 Kamp Alois 1946 H SK Spolchemie Ústí n.L. M 6 60-64 SChÚ 00:34,17 50 VZ   :34.17
5 Damek Jan 1942 H Männer-Schwimm-Verein München e.V. M 6 60-64 MSVM 00:36,54 50 VZ   :36.54
6 Franěk Aleš 1946 H SK RADBUZA Plzeň M 6 60-64 RPl 00:43,11 50 VZ   :43.11
1 Pokorný František 1941 I PVK Brno M 6 65-69 PVKBr 00:30,37 50 VZ   :30.37
2 Oberländer Peter 1941 I WSG Jena - Lobeda M 6 65-69 WSGJL 00:33,88 50 VZ   :33.88
3 Špaček František 1939 I SK Spolchemie Ústí n.L. M 6 65-69 SChÚ 00:35,86 50 VZ   :35.86
1 Pavlík Oldřich 1935 J Slavia Plzeň M 6 70-74 SlPl 00:37,99 50 VZ   :37.99
2 Jansa Vlastimil 1934 J SK Spolchemie Ústí n.L. M 6 70-74 SChÚ 00:38,29 50 VZ   :38.29
1 Motyčka Jaroslav 1929 K Univerzita Brno M 6 75-79 UnBr 00:41,93 50 VZ   :41.93
1 Proněk Jarmil 1966 D Neptun Masters M 6 NepM 00:24,49 100,52 50 VZ   :24.49
2 Šmerda Rudolf 1943 H PVK Brno M 6 PVKBr 00:28,14 100,16 50 VZ   :28.14
3 Fuxa Jiří 1957 E Jihlavský plavecký klub AXIS M 6 JPK 00:26,32 98,40 50 VZ   :26.32
4 Pokorný František 1941 I PVK Brno M 6 PVKBr 00:30,37 93,99 50 VZ   :30.37
5 Kolář Zdeněk 1952 F Neptun Masters M 6 NepM 00:28,54 93,45 50 VZ   :28.54
6 Milda Vladimír 1975 B AUTOŠKODA Mladá Boleslav M 6 AŠMB 00:25,22 93,00 50 VZ   :25.22
7 Čermák Karel 1951 G PVK Brno M 6 PVKBr 00:28,98 92,59 50 VZ   :28.98
8 Obr Pavel 1967 C TJ Alcedo Vsetín M 6 TJVs 00:26,52 92,32 50 VZ   :26.52
9 Sommer Vojtěch 1961 E Neptun Masters M 6 NepM 00:27,55 91,88 50 VZ   :27.55
10 Mihula Jiří 1979 A Neratovický plavecký klub M 6 NePK 00:25,05 91,71 50 VZ   :25.05
11 Šíp Jiří 1973 B Plavecký klub Zábřeh M 6 PKZá 00:25,85 91,70 50 VZ   :25.85
12 Pontes Peter 1952 F Slovan Kúpele Piešťany M 6 SKP 00:29,16 91,47 50 VZ   :29.16
13 Hrubý Aleš 1966 D SKP Taurus Prostějov M 6 TAPro 00:27,11 90,80 50 VZ   :27.11
14 Milda Jan 1981 A AUTOŠKODA Mladá Boleslav M 6 AŠMB 00:25,37 89,63 50 VZ   :25.37
15 Soukup Petr 1967 C SKP Taurus Prostějov M 6 TAPro 00:27,47 89,12 50 VZ   :27.47
16 Palčo Kamil 1963 D Športový klub polície Prešov M 6 ŠKPK 00:28,22 88,70 50 VZ   :28.22
17 Vonšovský Tomáš 1967 C Neptun Masters M 6 NepM 00:27,66 88,51 50 VZ   :27.66
18 Bólyai István 1947 G Budapest Rákoskeresztúr M 6 BuR 00:31,06 88,51 50 VZ   :31.06
19 Vatrt Dušan 1943 H SK Spolchemie Ústí n.L. M 6 SChÚ 00:31,88 88,41 50 VZ   :31.88
20 Kolman Václav 1960 E AUTOŠKODA Mladá Boleslav M 6 AŠMB 00:29,09 87,51 50 VZ   :29.09
21 Majer Karel 1969 C Sportovní škola Krupka M 6 SŠKru 00:27,85 86,96 50 VZ   :27.85
22 Škrabálek Martin 1976 B Neratovický plavecký klub M 6 NePK 00:26,91 86,71 50 VZ   :26.91
23 Janovský Jiří 1964 D AUTOŠKODA Mladá Boleslav M 6 AŠMB 00:28,87 86,22 50 VZ   :28.87
24 Pražák Radek 1980 A SPK Liberec M 6 SPKLi 00:26,67 85,70 50 VZ   :26.67
25 Protschke Vilém 1946 H SK Spolchemie Ústí n.L. M 6 SChÚ 00:32,80 84,33 50 VZ   :32.80
26 Oberländer Peter 1941 I WSG Jena - Lobeda M 6 WSGJL 00:33,88 84,25 50 VZ   :33.88
27 Majer Hanuš 1960 E Neptun Masters M 6 NepM 00:30,22 84,24 50 VZ   :30.22
28 Havránek Milan 1978 A Seals Masters Česká Lípa M 6 PKMČL 00:27,42 84,22 50 VZ   :27.42
29 Hlinský Martin 1976 B AUTOŠKODA Mladá Boleslav M 6 AŠMB 00:27,89 83,66 50 VZ   :27.89
30 Horvát Petr 1973 B Plavecký klub Zábřeh M 6 PKZá 00:28,47 83,26 50 VZ   :28.47
31 Rébl Jan 1967 C Seals Masters Česká Lípa M 6 PKMČL 00:29,73 82,35 50 VZ   :29.73
32 Valovič Viliam 1952 F Športový klub polície Prešov M 6 ŠKPK 00:32,53 81,99 50 VZ   :32.53
33 Levora Radek 1971 C SK RADBUZA Plzeň M 6 RPl 00:29,23 81,96 50 VZ   :29.23
34 Potměšil Aleš 1980 A Seals Masters Česká Lípa M 6 PKMČL 00:27,92 81,86 50 VZ   :27.92
35 Zieliňski Janusz 1955 F Masters Bolesławiec M 6 MaB 00:32,03 81,81 50 VZ   :32.03
36 Džama Štefan 1964 D Športový klub polície Prešov M 6 ŠKPK 00:30,56 81,45 50 VZ   :30.56
37 Kamp Alois 1946 H SK Spolchemie Ústí n.L. M 6 SChÚ 00:34,17 80,95 50 VZ   :34.17
38 Daniel Jiří 1955 F Neptun Masters M 6 NepM 00:32,38 80,92 50 VZ   :32.38
39 Špaček František 1939 I SK Spolchemie Ústí n.L. M 6 SChÚ 00:35,86 80,63 50 VZ   :35.86
40 Novák Ladislav 1951 G SCPA Pardubice M 6 SCPAP 00:33,31 80,55 50 VZ   :33.31
41 Ptáček Miloš 1949 G TJ Baník Sokolov M 6 BaSo 00:33,74 80,49 50 VZ   :33.74
42 Taraba Vladislav 1967 C PVK Bratislava M 6 PVKBr 00:30,50 80,27 50 VZ   :30.50
43 Patera Jacek 1971 C Masters Bolesławiec M 6 MaB 00:30,18 79,38 50 VZ   :30.18
44 Němec Ivo 1960 E Slavia Plzeň M 6 SlPl 00:32,23 78,99 50 VZ   :32.23
45 Novák Zdeněk 1967 C Seals Masters Česká Lípa M 6 PKMČL 00:31,08 78,77 50 VZ   :31.08
46 Mařík Josef 1963 D SK RADBUZA Plzeň M 6 RPl 00:31,96 78,32 50 VZ   :31.96
47 Pavlík Oldřich 1935 J Slavia Plzeň M 6 SlPl 00:37,99 78,13 50 VZ   :37.99
48 Jansa Vlastimil 1934 J SK Spolchemie Ústí n.L. M 6 SChÚ 00:38,29 78,03 50 VZ   :38.29
49 Hrdlička Oldřich 1952 F SK RADBUZA Plzeň M 6 RPl 00:34,24 77,90 50 VZ   :34.24
50 Šimek Vlastimil 1963 D SK RADBUZA Plzeň M 6 RPl 00:32,24 77,64 50 VZ   :32.24
51 Damek Jan 1942 H Männer-Schwimm-Verein München e.V. M 6 MSVM 00:36,54 77,62 50 VZ   :36.54
52 Mayer Petr 1960 E SK Spolchemie Ústí n.L. M 6 SChÚ 00:32,95 77,26 50 VZ
53 Dziedzic Andrzej 1956 F Masters Bolesławiec M 6 MaB 00:34,05 76,51 50 VZ   :34.05
54 Nemčovský Rastislav 1962 D PVK Bratislava M 6 PVKBr 00:33,13 75,98 50 VZ   :33.13
55 Melichar Zbyněk 1949 G SCPA Pardubice M 6 SCPAP 00:35,80 75,86 50 VZ   :35.80
56 Motyčka Jaroslav 1929 K Univerzita Brno M 6 UnBr 00:41,93 73,72 50 VZ   :41.93
57 Sudół Jarosław 1969 C Masters Bolesławiec M 6 MaB 00:34,52 70,15 50 VZ   :34.52
58 Kertes Jozef 1964 D Športový klub polície Prešov M 6 ŠKPK 00:35,78 69,57 50 VZ   :35.78
59 Szoka Olaf 1963 D Masters Bolesławiec M 6 MaB 00:37,17 67,34 50 VZ   :37.17
60 Franěk Aleš 1946 H SK RADBUZA Plzeň M 6 RPl 00:43,11 64,16 50 VZ   :43.11
61 Popieliňski Fryderyk 1976 B Masters Bolesławiec M 6 MaB 00:36,99 63,08 50 VZ   :36.99
62 Řezáč Jiří 1947 G SK RADBUZA Plzeň M 6 RPl 00:43,96 62,54 50 VZ   :43.96
63 Gladiš Lubomír 1971 C SK Křídla Valachů M 6 SKKVs 00:39,34 60,90 50 VZ   :39.34
. . . . . . . . 200 P
1 Kouřimská Kateřina 1978 A Neratovický plavecký klub Ž 7 25-29 NePK 03:18,32 200 P  1:35.80  3:18.32
2 Orságová Michaela 1979 A Neptun Masters Ž 7 25-29 NepM 03:52,13 200 P  1:55.11  3:52.13
1 Krutská Kateřina 1976 B Slavia Liberec Ž 7 30-34 SlLi 03:26,73 200 P  1:39.75  3:26.73
2 Lhotková Lenka 1976 B Neratovický plavecký klub Ž 7 30-34 NePK 03:37,18 200 P  1:42.26  3:37.18
1 Kindratová Regina 1971 C TJ Baník Sokolov Ž 7 35-39 BaSo 03:10,93 200 P  1:28.11  3:10.93
2 Hromadová Šárka 1971 C TJ Alcedo Vsetín Ž 7 35-39 TJVs 03:37,77 200 P  1:40.50  3:37.77
1 Vrbová Zuzana 1963 D SPK Bratislava Ž 7 40-44 SPKBr 03:32,83 200 P  1:39.69  3:32.83
2 Germanová Lenka 1966 D Seals Masters Česká Lípa Ž 7 40-44 PKMČL 03:51,59 200 P  1:51.11  3:51.59
3 Šafrová Blanka 1966 D Seals Masters Česká Lípa Ž 7 40-44 PKMČL 04:01,89 200 P  1:57.29  4:01.89
1 Stluková Lenka 1960 E SPK Liberec Ž 7 45-49 SPKLi 03:48,66 200 P  1:50.32  3:48.66
2 Mezovská Jana 1960 E Iuventa Bratislava Ž 7 45-49 IuB 03:51,33 200 P  1:50.83  3:51.33
3 Uhrová Alice 1959 E Neratovický plavecký klub Ž 7 45-49 NePK 04:18,86 200 P  1:54.28  4:18.86
1 Votrubová Jaroslava 1946 H Bohemians Praha Ž 7 60-64 Boh 03:48,06 200 P  1:49.94  3:48.06
2 Maloňová Dana 1944 H PVK Brno Ž 7 60-64 PVKBr 03:50,39 200 P  1:47.02  3:50.39
1 Řebíčková Jarmila 1930 K PVK Brno Ž 7 75-79 PVKBr 04:34,60 200 P  2:12.61  4:34.60
1 Maloňová Dana 1944 H PVK Brno Ž 7 PVKBr 03:50,39 92,94 200 P  1:47.02  3:50.39
2 Votrubová Jaroslava 1946 H Bohemians Praha Ž 7 Boh 03:48,06 92,22 200 P  1:49.94  3:48.06
3 Kindratová Regina 1971 C TJ Baník Sokolov Ž 7 BaSo 03:10,93 90,10 200 P  1:28.11  3:10.93
4 Řebíčková Jarmila 1930 K PVK Brno Ž 7 PVKBr 04:34,60 89,31 200 P  2:12.61  4:34.60
5 Vrbová Zuzana 1963 D SPK Bratislava Ž 7 SPKBr 03:32,83 85,83 200 P  1:39.69  3:32.83
6 Kouřimská Kateřina 1978 A Neratovický plavecký klub Ž 7 NePK 03:18,32 82,53 200 P  1:35.80  3:18.32
7 Stluková Lenka 1960 E SPK Liberec Ž 7 SPKLi 03:48,66 81,78 200 P  1:50.32  3:48.66
8 Mezovská Jana 1960 E Iuventa Bratislava Ž 7 IuB 03:51,33 80,84 200 P  1:50.83  3:51.33
9 Krutská Kateřina 1976 B Slavia Liberec Ž 7 SlLi 03:26,73 80,29 200 P  1:39.75  3:26.73
10 Hromadová Šárka 1971 C TJ Alcedo Vsetín Ž 7 TJVs 03:37,77 78,99 200 P  1:40.50  3:37.77
11 Germanová Lenka 1966 D Seals Masters Česká Lípa Ž 7 PKMČL 03:51,59 77,08 200 P  1:51.11  3:51.59
12 Lhotková Lenka 1976 B Neratovický plavecký klub Ž 7 NePK 03:37,18 76,42 200 P  1:42.26  3:37.18
13 Šafrová Blanka 1966 D Seals Masters Česká Lípa Ž 7 PKMČL 04:01,89 73,80 200 P  1:57.29  4:01.89
14 Uhrová Alice 1959 E Neratovický plavecký klub Ž 7 NePK 04:18,86 72,82 200 P  1:54.28  4:18.86
15 Orságová Michaela 1979 A Neptun Masters Ž 7 NepM 03:52,13 70,02 200 P  1:55.11  3:52.13
1 Eliáš Ondřej 1981 A AUTOŠKODA Mladá Boleslav M 7 25-29 AŠMB 02:43,56 200 P  1:16.64  2:43.56
2 Pražák Radek 1980 A SPK Liberec M 7 25-29 SPKLi 02:47,65 200 P  1:17.46  2:47.65
3 Havránek Milan 1978 A Seals Masters Česká Lípa M 7 25-29 PKMČL 02:50,78 200 P  1:18.23  2:50.78
4 Lesage Milan 1979 A Seals Masters Česká Lípa M 7 25-29 PKMČL 03:07,42 200 P  1:29.37  3:07.42
1 Horvát Petr 1973 B Plavecký klub Zábřeh M 7 30-34 PKZá 02:49,96 200 P  1:21.81  2:49.96
2 Irski Jaroslaw 1974 B Masters Bolesławiec M 7 30-34 MaB 03:24,78 200 P  1:37.28  3:24.78
1 Kupka Jan 1967 C SCPA Pardubice M 7 35-39 SCPAP 02:49,87 200 P  1:20.75  2:49.87
2 Uherek Josef 1970 C Neptun Masters M 7 35-39 NepM 02:50,90 200 P  1:19.70  2:50.90
3 Pokorný Radim 1971 C TJ Alcedo Vsetín M 7 35-39 TJVs 03:01,86 200 P  1:21.70  3:01.86
1 Lukášek Petr 1964 D ČAC Roudnice n.L. M 7 40-44 ČACR 02:47,46 200 P  1:18.92  2:47.46
2 Vaverka Tomáš 1965 D Neptun Masters M 7 40-44 NepM 02:49,51 200 P  1:22.18  2:49.51
3 Rambousek Vladimír 1963 D Jihlavský plavecký klub AXIS M 7 40-44 JPK 02:50,47 200 P  1:20.42  2:50.47
4 Šafra Jiří 1962 D Seals Masters Česká Lípa M 7 40-44 PKMČL 03:07,48 200 P  1:30.39  3:07.48
5 Šándor Július 1964 D PVK Bratislava M 7 40-44 PVKBr 03:20,82 200 P  1:33.00  3:20.82
1 Žilinský Jozef 1952 F Športový klub polície Prešov M 7 50-54 ŠKPK 03:54,20 200 P  1:48.57  3:54.20
2 Glinicki Zbigniew 1955 F Masters Bolesławiec M 7 50-54 MaB 04:00,40 200 P  1:54.16  4:00.40
1 Břehovský Josef 1947 G SK Spolchemie Ústí n.L. M 7 55-59 SChÚ 03:46,85 200 P  1:44.72  3:46.85
1 Buble Petr 1946 H Slavia Plzeň M 7 60-64 SlPl 03:13,55 200 P  1:31.14  3:13.55
2 Franěk Aleš 1946 H SK RADBUZA Plzeň M 7 60-64 RPl 03:53,46 200 P  1:51.45  3:53.46
1 Pešek Petr 1941 I Slavia Liberec M 7 65-69 SlLi 04:32,64 200 P  2:06.70  4:32.64
1 Pelcman Jaroslav 1933 J SK RADBUZA Plzeň M 7 70-74 RPl 05:05,58 200 P  2:20.27  5:05.58
1 Řepka Vladimír 1927 K PVK Brno M 7 75-79 PVKBr 04:27,77 200 P  2:12.12  4:27.77
1 Lukášek Petr 1964 D ČAC Roudnice n.L. M 7 ČACR 02:47,46 93,91 200 P  1:18.92  2:47.46
2 Buble Petr 1946 H Slavia Plzeň M 7 SlPl 03:13,55 93,68 200 P  1:31.14  3:13.55
3 Rambousek Vladimír 1963 D Jihlavský plavecký klub AXIS M 7 JPK 02:50,47 92,94 200 P  1:20.42  2:50.47
4 Vaverka Tomáš 1965 D Neptun Masters M 7 NepM 02:49,51 92,10 200 P  1:22.18  2:49.51
5 Kupka Jan 1967 C SCPA Pardubice M 7 SCPAP 02:49,87 90,58 200 P  1:20.75  2:49.87
6 Uherek Josef 1970 C Neptun Masters M 7 NepM 02:50,90 88,12 200 P  1:19.70  2:50.90
7 Horvát Petr 1973 B Plavecký klub Zábřeh M 7 PKZá 02:49,96 86,77 200 P  1:21.81  2:49.96
8 Eliáš Ondřej 1981 A AUTOŠKODA Mladá Boleslav M 7 AŠMB 02:43,56 85,44 200 P  1:16.64  2:43.56
9 Šafra Jiří 1962 D Seals Masters Česká Lípa M 7 PKMČL 03:07,48 85,14 200 P  1:30.39  3:07.48
10 Pražák Radek 1980 A SPK Liberec M 7 SPKLi 02:47,65 83,91 200 P  1:17.46  2:47.65
11 Havránek Milan 1978 A Seals Masters Česká Lípa M 7 PKMČL 02:50,78 83,47 200 P  1:18.23  2:50.78
12 Pokorný Radim 1971 C TJ Alcedo Vsetín M 7 TJVs 03:01,86 82,23 200 P  1:21.70  3:01.86
13 Řepka Vladimír 1927 K PVK Brno M 7 PVKBr 04:27,77 80,75 200 P  2:12.12  4:27.77
14 Břehovský Josef 1947 G SK Spolchemie Ústí n.L. M 7 SChÚ 03:46,85 79,25 200 P  1:44.72  3:46.85
15 Šándor Július 1964 D PVK Bratislava M 7 PVKBr 03:20,82 78,31 200 P  1:33.00  3:20.82
16 Franěk Aleš 1946 H SK RADBUZA Plzeň M 7 RPl 03:53,46 77,66 200 P  1:51.45  3:53.46
17 Lesage Milan 1979 A Seals Masters Česká Lípa M 7 PKMČL 03:07,42 75,56 200 P  1:29.37  3:07.42
18 Žilinský Jozef 1952 F Športový klub polície Prešov M 7 ŠKPK 03:54,20 73,66 200 P  1:48.57  3:54.20
19 Irski Jaroslaw 1974 B Masters Bolesławiec M 7 MaB 03:24,78 71,52 200 P  1:37.28  3:24.78
20 Glinicki Zbigniew 1955 F Masters Bolesławiec M 7 MaB 04:00,40 70,06 200 P  1:54.16  4:00.40
21 Pešek Petr 1941 I Slavia Liberec M 7 SlLi 04:32,64 69,45 200 P  2:06.70  4:32.64
22 Pelcman Jaroslav 1933 J SK RADBUZA Plzeň M 7 RPl 05:05,58 66,70 200 P  2:20.27  5:05.58
. . . . . . . . 100 P
1 Gregorová Radka 1978 A PVK Brno Ž 8 25-29 PVKBr 01:27,16 100 P  1:27.16
2 Kouřimská Kateřina 1978 A Neratovický plavecký klub Ž 8 25-29 NePK 01:31,83 100 P  1:31.83
3 Soukupová Jana 1981 A Seals Masters Česká Lípa Ž 8 25-29 PKMČL 01:35,88 100 P  1:35.88
4 Orságová Michaela 1979 A Neptun Masters Ž 8 25-29 NepM 01:50,81 100 P  1:50.81
1 Srbová Alena 1976 B Slavia Plzeň Ž 8 30-34 SlPl 01:26,65 100 P  1:26.65
2 Procházková Martina 1973 B PK Chemopetrol Litvínov Ž 8 30-34 CHPL 01:35,99 100 P  1:35.99
3 Krutská Kateřina 1976 B Slavia Liberec Ž 8 30-34 SlLi 01:38,12 100 P  1:38.12
4 Lhotková Lenka 1976 B Neratovický plavecký klub Ž 8 30-34 NePK 01:38,84 100 P  1:38.84
1 Mouchová Ivana 1971 C SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 8 35-39 SChÚ 01:24,49 100 P  1:24.49
2 Kindratová Regina 1971 C TJ Baník Sokolov Ž 8 35-39 BaSo 01:28,21 100 P  1:28.21
3 Matejová Daniela 1970 C Plavecký klub Prešov Ž 8 35-39 PKPr 01:32,78 100 P  1:32.78
4 Šefrová Jana 1971 C TJ Alcedo Vsetín Ž 8 35-39 TJVs 01:32,93 100 P  1:32.93
5 Hromadová Šárka 1971 C TJ Alcedo Vsetín Ž 8 35-39 TJVs 01:36,80 100 P  1:36.80
1 Vrbová Zuzana 1963 D SPK Bratislava Ž 8 40-44 SPKBr 01:38,65 100 P  1:38.65
2 Šafrová Blanka 1966 D Seals Masters Česká Lípa Ž 8 40-44 PKMČL 01:55,58 100 P  1:55.58
3 Bernat Dorota 1965 D Masters Bolesławiec Ž 8 40-44 MaB 02:09,71 100 P  2:09.71
1 Filipcová Ivana 1959 E SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 8 45-49 SChÚ 01:34,45 100 P  1:34.45
2 Uhrová Alice 1959 E Neratovický plavecký klub Ž 8 45-49 NePK 01:51,50 100 P  1:51.50
1 Gregorová Alena 1953 F SCPA Pardubice Ž 8 50-54 SCPAP 01:41,84 100 P  1:41.84
2 Linhartová Miloslava 1952 F Delfín Náchod Ž 8 50-54 DeNa 01:47,37 100 P  1:47.37
3 Řáhová Miloslava 1952 F Slavia Plzeň Ž 8 50-54 SlPl 01:55,27 100 P  1:55.27
4 Beňová Dana 1956 F SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 8 50-54 SChÚ 02:05,89 100 P  2:05.89
5 Gavalčíková Jana 1954 F SPU Nitra Ž 8 50-54 SPUNI 02:07,57 100 P  2:07.57
6 Cygan Ewa 1955 F Masters Bolesławiec Ž 8 50-54 MaB 02:27,19 100 P  2:27.19
1 Štveráková Marie 1946 H Bohemians Praha Ž 8 60-64 Boh 01:43,81 100 P  1:43.81
2 Maloňová Dana 1944 H PVK Brno Ž 8 60-64 PVKBr 01:46,68 100 P  1:46.68
3 Brűcknerová Danuše 1946 H PVK Brno Ž 8 60-64 PVKBr 02:04,94 100 P  2:04.94
1 Šťastná Marcela 1937 I Bohemians Praha Ž 8 65-69 Boh 01:49,82 100 P  1:49.82
1 Řebíčková Jarmila 1930 K PVK Brno Ž 8 75-79 PVKBr 02:05,98 100 P  2:05.98
2 Blažková Jitka 1930 K Universitní SK Praha Ž 8 75-79 USK 02:20,69 100 P  2:20.69
1 Šťastná Marcela 1937 I Bohemians Praha Ž 8 Boh 01:49,82 94,21 100 P  1:49.82
2 Mouchová Ivana 1971 C SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 8 SChÚ 01:24,49 92,84 100 P  1:24.49
3 Štveráková Marie 1946 H Bohemians Praha Ž 8 Boh 01:43,81 91,90 100 P  1:43.81
4 Maloňová Dana 1944 H PVK Brno Ž 8 PVKBr 01:46,68 91,00 100 P  1:46.68
5 Filipcová Ivana 1959 E SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 8 SChÚ 01:34,45 90,80 100 P  1:34.45
6 Kindratová Regina 1971 C TJ Baník Sokolov Ž 8 BaSo 01:28,21 88,92 100 P  1:28.21
7 Gregorová Alena 1953 F SCPA Pardubice Ž 8 SCPAP 01:41,84 88,33 100 P  1:41.84
8 Řebíčková Jarmila 1930 K PVK Brno Ž 8 PVKBr 02:05,98 87,89 100 P  2:05.98
9 Srbová Alena 1976 B Slavia Plzeň Ž 8 SlPl 01:26,65 87,41 100 P  1:26.65
10 Gregorová Radka 1978 A PVK Brno Ž 8 PVKBr 01:27,16 85,73 100 P  1:27.16
11 Matejová Daniela 1970 C Plavecký klub Prešov Ž 8 PKPr 01:32,78 85,15 100 P  1:32.78
12 Linhartová Miloslava 1952 F Delfín Náchod Ž 8 DeNa 01:47,37 84,47 100 P  1:47.37
13 Šefrová Jana 1971 C TJ Alcedo Vsetín Ž 8 TJVs 01:32,93 84,41 100 P  1:32.93
14 Vrbová Zuzana 1963 D SPK Bratislava Ž 8 SPKBr 01:38,65 84,31 100 P  1:38.65
15 Kouřimská Kateřina 1978 A Neratovický plavecký klub Ž 8 NePK 01:31,83 81,37 100 P  1:31.83
16 Hromadová Šárka 1971 C TJ Alcedo Vsetín Ž 8 TJVs 01:36,80 81,03 100 P  1:36.80
17 Procházková Martina 1973 B PK Chemopetrol Litvínov Ž 8 CHPL 01:35,99 80,57 100 P  1:35.99
18 Blažková Jitka 1930 K Universitní SK Praha Ž 8 USK 02:20,69 78,70 100 P  2:20.69
19 Řáhová Miloslava 1952 F Slavia Plzeň Ž 8 SlPl 01:55,27 78,68 100 P  1:55.27
20 Krutská Kateřina 1976 B Slavia Liberec Ž 8 SlLi 01:38,12 77,20 100 P  1:38.12
21 Uhrová Alice 1959 E Neratovický plavecký klub Ž 8 NePK 01:51,50 76,91 100 P  1:51.50
22 Lhotková Lenka 1976 B Neratovický plavecký klub Ž 8 NePK 01:38,84 76,63 100 P  1:38.84
23 Soukupová Jana 1981 A Seals Masters Česká Lípa Ž 8 PKMČL 01:35,88 76,38 100 P  1:35.88
24 Brűcknerová Danuše 1946 H PVK Brno Ž 8 PVKBr 02:04,94 76,36 100 P  2:04.94
25 Šafrová Blanka 1966 D Seals Masters Česká Lípa Ž 8 PKMČL 01:55,58 70,37 100 P  1:55.58
26 Gavalčíková Jana 1954 F SPU Nitra Ž 8 SPUNI 02:07,57 69,94 100 P  2:07.57
27 Beňová Dana 1956 F SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 8 SChÚ 02:05,89 69,75 100 P  2:05.89
28 Orságová Michaela 1979 A Neptun Masters Ž 8 NepM 01:50,81 66,98 100 P  1:50.81
29 Bernat Dorota 1965 D Masters Bolesławiec Ž 8 MaB 02:09,71 63,17 100 P  2:09.71
30 Cygan Ewa 1955 F Masters Bolesławiec Ž 8 MaB 02:27,19 60,13 100 P  2:27.19
1 Eliáš Ondřej 1981 A AUTOŠKODA Mladá Boleslav M 8 25-29 AŠMB 01:11,97 100 P  1:11.97
2 Pražák Radek 1980 A SPK Liberec M 8 25-29 SPKLi 01:15,08 100 P  1:15.08
3 Havránek Milan 1978 A Seals Masters Česká Lípa M 8 25-29 PKMČL 01:16,51 100 P  1:16.51
4 Potměšil Aleš 1980 A Seals Masters Česká Lípa M 8 25-29 PKMČL 01:17,25 100 P  1:17.25
5 Lesage Milan 1979 A Seals Masters Česká Lípa M 8 25-29 PKMČL 01:25,24 100 P  1:25.24
6 Mlynek Ondrej 1978 A SPU Nitra M 8 25-29 SPUNI 01:31,80 100 P  1:31.80
1 Horvát Petr 1973 B Plavecký klub Zábřeh M 8 30-34 PKZá 01:19,74 100 P  1:19.74
2 Štencl Milan 1976 B Plavecký klub Zábřeh M 8 30-34 PKZá 01:22,76 100 P  1:22.76
3 Dufek Pavel 1976 B SK Spolchemie Ústí n.L. M 8 30-34 SChÚ 01:38,42 100 P  1:38.42
4 Liška Tomáš 1973 B Sportovní škola Krupka M 8 30-34 SŠKru 01:41,00 100 P
1 Uherek Josef 1970 C Neptun Masters M 8 35-39 NepM 01:15,19 100 P  1:15.19
2 Liška Jiří 1967 C SK Spolchemie Ústí n.L. M 8 35-39 SChÚ 01:15,53 100 P  1:15.53
3 Kupka Jan 1967 C SCPA Pardubice M 8 35-39 SCPAP 01:17,51 100 P  1:17.51
4 Pokorný Radim 1971 C TJ Alcedo Vsetín M 8 35-39 TJVs 01:20,32 100 P  1:20.32
5 Sudół Jarosław 1969 C Masters Bolesławiec M 8 35-39 MaB 01:40,39 100 P  1:40.39
1 Vaverka Tomáš 1965 D Neptun Masters M 8 40-44 NepM 01:13,85 100 P  1:13.85
2 Šafra Jiří 1962 D Seals Masters Česká Lípa M 8 40-44 PKMČL 01:22,06 100 P  1:22.06
3 Vaněk Petr 1962 D AUTOŠKODA Mladá Boleslav M 8 40-44 AŠMB 01:22,94 100 P  1:22.94
4 Šándor Július 1964 D PVK Bratislava M 8 40-44 PVKBr 01:27,18 100 P  1:27.18
1 Doleček Petr 1959 E SK Spolchemie Ústí n.L. M 8 45-49 SChÚ 01:19,04 100 P  1:19.04
1 Žilinský Jozef 1952 F Športový klub polície Prešov M 8 50-54 ŠKPK 01:43,73 100 P  1:43.73
2 Veselý František 1952 F Neratovický plavecký klub M 8 50-54 NePK 01:44,86 100 P  1:44.86
3 Zahradníček Lubomír 1954 F SK Spolchemie Ústí n.L. M 8 50-54 SChÚ 01:46,48 100 P  1:46.48
4 Glinicki Zbigniew 1955 F Masters Bolesławiec M 8 50-54 MaB 01:49,77 100 P  1:49.77
1 Bólyai István 1947 G Budapest Rákoskeresztúr M 8 55-59 BuR 01:27,17 100 P  1:27.17
2 Břehovský Josef 1947 G SK Spolchemie Ústí n.L. M 8 55-59 SChÚ 01:42,07 100 P  1:42.07
3 Daszyński Andrzej 1948 G Masters Zgorzelec M 8 55-59 MZ 02:10,17 100 P  2:10.17
1 Pejša Pavel 1944 H Bohemians Praha M 8 60-64 Boh 01:25,92 100 P  1:25.92
2 Buble Petr 1946 H Slavia Plzeň M 8 60-64 SlPl 01:26,82 100 P  1:26.82
3 Franěk Aleš 1946 H SK RADBUZA Plzeň M 8 60-64 RPl 01:43,34 100 P  1:43.34
4 Dufek Petr 1943 H SK Spolchemie Ústí n.L. M 8 60-64 SChÚ 01:59,00 100 P  1:59.00
1 Pokorný František 1941 I PVK Brno M 8 65-69 PVKBr 01:29,58 100 P  1:29.58
2 Oberländer Peter 1941 I WSG Jena - Lobeda M 8 65-69 WSGJL 01:31,18 100 P  1:31.18
3 Toman Pavel 1938 I Homolka Praha M 8 65-69 HomP 01:43,95 100 P  1:43.95
4 Pešek Petr 1941 I Slavia Liberec M 8 65-69 SlLi 02:00,83 100 P  2:00.83
1 Svozil Vítězslav 1933 J Kometa Brno M 8 70-74 KomBr 01:46,73 100 P  1:46.73
2 Pelcman Jaroslav 1933 J SK RADBUZA Plzeň M 8 70-74 RPl 02:13,80 100 P  2:13.80
3 Vandenkerkhove René 1933 J Academia de natacion bucor M 8 70-74 ANB 02:14,38 100 P  2:14.38
1 Řepka Vladimír 1927 K PVK Brno M 8 75-79 PVKBr 02:02,14 100 P  2:02.14
1 Pejša Pavel 1944 H Bohemians Praha M 8 Boh 01:25,92 95,87 100 P  1:25.92
2 Vaverka Tomáš 1965 D Neptun Masters M 8 NepM 01:13,85 95,28 100 P  1:13.85
3 Pokorný František 1941 I PVK Brno M 8 PVKBr 01:29,58 94,25 100 P  1:29.58
4 Buble Petr 1946 H Slavia Plzeň M 8 SlPl 01:26,82 93,36 100 P  1:26.82
5 Doleček Petr 1959 E SK Spolchemie Ústí n.L. M 8 SChÚ 01:19,04 92,89 100 P  1:19.04
6 Oberländer Peter 1941 I WSG Jena - Lobeda M 8 WSGJL 01:31,18 92,60 100 P  1:31.18
7 Bólyai István 1947 G Budapest Rákoskeresztúr M 8 BuR 01:27,17 92,25 100 P  1:27.17
8 Liška Jiří 1967 C SK Spolchemie Ústí n.L. M 8 SChÚ 01:15,53 91,88 100 P  1:15.53
9 Uherek Josef 1970 C Neptun Masters M 8 NepM 01:15,19 90,44 100 P  1:15.19
10 Kupka Jan 1967 C SCPA Pardubice M 8 SCPAP 01:17,51 89,53 100 P  1:17.51
11 Eliáš Ondřej 1981 A AUTOŠKODA Mladá Boleslav M 8 AŠMB 01:11,97 87,99 100 P  1:11.97
12 Šafra Jiří 1962 D Seals Masters Česká Lípa M 8 PKMČL 01:22,06 87,57 100 P  1:22.06
13 Vaněk Petr 1962 D AUTOŠKODA Mladá Boleslav M 8 AŠMB 01:22,94 86,64 100 P  1:22.94
14 Pražák Radek 1980 A SPK Liberec M 8 SPKLi 01:15,08 84,88 100 P  1:15.08
15 Svozil Vítězslav 1933 J Kometa Brno M 8 KomBr 01:46,73 84,76 100 P  1:46.73
16 Havránek Milan 1978 A Seals Masters Česká Lípa M 8 PKMČL 01:16,51 84,35 100 P  1:16.51
17 Pokorný Radim 1971 C TJ Alcedo Vsetín M 8 TJVs 01:20,32 84,10 100 P  1:20.32
18 Horvát Petr 1973 B Plavecký klub Zábřeh M 8 PKZá 01:19,74 83,59 100 P  1:19.74
19 Toman Pavel 1938 I Homolka Praha M 8 HomP 01:43,95 83,31 100 P  1:43.95
20 Potměšil Aleš 1980 A Seals Masters Česká Lípa M 8 PKMČL 01:17,25 82,49 100 P  1:17.25
21 Šándor Július 1964 D PVK Bratislava M 8 PVKBr 01:27,18 81,27 100 P  1:27.18
22 Štencl Milan 1976 B Plavecký klub Zábřeh M 8 PKZá 01:22,76 78,99 100 P  1:22.76
23 Břehovský Josef 1947 G SK Spolchemie Ústí n.L. M 8 SChÚ 01:42,07 78,78 100 P  1:42.07
24 Franěk Aleš 1946 H SK RADBUZA Plzeň M 8 RPl 01:43,34 78,44 100 P  1:43.34
25 Řepka Vladimír 1927 K PVK Brno M 8 PVKBr 02:02,14 78,26 100 P  2:02.14
26 Lesage Milan 1979 A Seals Masters Česká Lípa M 8 PKMČL 01:25,24 75,23 100 P  1:25.24
27 Žilinský Jozef 1952 F Športový klub polície Prešov M 8 ŠKPK 01:43,73 74,56 100 P  1:43.73
28 Veselý František 1952 F Neratovický plavecký klub M 8 NePK 01:44,86 73,76 100 P  1:44.86
29 Zahradníček Lubomír 1954 F SK Spolchemie Ústí n.L. M 8 SChÚ 01:46,48 71,54 100 P  1:46.48
30 Mlynek Ondrej 1978 A SPU Nitra M 8 SPUNI 01:31,80 70,30 100 P  1:31.80
31 Pešek Petr 1941 I Slavia Liberec M 8 SlLi 02:00,83 69,88 100 P  2:00.83
32 Dufek Petr 1943 H SK Spolchemie Ústí n.L. M 8 SChÚ 01:59,00 69,79 100 P  1:59.00
33 Glinicki Zbigniew 1955 F Masters Bolesławiec M 8 MaB 01:49,77 68,88 100 P  1:49.77
34 Sudół Jarosław 1969 C Masters Bolesławiec M 8 MaB 01:40,39 68,19 100 P  1:40.39
35 Pelcman Jaroslav 1933 J SK RADBUZA Plzeň M 8 RPl 02:13,80 67,61 100 P  2:13.80
36 Vandenkerkhove René 1933 J Academia de natacion bucor M 8 ANB 02:14,38 67,32 100 P  2:14.38
37 Dufek Pavel 1976 B SK Spolchemie Ústí n.L. M 8 SChÚ 01:38,42 66,42 100 P  1:38.42
38 Liška Tomáš 1973 B Sportovní škola Krupka M 8 SŠKru 01:41,00 66,00 100 P
39 Daszyński Andrzej 1948 G Masters Zgorzelec M 8 MZ 02:10,17 61,29 100 P  2:10.17
. . . . . . . . 50 P
1 Bláhová Jana 1978 A Neratovický plavecký klub Ž 9 25-29 NePK 00:35,70 50 P   :35.70
2 Gregorová Radka 1978 A PVK Brno Ž 9 25-29 PVKBr 00:39,21 50 P   :39.21
3 Soukupová Jana 1981 A Seals Masters Česká Lípa Ž 9 25-29 PKMČL 00:44,06 50 P   :44.06
4 Fialová Denisa 1977 A Sportovní škola Krupka Ž 9 25-29 SŠKru 00:44,15 50 P   :44.15
5 Vlachová Jiřina 1978 A Sportovní škola Krupka Ž 9 25-29 SŠKru 00:45,41 50 P   :45.41
6 Bednarowicz Paulina 1980 A Masters Bolesławiec Ž 9 25-29 MaB 00:48,92 50 P   :48.92
7 Orságová Michaela 1979 A Neptun Masters Ž 9 25-29 NepM 00:52,17 50 P   :52.17
1 Trčková Olga 1974 B Slávia Havířov Ž 9 30-34 SlHa 00:38,58 50 P   :38.58
2 Srbová Alena 1976 B Slavia Plzeň Ž 9 30-34 SlPl 00:38,87 50 P   :38.87
3 Procházková Martina 1973 B PK Chemopetrol Litvínov Ž 9 30-34 CHPL 00:44,11 50 P   :44.11
4 Bohatá Petra 1976 B Seals Masters Česká Lípa Ž 9 30-34 PKMČL 00:54,28 50 P   :54.28
1 Mouchová Ivana 1971 C SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 9 35-39 SChÚ 00:38,52 50 P   :38.52
2 Kindratová Regina 1971 C TJ Baník Sokolov Ž 9 35-39 BaSo 00:39,17 50 P   :39.17
3 Matejová Daniela 1970 C Plavecký klub Prešov Ž 9 35-39 PKPr 00:42,24 50 P   :42.24
4 Šefrová Jana 1971 C TJ Alcedo Vsetín Ž 9 35-39 TJVs 00:42,56 50 P   :42.56
5 Hromadová Šárka 1971 C TJ Alcedo Vsetín Ž 9 35-39 TJVs 00:44,63 50 P   :44.63
6 Musial Anna 1970 C Masters Bolesławiec Ž 9 35-39 MaB 00:49,87 50 P   :49.87
1 Ficnerová Hana 1965 D Jihlavský plavecký klub AXIS Ž 9 40-44 JPK 00:41,73 50 P   :41.73
2 Vrbová Zuzana 1963 D SPK Bratislava Ž 9 40-44 SPKBr 00:45,48 50 P   :45.48
3 Šafrová Blanka 1966 D Seals Masters Česká Lípa Ž 9 40-44 PKMČL 00:50,41 50 P   :50.41
1 Filipcová Ivana 1959 E SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 9 45-49 SChÚ 00:41,81 50 P   :41.81
2 Civínová Věra 1957 E Neptun Masters Ž 9 45-49 NepM 00:44,96 50 P   :44.96
3 Mezovská Jana 1960 E Iuventa Bratislava Ž 9 45-49 IuB 00:46,53 50 P   :46.53
1 Gregorová Alena 1953 F SCPA Pardubice Ž 9 50-54 SCPAP 00:47,18 50 P   :47.18
2 Adlerová Alexandra 1956 F PK Chemopetrol Litvínov Ž 9 50-54 CHPL 00:48,63 50 P   :48.63
3 Linhartová Miloslava 1952 F Delfín Náchod Ž 9 50-54 DeNa 00:49,33 50 P   :49.33
4 Řáhová Miloslava 1952 F Slavia Plzeň Ž 9 50-54 SlPl 00:51,51 50 P   :51.51
5 Gavalčíková Jana 1954 F SPU Nitra Ž 9 50-54 SPUNI 00:55,24 50 P   :55.24
6 Cygan Ewa 1955 F Masters Bolesławiec Ž 9 50-54 MaB 01:07,97 50 P  1:07.97
1 Lanková Stefka 1948 G SPK Liberec Ž 9 55-59 SPKLi 00:55,58 50 P   :55.58
2 Vocásková Hana 1950 G SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 9 55-59 SChÚ 00:59,81 50 P   :59.81
1 Votrubová Jaroslava 1946 H Bohemians Praha Ž 9 60-64 Boh 00:47,62 50 P   :47.62
2 Štveráková Marie 1946 H Bohemians Praha Ž 9 60-64 Boh 00:47,62 50 P   :47.62
3 Felgrová Ivana 1942 H Bohemians Praha Ž 9 60-64 Boh 00:47,76 50 P   :47.76
4 Maloňová Dana 1944 H PVK Brno Ž 9 60-64 PVKBr 00:48,10 50 P   :48.10
5 Brűcknerová Danuše 1946 H PVK Brno Ž 9 60-64 PVKBr 00:56,84 50 P   :56.84
1 Šťastná Marcela 1937 I Bohemians Praha Ž 9 65-69 Boh 00:47,52 50 P   :47.52
1 Lišková Jaroslava 1934 J Sokol Kobylisy Praha 8 Ž 9 70-74 SoKoP 01:37,13 50 P  1:37.13
1 Řebíčková Jarmila 1930 K PVK Brno Ž 9 75-79 PVKBr 00:57,81 50 P
1 Šťastná Marcela 1937 I Bohemians Praha Ž 9 Boh 00:47,52 98,53 50 P   :47.52
2 Bláhová Jana 1978 A Neratovický plavecký klub Ž 9 NePK 00:35,70 95,73 50 P   :35.70
3 Felgrová Ivana 1942 H Bohemians Praha Ž 9 Boh 00:47,76 93,80 50 P   :47.76
4 Filipcová Ivana 1959 E SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 9 SChÚ 00:41,81 93,44 50 P   :41.81
5 Mouchová Ivana 1971 C SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 9 SChÚ 00:38,52 93,01 50 P   :38.52
6 Maloňová Dana 1944 H PVK Brno Ž 9 PVKBr 00:48,10 91,56 50 P   :48.10
7 Kindratová Regina 1971 C TJ Baník Sokolov Ž 9 BaSo 00:39,17 91,47 50 P   :39.17
8 Trčková Olga 1974 B Slávia Havířov Ž 9 SlHa 00:38,58 90,98 50 P   :38.58
9 Votrubová Jaroslava 1946 H Bohemians Praha Ž 9 Boh 00:47,62 90,94 50 P   :47.62
10 Štveráková Marie 1946 H Bohemians Praha Ž 9 Boh 00:47,62 90,94 50 P   :47.62
11 Ficnerová Hana 1965 D Jihlavský plavecký klub AXIS Ž 9 JPK 00:41,73 89,57 50 P   :41.73
12 Srbová Alena 1976 B Slavia Plzeň Ž 9 SlPl 00:38,87 89,10 50 P   :38.87
13 Civínová Věra 1957 E Neptun Masters Ž 9 NepM 00:44,96 88,22 50 P   :44.96
14 Gregorová Radka 1978 A PVK Brno Ž 9 PVKBr 00:39,21 87,16 50 P   :39.21
15 Gregorová Alena 1953 F SCPA Pardubice Ž 9 SCPAP 00:47,18 86,72 50 P   :47.18
16 Řebíčková Jarmila 1930 K PVK Brno Ž 9 PVKBr 00:57,81 86,45 50 P
17 Matejová Daniela 1970 C Plavecký klub Prešov Ž 9 PKPr 00:42,24 85,41 50 P   :42.24
18 Šefrová Jana 1971 C TJ Alcedo Vsetín Ž 9 TJVs 00:42,56 84,18 50 P   :42.56
19 Linhartová Miloslava 1952 F Delfín Náchod Ž 9 DeNa 00:49,33 83,60 50 P   :49.33
20 Vrbová Zuzana 1963 D SPK Bratislava Ž 9 SPKBr 00:45,48 83,39 50 P   :45.48
21 Mezovská Jana 1960 E Iuventa Bratislava Ž 9 IuB 00:46,53 83,33 50 P   :46.53
22 Adlerová Alexandra 1956 F PK Chemopetrol Litvínov Ž 9 CHPL 00:48,63 82,19 50 P   :48.63
23 Hromadová Šárka 1971 C TJ Alcedo Vsetín Ž 9 TJVs 00:44,63 80,28 50 P   :44.63
24 Procházková Martina 1973 B PK Chemopetrol Litvínov Ž 9 CHPL 00:44,11 80,12 50 P   :44.11
25 Řáhová Miloslava 1952 F Slavia Plzeň Ž 9 SlPl 00:51,51 80,06 50 P   :51.51
26 Fialová Denisa 1977 A Sportovní škola Krupka Ž 9 SŠKru 00:44,15 77,92 50 P   :44.15
27 Lanková Stefka 1948 G SPK Liberec Ž 9 SPKLi 00:55,58 76,63 50 P   :55.58
28 Brűcknerová Danuše 1946 H PVK Brno Ž 9 PVKBr 00:56,84 76,19 50 P   :56.84
29 Soukupová Jana 1981 A Seals Masters Česká Lípa Ž 9 PKMČL 00:44,06 76,07 50 P   :44.06
30 Vlachová Jiřina 1978 A Sportovní škola Krupka Ž 9 SŠKru 00:45,41 75,26 50 P   :45.41
31 Šafrová Blanka 1966 D Seals Masters Česká Lípa Ž 9 PKMČL 00:50,41 73,62 50 P   :50.41
32 Gavalčíková Jana 1954 F SPU Nitra Ž 9 SPUNI 00:55,24 73,49 50 P   :55.24
33 Musial Anna 1970 C Masters Bolesławiec Ž 9 MaB 00:49,87 72,34 50 P   :49.87
34 Vocásková Hana 1950 G SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 9 SChÚ 00:59,81 70,06 50 P   :59.81
35 Bednarowicz Paulina 1980 A Masters Bolesławiec Ž 9 MaB 00:48,92 68,96 50 P   :48.92
36 Orságová Michaela 1979 A Neptun Masters Ž 9 NepM 00:52,17 65,08 50 P   :52.17
37 Bohatá Petra 1976 B Seals Masters Česká Lípa Ž 9 PKMČL 00:54,28 63,81 50 P   :54.28
38 Cygan Ewa 1955 F Masters Bolesławiec Ž 9 MaB 01:07,97 59,26 50 P  1:07.97
39 Lišková Jaroslava 1934 J Sokol Kobylisy Praha 8 Ž 9 SoKoP 01:37,13 49,54 50 P  1:37.13
1 Eliáš Ondřej 1981 A AUTOŠKODA Mladá Boleslav M 9 25-29 AŠMB 00:32,01 50 P   :32.01
2 Havránek Milan 1978 A Seals Masters Česká Lípa M 9 25-29 PKMČL 00:34,90 50 P   :34.90
3 Lesage Milan 1979 A Seals Masters Česká Lípa M 9 25-29 PKMČL 00:37,07 50 P   :37.07
4 Mlynek Ondrej 1978 A SPU Nitra M 9 25-29 SPUNI 00:39,32 50 P   :39.32
1 Horvát Petr 1973 B Plavecký klub Zábřeh M 9 30-34 PKZá 00:36,00 50 P   :36.00
2 Radoňský Aleš 1975 B Seals Masters Česká Lípa M 9 30-34 PKMČL 00:38,18 50 P   :38.18
3 Liška Tomáš 1973 B Sportovní škola Krupka M 9 30-34 SŠKru 00:42,90 50 P   :42.90
4 Dufek Pavel 1976 B SK Spolchemie Ústí n.L. M 9 30-34 SChÚ 00:42,92 50 P   :42.92
5 Popieliňski Fryderyk 1976 B Masters Bolesławiec M 9 30-34 MaB 00:44,66 50 P   :44.66
1 Uherek Josef 1970 C Neptun Masters M 9 35-39 NepM 00:33,91 50 P   :33.91
2 Liška Jiří 1967 C SK Spolchemie Ústí n.L. M 9 35-39 SChÚ 00:34,70 50 P   :34.70
3 Pokorný Radim 1971 C TJ Alcedo Vsetín M 9 35-39 TJVs 00:35,24 50 P   :35.24
4 Kupka Jan 1967 C SCPA Pardubice M 9 35-39 SCPAP 00:35,42 50 P   :35.42
5 Sudół Jarosław 1969 C Masters Bolesławiec M 9 35-39 MaB 00:45,03 50 P   :45.03
6 Benda Peter 1970 C PVK Bratislava M 9 35-39 PVKBr 00:47,52 50 P   :47.52
7 Gladiš Lubomír 1971 C SK Křídla Valachů M 9 35-39 SKKVs 00:55,13 50 P   :55.13
1 Vaverka Tomáš 1965 D Neptun Masters M 9 40-44 NepM 00:32,26 50 P   :32.26
2 Vinduška Petr 1966 D Seals Masters Česká Lípa M 9 40-44 PKMČL 00:35,55 50 P   :35.55
3 Šafra Jiří 1962 D Seals Masters Česká Lípa M 9 40-44 PKMČL 00:37,45 50 P   :37.45
4 Palčo Kamil 1963 D Športový klub polície Prešov M 9 40-44 ŠKPK 00:37,53 50 P   :37.53
5 Šándor Július 1964 D PVK Bratislava M 9 40-44 PVKBr 00:37,74 50 P   :37.74
6 Mařík Josef 1963 D SK RADBUZA Plzeň M 9 40-44 RPl 00:38,90 50 P   :38.90
7 Nykl Pavel 1966 D Seals Masters Česká Lípa M 9 40-44 PKMČL 00:40,81 50 P   :40.81
8 Kertes Jozef 1964 D Športový klub polície Prešov M 9 40-44 ŠKPK 00:47,99 50 P   :47.99
9 Szoka Olaf 1963 D Masters Bolesławiec M 9 40-44 MaB 00:49,86 50 P   :49.86
1 Doleček Petr 1959 E SK Spolchemie Ústí n.L. M 9 45-49 SChÚ 00:35,23 50 P   :35.23
1 Valtr Václav 1956 F SK Spolchemie Ústí n.L. M 9 50-54 SChÚ 00:35,17 50 P   :35.17
2 Dziedzic Andrzej 1956 F Masters Bolesławiec M 9 50-54 MaB 00:42,47 50 P   :42.47
3 Valovič Viliam 1952 F Športový klub polície Prešov M 9 50-54 ŠKPK 00:42,57 50 P   :42.57
4 Zahradníček Lubomír 1954 F SK Spolchemie Ústí n.L. M 9 50-54 SChÚ 00:42,79 50 P   :42.79
5 Žilinský Jozef 1952 F Športový klub polície Prešov M 9 50-54 ŠKPK 00:45,00 50 P   :45.00
6 Veselý František 1952 F Neratovický plavecký klub M 9 50-54 NePK 00:46,01 50 P   :46.01
7 Glinicki Zbigniew 1955 F Masters Bolesławiec M 9 50-54 MaB 00:47,57 50 P   :47.57
1 Bólyai István 1947 G Budapest Rákoskeresztúr M 9 55-59 BuR 00:38,50 50 P   :38.50
2 Břehovský Josef 1947 G SK Spolchemie Ústí n.L. M 9 55-59 SChÚ 00:46,57 50 P   :46.57
1 Pejša Pavel 1944 H Bohemians Praha M 9 60-64 Boh 00:37,79 50 P   :37.79
2 Kamp Alois 1946 H SK Spolchemie Ústí n.L. M 9 60-64 SChÚ 00:41,86 50 P   :41.86
3 Starý Vladimír 1946 H SK Spolchemie Ústí n.L. M 9 60-64 SChÚ 00:46,16 50 P   :46.16
4 Franěk Aleš 1946 H SK RADBUZA Plzeň M 9 60-64 RPl 00:46,24 50 P   :46.24
5 Dufek Petr 1943 H SK Spolchemie Ústí n.L. M 9 60-64 SChÚ 00:49,48 50 P   :49.48
1 Pokorný František 1941 I PVK Brno M 9 65-69 PVKBr 00:37,91 50 P   :37.91
2 Toman Pavel 1938 I Homolka Praha M 9 65-69 HomP 00:45,67 50 P   :45.67
1 Svozil Vítězslav 1933 J Kometa Brno M 9 70-74 KomBr 00:45,52 50 P   :45.52
2 Vandenkerkhove René 1933 J Academia de natacion bucor M 9 70-74 ANB 00:55,85 50 P   :55.85
3 Pelcman Jaroslav 1933 J SK RADBUZA Plzeň M 9 70-74 RPl 00:59,89 50 P   :59.89
1 Řepka Vladimír 1927 K PVK Brno M 9 75-79 PVKBr 00:53,28 50 P   :53.28
1 Pokorný František 1941 I PVK Brno M 9 PVKBr 00:37,91 98,74 50 P   :37.91
2 Vaverka Tomáš 1965 D Neptun Masters M 9 NepM 00:32,26 98,26 50 P   :32.26
3 Pejša Pavel 1944 H Bohemians Praha M 9 Boh 00:37,79 96,86 50 P   :37.79
4 Valtr Václav 1956 F SK Spolchemie Ústí n.L. M 9 SChÚ 00:35,17 95,62 50 P   :35.17
5 Doleček Petr 1959 E SK Spolchemie Ústí n.L. M 9 SChÚ 00:35,23 93,56 50 P   :35.23
6 Bólyai István 1947 G Budapest Rákoskeresztúr M 9 BuR 00:38,50 93,02 50 P   :38.50
7 Uherek Josef 1970 C Neptun Masters M 9 NepM 00:33,91 90,59 50 P   :33.91
8 Liška Jiří 1967 C SK Spolchemie Ústí n.L. M 9 SChÚ 00:34,70 90,20 50 P   :34.70
9 Eliáš Ondřej 1981 A AUTOŠKODA Mladá Boleslav M 9 AŠMB 00:32,01 89,85 50 P   :32.01
10 Vinduška Petr 1966 D Seals Masters Česká Lípa M 9 PKMČL 00:35,55 88,60 50 P   :35.55
11 Kupka Jan 1967 C SCPA Pardubice M 9 SCPAP 00:35,42 88,36 50 P   :35.42
12 Svozil Vítězslav 1933 J Kometa Brno M 9 KomBr 00:45,52 87,51 50 P   :45.52
13 Pokorný Radim 1971 C TJ Alcedo Vsetín M 9 TJVs 00:35,24 86,63 50 P   :35.24
14 Šafra Jiří 1962 D Seals Masters Česká Lípa M 9 PKMČL 00:37,45 86,29 50 P   :37.45
15 Kamp Alois 1946 H SK Spolchemie Ústí n.L. M 9 SChÚ 00:41,86 86,17 50 P   :41.86
16 Palčo Kamil 1963 D Športový klub polície Prešov M 9 ŠKPK 00:37,53 85,55 50 P   :37.53
17 Šándor Július 1964 D PVK Bratislava M 9 PVKBr 00:37,74 84,53 50 P   :37.74
18 Havránek Milan 1978 A Seals Masters Česká Lípa M 9 PKMČL 00:34,90 83,87 50 P   :34.90
19 Toman Pavel 1938 I Homolka Praha M 9 HomP 00:45,67 83,86 50 P   :45.67
20 Horvát Petr 1973 B Plavecký klub Zábřeh M 9 PKZá 00:36,00 83,77 50 P   :36.00
21 Mařík Josef 1963 D SK RADBUZA Plzeň M 9 RPl 00:38,90 82,54 50 P   :38.90
22 Valovič Viliam 1952 F Športový klub polície Prešov M 9 ŠKPK 00:42,57 81,20 50 P   :42.57
23 Zahradníček Lubomír 1954 F SK Spolchemie Ústí n.L. M 9 SChÚ 00:42,79 79,67 50 P   :42.79
24 Dziedzic Andrzej 1956 F Masters Bolesławiec M 9 MaB 00:42,47 79,19 50 P   :42.47
25 Řepka Vladimír 1927 K PVK Brno M 9 PVKBr 00:53,28 78,54 50 P   :53.28
26 Lesage Milan 1979 A Seals Masters Česká Lípa M 9 PKMČL 00:37,07 78,50 50 P   :37.07
27 Starý Vladimír 1946 H SK Spolchemie Ústí n.L. M 9 SChÚ 00:46,16 78,15 50 P   :46.16
28 Radoňský Aleš 1975 B Seals Masters Česká Lípa M 9 PKMČL 00:38,18 78,04 50 P   :38.18
29 Franěk Aleš 1946 H SK RADBUZA Plzeň M 9 RPl 00:46,24 78,01 50 P   :46.24
30 Nykl Pavel 1966 D Seals Masters Česká Lípa M 9 PKMČL 00:40,81 77,18 50 P   :40.81
31 Břehovský Josef 1947 G SK Spolchemie Ústí n.L. M 9 SChÚ 00:46,57 76,90 50 P   :46.57
32 Žilinský Jozef 1952 F Športový klub polície Prešov M 9 ŠKPK 00:45,00 76,81 50 P   :45.00
33 Veselý František 1952 F Neratovický plavecký klub M 9 NePK 00:46,01 75,13 50 P   :46.01
34 Dufek Petr 1943 H SK Spolchemie Ústí n.L. M 9 SChÚ 00:49,48 74,53 50 P   :49.48
35 Mlynek Ondrej 1978 A SPU Nitra M 9 SPUNI 00:39,32 74,44 50 P   :39.32
36 Vandenkerkhove René 1933 J Academia de natacion bucor M 9 ANB 00:55,85 71,32 50 P   :55.85
37 Glinicki Zbigniew 1955 F Masters Bolesławiec M 9 MaB 00:47,57 71,18 50 P   :47.57
38 Liška Tomáš 1973 B Sportovní škola Krupka M 9 SŠKru 00:42,90 70,30 50 P   :42.90
39 Dufek Pavel 1976 B SK Spolchemie Ústí n.L. M 9 SChÚ 00:42,92 69,01 50 P   :42.92
40 Sudół Jarosław 1969 C Masters Bolesławiec M 9 MaB 00:45,03 68,64 50 P   :45.03
41 Pelcman Jaroslav 1933 J SK RADBUZA Plzeň M 9 RPl 00:59,89 66,51 50 P   :59.89
42 Kertes Jozef 1964 D Športový klub polície Prešov M 9 ŠKPK 00:47,99 66,48 50 P   :47.99
43 Popieliňski Fryderyk 1976 B Masters Bolesławiec M 9 MaB 00:44,66 66,32 50 P   :44.66
44 Benda Peter 1970 C PVK Bratislava M 9 PVKBr 00:47,52 64,64 50 P   :47.52
45 Szoka Olaf 1963 D Masters Bolesławiec M 9 MaB 00:49,86 64,40 50 P   :49.86
46 Gladiš Lubomír 1971 C SK Křídla Valachů M 9 SKKVs 00:55,13 55,38 50 P   :55.13
. . . . . . . . 200 Z
1 Denevová Irena 1967 C Jihlavský plavecký klub AXIS Ž 10 35-39 JPK 02:56,47 200 Z  1:23.92  2:56.47
2 Bólyai Hajnal 1970 C Budapest Rákoskeresztúr Ž 10 35-39 BuR 02:57,47 200 Z  1:26.62  2:57.47
3 Gladišová Gabriela 1971 C SK Křídla Valachů Ž 10 35-39 SKKVs 02:59,08 200 Z  1:26.42  2:59.08
1 Kudelová Bronislava 1963 D SK Křídla Valachů Ž 10 40-44 SKKVs 02:56,30 200 Z  1:26.38  2:56.30
2 Brožová Olga 1962 D Bohemians Praha Ž 10 40-44 Boh 03:15,55 200 Z  1:35.26  3:15.55
1 Kubíková Jana 1960 E Jihlavský plavecký klub AXIS Ž 10 45-49 JPK 03:12,93 200 Z  1:32.46  3:12.93
1 Sochorová Blanka 1953 F PVK Brno Ž 10 50-54 PVKBr 03:32,90 200 Z  1:42.49  3:32.90
1 Hausnerová Mária 1949 G Mestský plavecký klub Prievidza Ž 10 55-59 MPK 03:14,43 200 Z  1:33.39  3:14.43
1 Jarošová Eva 1936 J Bohemians Praha Ž 10 70-74 Boh 03:35,27 200 Z  1:44.20  3:35.27
1 Jarošová Eva 1936 J Bohemians Praha Ž 10 Boh 03:35,27 103,13 200 Z  1:44.20  3:35.27
2 Hausnerová Mária 1949 G Mestský plavecký klub Prievidza Ž 10 MPK 03:14,43 97,96 200 Z  1:33.39  3:14.43
3 Kudelová Bronislava 1963 D SK Křídla Valachů Ž 10 SKKVs 02:56,30 93,70 200 Z  1:26.38  2:56.30
4 Denevová Irena 1967 C Jihlavský plavecký klub AXIS Ž 10 JPK 02:56,47 90,19 200 Z  1:23.92  2:56.47
5 Kubíková Jana 1960 E Jihlavský plavecký klub AXIS Ž 10 JPK 03:12,93 88,13 200 Z  1:32.46  3:12.93
6 Bólyai Hajnal 1970 C Budapest Rákoskeresztúr Ž 10 BuR 02:57,47 87,29 200 Z  1:26.62  2:57.47
7 Gladišová Gabriela 1971 C SK Křídla Valachů Ž 10 SKKVs 02:59,08 85,74 200 Z  1:26.42  2:59.08
8 Sochorová Blanka 1953 F PVK Brno Ž 10 PVKBr 03:32,90 85,72 200 Z  1:42.49  3:32.90
9 Brožová Olga 1962 D Bohemians Praha Ž 10 Boh 03:15,55 85,28 200 Z  1:35.26  3:15.55
1 Šíp Jiří 1973 B Plavecký klub Zábřeh M 10 30-34 PKZá 02:29,36 200 Z  1:10.56  2:29.36
1 Nykl Jan 1964 D Seals Masters Česká Lípa M 10 40-44 PKMČL 03:08,51 200 Z  1:31.18  3:08.51
1 Hřeben Stanislav 1958 E SK RADBUZA Plzeň M 10 45-49 RPl 02:51,65 200 Z  1:22.03  2:51.65
1 Valtr Václav 1956 F SK Spolchemie Ústí n.L. M 10 50-54 SChÚ 02:36,59 200 Z  1:16.14  2:36.59
2 Pošvanc Peter 1956 F Iuventa Bratislava M 10 50-54 IuB 02:39,30 200 Z  1:17.57  2:39.30
3 Shejbal Jiří 1952 F PVK Brno M 10 50-54 PVKBr 02:43,67 200 Z  1:19.10  2:43.67
1 Melichar Zbyněk 1949 G SCPA Pardubice M 10 55-59 SCPAP 03:27,52 200 Z  1:38.02  3:27.52
2 Řezáč Jiří 1947 G SK RADBUZA Plzeň M 10 55-59 RPl 04:35,14 200 Z  2:13.66  4:35.14
1 Kalhous Jiří 1945 H SCPA Pardubice M 10 60-64 SCPAP 02:56,64 200 Z  1:25.04  2:56.64
2 Bránik Juraj 1946 H Bohemians Praha M 10 60-64 Boh 03:00,19 200 Z  1:25.85  3:00.19
1 Pešek Petr 1941 I Slavia Liberec M 10 65-69 SlLi 05:44,70 200 Z  2:47.50  5:44.70
1 Valtr Václav 1956 F SK Spolchemie Ústí n.L. M 10 SChÚ 02:36,59 97,08 200 Z  1:16.14  2:36.59
2 Shejbal Jiří 1952 F PVK Brno M 10 PVKBr 02:43,67 96,31 200 Z  1:19.10  2:43.67
3 Pošvanc Peter 1956 F Iuventa Bratislava M 10 IuB 02:39,30 95,43 200 Z  1:17.57  2:39.30
4 Kalhous Jiří 1945 H SCPA Pardubice M 10 SCPAP 02:56,64 95,40 200 Z  1:25.04  2:56.64
5 Bránik Juraj 1946 H Bohemians Praha M 10 Boh 03:00,19 92,61 200 Z  1:25.85  3:00.19
6 Šíp Jiří 1973 B Plavecký klub Zábřeh M 10 PKZá 02:29,36 88,40 200 Z  1:10.56  2:29.36
7 Hřeben Stanislav 1958 E SK RADBUZA Plzeň M 10 RPl 02:51,65 87,02 200 Z  1:22.03  2:51.65
8 Melichar Zbyněk 1949 G SCPA Pardubice M 10 SCPAP 03:27,52 78,12 200 Z  1:38.02  3:27.52
9 Nykl Jan 1964 D Seals Masters Česká Lípa M 10 PKMČL 03:08,51 75,28 200 Z  1:31.18  3:08.51
10 Řezáč Jiří 1947 G SK RADBUZA Plzeň M 10 RPl 04:35,14 60,06 200 Z  2:13.66  4:35.14
11 Pešek Petr 1941 I Slavia Liberec M 10 SlLi 05:44,70 50,90 200 Z  2:47.50  5:44.70
. . . . . . . . 100 Z
1 Balážová Andrea 1979 A PVK Bratislava Ž 11 25-29 PVKBr 01:16,19 100 Z
2 Štastná Kateřina 1981 A Neratovický plavecký klub Ž 11 25-29 NePK 01:18,22 100 Z
3 Lipenská Pavla 1981 A Neratovický plavecký klub Ž 11 25-29 NePK 01:23,62 100 Z  1:23.62
1 Bejlková Silvie 1972 B Slavia Plzeň Ž 11 30-34 SlPl 01:19,32 100 Z
1 Denevová Irena 1967 C Jihlavský plavecký klub AXIS Ž 11 35-39 JPK 01:19,59 100 Z  1:19.59
2 Gladišová Gabriela 1971 C SK Křídla Valachů Ž 11 35-39 SKKVs 01:20,99 100 Z
3 Bólyai Hajnal 1970 C Budapest Rákoskeresztúr Ž 11 35-39 BuR 01:23,91 100 Z  1:23.91
4 Soukupová Gabriela 1971 C PK Chemopetrol Litvínov Ž 11 35-39 CHPL 01:30,50 100 Z  1:30.50
1 Kudelová Bronislava 1963 D SK Křídla Valachů Ž 11 40-44 SKKVs 01:20,26 100 Z  1:20.26
2 Brožová Olga 1962 D Bohemians Praha Ž 11 40-44 Boh 01:33,03 100 Z  1:33.03
1 Majerová Vendula 1961 E Neptun Masters Ž 11 45-49 NepM 01:20,43 100 Z
1 Holubová Martina 1956 F TJ Znojmo Ž 11 50-54 TJZn 01:30,45 100 Z  1:30.45
2 Sochorová Blanka 1953 F PVK Brno Ž 11 50-54 PVKBr 01:39,13 100 Z  1:39.13
1 Hausnerová Mária 1949 G Mestský plavecký klub Prievidza Ž 11 55-59 MPK 01:28,83 100 Z  1:28.83
1 Štveráková Marie 1946 H Bohemians Praha Ž 11 60-64 Boh 01:33,90 100 Z  1:33.90
2 Fridrichová Šárka 1945 H Slavia Plzeň Ž 11 60-64 SlPl 01:39,34 100 Z
1 Jarošová Eva 1936 J Bohemians Praha Ž 11 70-74 Boh 01:40,57 100 Z  1:40.57
1 Vymazalová Růžena 1926 L PVK Brno Ž 11 80-84 PVKBr 02:02,01 100 Z  2:02.01
1 Jarošová Eva 1936 J Bohemians Praha Ž 11 Boh 01:40,57 100,33 100 Z  1:40.57
2 Hausnerová Mária 1949 G Mestský plavecký klub Prievidza Ž 11 MPK 01:28,83 97,71 100 Z  1:28.83
3 Majerová Vendula 1961 E Neptun Masters Ž 11 NepM 01:20,43 95,58 100 Z
4 Štveráková Marie 1946 H Bohemians Praha Ž 11 Boh 01:33,90 95,52 100 Z  1:33.90
5 Vymazalová Růžena 1926 L PVK Brno Ž 11 PVKBr 02:02,01 94,52 100 Z  2:02.01
6 Kudelová Bronislava 1963 D SK Křídla Valachů Ž 11 SKKVs 01:20,26 94,00 100 Z  1:20.26
7 Denevová Irena 1967 C Jihlavský plavecký klub AXIS Ž 11 JPK 01:19,59 91,37 100 Z  1:19.59
8 Fridrichová Šárka 1945 H Slavia Plzeň Ž 11 SlPl 01:39,34 91,30 100 Z
9 Holubová Martina 1956 F TJ Znojmo Ž 11 TJZn 01:30,45 89,25 100 Z  1:30.45
10 Bejlková Silvie 1972 B Slavia Plzeň Ž 11 SlPl 01:19,32 87,73 100 Z
11 Gladišová Gabriela 1971 C SK Křídla Valachů Ž 11 SKKVs 01:20,99 86,67 100 Z
12 Balážová Andrea 1979 A PVK Bratislava Ž 11 PVKBr 01:16,19 86,14 100 Z
13 Bólyai Hajnal 1970 C Budapest Rákoskeresztúr Ž 11 BuR 01:23,91 84,39 100 Z  1:23.91
14 Sochorová Blanka 1953 F PVK Brno Ž 11 PVKBr 01:39,13 83,95 100 Z  1:39.13
15 Štastná Kateřina 1981 A Neratovický plavecký klub Ž 11 NePK 01:18,22 82,56 100 Z
16 Brožová Olga 1962 D Bohemians Praha Ž 11 Boh 01:33,03 81,86 100 Z  1:33.03
17 Soukupová Gabriela 1971 C PK Chemopetrol Litvínov Ž 11 CHPL 01:30,50 77,56 100 Z  1:30.50
18 Lipenská Pavla 1981 A Neratovický plavecký klub Ž 11 NePK 01:23,62 77,23 100 Z  1:23.62
1 Mihula Jiří 1979 A Neratovický plavecký klub M 11 25-29 NePK 01:04,20 100 Z  1:04.20
2 Chaloupka Jan 1978 A Seals Masters Česká Lípa M 11 25-29 PKMČL 01:07,69 100 Z  1:07.69
3 Řepka Miroslav 1978 A Seals Masters Česká Lípa M 11 25-29 PKMČL 01:14,43 100 Z  1:14.43
1 Šíp Jiří 1973 B Plavecký klub Zábřeh M 11 30-34 PKZá 01:07,01 100 Z  1:07.01
2 Štencl Milan 1976 B Plavecký klub Zábřeh M 11 30-34 PKZá 01:12,68 100 Z  1:12.68
3 Škrabálek Martin 1976 B Neratovický plavecký klub M 11 30-34 NePK 01:15,72 100 Z  1:15.72
1 Radoňský Jiří 1967 C Seals Masters Česká Lípa M 11 35-39 PKMČL 01:21,94 100 Z  1:21.94
2 Rébl Jan 1967 C Seals Masters Česká Lípa M 11 35-39 PKMČL 01:24,67 100 Z  1:24.67
1 Vaněk Petr 1962 D AUTOŠKODA Mladá Boleslav M 11 40-44 AŠMB 01:15,42 100 Z  1:15.42
2 Nykl Jan 1964 D Seals Masters Česká Lípa M 11 40-44 PKMČL 01:21,19 100 Z  1:21.19
3 Džama Štefan 1964 D Športový klub polície Prešov M 11 40-44 ŠKPK 01:22,16 100 Z  1:22.16
4 Šimek Vlastimil 1963 D SK RADBUZA Plzeň M 11 40-44 RPl 01:23,74 100 Z  1:23.74
1 Hřeben Stanislav 1958 E SK RADBUZA Plzeň M 11 45-49 RPl 01:16,61 100 Z  1:16.61
1 Pošvanc Peter 1956 F Iuventa Bratislava M 11 50-54 IuB 01:11,30 100 Z  1:11.30
2 Shejbal Jiří 1952 F PVK Brno M 11 50-54 PVKBr 01:14,06 100 Z  1:14.06
3 Kopaniecki Henryk 1955 F Masters Bolesławiec M 11 50-54 MaB 01:19,87 100 Z  1:19.87
4 Daniel Jiří 1955 F Neptun Masters M 11 50-54 NepM 01:24,00 100 Z  1:24.00
1 Bólyai István 1947 G Budapest Rákoskeresztúr M 11 55-59 BuR 01:25,72 100 Z  1:25.72
2 Melichar Zbyněk 1949 G SCPA Pardubice M 11 55-59 SCPAP 01:33,32 100 Z  1:33.32
3 Řezáč Jiří 1947 G SK RADBUZA Plzeň M 11 55-59 RPl 02:04,51 100 Z  2:04.51
1 Buble Petr 1946 H Slavia Plzeň M 11 60-64 SlPl 01:22,85 100 Z  1:22.85
2 Starý Vladimír 1946 H SK Spolchemie Ústí n.L. M 11 60-64 SChÚ 01:38,11 100 Z  1:38.11
1 Vandenkerkhove René 1933 J Academia de natacion bucor M 11 70-74 ANB 02:31,56 100 Z  2:31.56
1 Pošvanc Peter 1956 F Iuventa Bratislava M 11 IuB 01:11,30 96,31 100 Z  1:11.30
2 Shejbal Jiří 1952 F PVK Brno M 11 PVKBr 01:14,06 96,17 100 Z  1:14.06
3 Buble Petr 1946 H Slavia Plzeň M 11 SlPl 01:22,85 91,05 100 Z  1:22.85
4 Šíp Jiří 1973 B Plavecký klub Zábřeh M 11 PKZá 01:07,01 88,91 100 Z  1:07.01
5 Mihula Jiří 1979 A Neratovický plavecký klub M 11 NePK 01:04,20 88,66 100 Z  1:04.20
6 Hřeben Stanislav 1958 E SK RADBUZA Plzeň M 11 RPl 01:16,61 88,05 100 Z  1:16.61
7 Bólyai István 1947 G Budapest Rákoskeresztúr M 11 BuR 01:25,72 87,14 100 Z  1:25.72
8 Kopaniecki Henryk 1955 F Masters Bolesławiec M 11 MaB 01:19,87 86,75 100 Z  1:19.87
9 Vaněk Petr 1962 D AUTOŠKODA Mladá Boleslav M 11 AŠMB 01:15,42 86,39 100 Z  1:15.42
10 Chaloupka Jan 1978 A Seals Masters Česká Lípa M 11 PKMČL 01:07,69 84,72 100 Z  1:07.69
11 Daniel Jiří 1955 F Neptun Masters M 11 NepM 01:24,00 82,49 100 Z  1:24.00
12 Štencl Milan 1976 B Plavecký klub Zábřeh M 11 PKZá 01:12,68 80,10 100 Z  1:12.68
13 Nykl Jan 1964 D Seals Masters Česká Lípa M 11 PKMČL 01:21,19 78,91 100 Z  1:21.19
14 Melichar Zbyněk 1949 G SCPA Pardubice M 11 SCPAP 01:33,32 78,51 100 Z  1:33.32
15 Džama Štefan 1964 D Športový klub polície Prešov M 11 ŠKPK 01:22,16 77,98 100 Z  1:22.16
16 Šimek Vlastimil 1963 D SK RADBUZA Plzeň M 11 RPl 01:23,74 77,15 100 Z  1:23.74
17 Řepka Miroslav 1978 A Seals Masters Česká Lípa M 11 PKMČL 01:14,43 77,05 100 Z  1:14.43
18 Starý Vladimír 1946 H SK Spolchemie Ústí n.L. M 11 SChÚ 01:38,11 76,89 100 Z  1:38.11
19 Škrabálek Martin 1976 B Neratovický plavecký klub M 11 NePK 01:15,72 76,89 100 Z  1:15.72
20 Radoňský Jiří 1967 C Seals Masters Česká Lípa M 11 PKMČL 01:21,94 76,27 100 Z  1:21.94
21 Rébl Jan 1967 C Seals Masters Česká Lípa M 11 PKMČL 01:24,67 73,81 100 Z  1:24.67
22 Řezáč Jiří 1947 G SK RADBUZA Plzeň M 11 RPl 02:04,51 59,99 100 Z  2:04.51
23 Vandenkerkhove René 1933 J Academia de natacion bucor M 11 ANB 02:31,56 57,09 100 Z  2:31.56
. . . . . . . . 50 Z
1 Balážová Andrea 1979 A PVK Bratislava Ž 12 25-29 PVKBr 00:35,04 50 Z
2 Michalíčková Štěpánka 1978 A Seals Masters Česká Lípa Ž 12 25-29 PKMČL 00:36,89 50 Z   :36.89
3 Fialová Denisa 1977 A Sportovní škola Krupka Ž 12 25-29 SŠKru 00:43,80 50 Z   :43.80
1 Trčková Olga 1974 B Slávia Havířov Ž 12 30-34 SlHa 00:35,11 50 Z
2 Srbová Alena 1976 B Slavia Plzeň Ž 12 30-34 SlPl 00:35,97 50 Z   :35.97
3 Procházková Martina 1973 B PK Chemopetrol Litvínov Ž 12 30-34 CHPL 00:41,21 50 Z   :41.21
1 Gladišová Gabriela 1971 C SK Křídla Valachů Ž 12 35-39 SKKVs 00:36,88 50 Z   :36.88
2 Denevová Irena 1967 C Jihlavský plavecký klub AXIS Ž 12 35-39 JPK 00:37,44 50 Z
3 Soukupová Gabriela 1971 C PK Chemopetrol Litvínov Ž 12 35-39 CHPL 00:39,33 50 Z   :39.33
4 Valenčíková Radka 1967 C Neptun Masters Ž 12 35-39 NepM 00:40,02 50 Z
5 Musial Anna 1970 C Masters Bolesławiec Ž 12 35-39 MaB 00:48,92 50 Z   :48.92
1 Křesálková Mirka 1965 D PK Chemopetrol Litvínov Ž 12 40-44 CHPL 00:37,39 50 Z   :37.39
2 Kudelová Bronislava 1963 D SK Křídla Valachů Ž 12 40-44 SKKVs 00:38,09 50 Z
1 Majerová Vendula 1961 E Neptun Masters Ž 12 45-49 NepM 00:37,93 50 Z
1 Beňová Dana 1956 F SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 12 50-54 SChÚ 00:54,60 50 Z
1 Hausnerová Mária 1949 G Mestský plavecký klub Prievidza Ž 12 55-59 MPK 00:40,68 50 Z   :40.68
2 Lanková Stefka 1948 G SPK Liberec Ž 12 55-59 SPKLi 01:16,09 50 Z  1:16.09
1 Štveráková Marie 1946 H Bohemians Praha Ž 12 60-64 Boh 00:42,68 50 Z   :42.68
2 Fridrichová Šárka 1945 H Slavia Plzeň Ž 12 60-64 SlPl 00:43,33 50 Z   :43.33
1 Jarošová Eva 1936 J Bohemians Praha Ž 12 70-74 Boh 00:44,87 50 Z   :44.87
1 Vymazalová Růžena 1926 L PVK Brno Ž 12 80-84 PVKBr 00:53,50 50 Z   :53.50
1 Jarošová Eva 1936 J Bohemians Praha Ž 12 Boh 00:44,87 99,52 50 Z   :44.87
2 Hausnerová Mária 1949 G Mestský plavecký klub Prievidza Ž 12 MPK 00:40,68 96,22 50 Z   :40.68
3 Štveráková Marie 1946 H Bohemians Praha Ž 12 Boh 00:42,68 94,40 50 Z   :42.68
4 Fridrichová Šárka 1945 H Slavia Plzeň Ž 12 SlPl 00:43,33 93,90 50 Z   :43.33
5 Vymazalová Růžena 1926 L PVK Brno Ž 12 PVKBr 00:53,50 93,60 50 Z   :53.50
6 Majerová Vendula 1961 E Neptun Masters Ž 12 NepM 00:37,93 92,64 50 Z
7 Křesálková Mirka 1965 D PK Chemopetrol Litvínov Ž 12 CHPL 00:37,39 90,88 50 Z   :37.39
8 Kudelová Bronislava 1963 D SK Křídla Valachů Ž 12 SKKVs 00:38,09 90,71 50 Z
9 Trčková Olga 1974 B Slávia Havířov Ž 12 SlHa 00:35,11 90,10 50 Z
10 Denevová Irena 1967 C Jihlavský plavecký klub AXIS Ž 12 JPK 00:37,44 89,29 50 Z
11 Gladišová Gabriela 1971 C SK Křídla Valachů Ž 12 SKKVs 00:36,88 87,80 50 Z   :36.88
12 Balážová Andrea 1979 A PVK Bratislava Ž 12 PVKBr 00:35,04 86,94 50 Z
13 Srbová Alena 1976 B Slavia Plzeň Ž 12 SlPl 00:35,97 86,62 50 Z   :35.97
14 Valenčíková Radka 1967 C Neptun Masters Ž 12 NepM 00:40,02 83,53 50 Z
15 Michalíčková Štěpánka 1978 A Seals Masters Česká Lípa Ž 12 PKMČL 00:36,89 83,20 50 Z   :36.89
16 Soukupová Gabriela 1971 C PK Chemopetrol Litvínov Ž 12 CHPL 00:39,33 82,33 50 Z   :39.33
17 Procházková Martina 1973 B PK Chemopetrol Litvínov Ž 12 CHPL 00:41,21 77,36 50 Z   :41.21
18 Fialová Denisa 1977 A Sportovní škola Krupka Ž 12 SŠKru 00:43,80 70,60 50 Z   :43.80
19 Beňová Dana 1956 F SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 12 SChÚ 00:54,60 67,22 50 Z
20 Musial Anna 1970 C Masters Bolesławiec Ž 12 MaB 00:48,92 66,71 50 Z   :48.92
21 Lanková Stefka 1948 G SPK Liberec Ž 12 SPKLi 01:16,09 51,93 50 Z  1:16.09
1 Chaloupka Jan 1978 A Seals Masters Česká Lípa M 12 25-29 PKMČL 00:31,98 50 Z   :31.98
1 Šíp Jiří 1973 B Plavecký klub Zábřeh M 12 30-34 PKZá 00:30,85 50 Z   :30.85
2 Hlinský Martin 1976 B AUTOŠKODA Mladá Boleslav M 12 30-34 AŠMB 00:32,69 50 Z   :32.69
3 Štencl Milan 1976 B Plavecký klub Zábřeh M 12 30-34 PKZá 00:33,79 50 Z   :33.79
1 Vonšovský Tomáš 1967 C Neptun Masters M 12 35-39 NepM 00:32,44 50 Z   :32.44
2 Levora Radek 1971 C SK RADBUZA Plzeň M 12 35-39 RPl 00:33,53 50 Z   :33.53
3 Uherek Josef 1970 C Neptun Masters M 12 35-39 NepM 00:34,54 50 Z   :34.54
4 Majer Karel 1969 C Sportovní škola Krupka M 12 35-39 SŠKru 00:36,85 50 Z   :36.85
5 Gladiš Lubomír 1971 C SK Křídla Valachů M 12 35-39 SKKVs 00:55,43 50 Z   :55.43
1 Vaněk Petr 1962 D AUTOŠKODA Mladá Boleslav M 12 40-44 AŠMB 00:34,72 50 Z   :34.72
2 Šimek Vlastimil 1963 D SK RADBUZA Plzeň M 12 40-44 RPl 00:36,13 50 Z   :36.13
3 Džama Štefan 1964 D Športový klub polície Prešov M 12 40-44 ŠKPK 00:36,44 50 Z   :36.44
4 Nykl Jan 1964 D Seals Masters Česká Lípa M 12 40-44 PKMČL 00:36,79 50 Z   :36.79
1 Hřeben Stanislav 1958 E SK RADBUZA Plzeň M 12 45-49 RPl 00:35,00 50 Z   :35.00
2 Majer Hanuš 1960 E Neptun Masters M 12 45-49 NepM 00:35,03 50 Z   :35.03
1 Pošvanc Peter 1956 F Iuventa Bratislava M 12 50-54 IuB 00:33,70 50 Z   :33.70
2 Shejbal Jiří 1952 F PVK Brno M 12 50-54 PVKBr 00:34,42 50 Z   :34.42
3 Kopaniecki Henryk 1955 F Masters Bolesławiec M 12 50-54 MaB 00:37,31 50 Z   :37.31
4 Valovič Viliam 1952 F Športový klub polície Prešov M 12 50-54 ŠKPK 00:39,51 50 Z   :39.51
5 Žilinský Jozef 1952 F Športový klub polície Prešov M 12 50-54 ŠKPK 00:48,48 50 Z   :48.48
1 Čermák Karel 1951 G PVK Brno M 12 55-59 PVKBr 00:38,91 50 Z   :38.91
2 Daszyński Andrzej 1948 G Masters Zgorzelec M 12 55-59 MZ 00:50,53 50 Z   :50.53
3 Řezáč Jiří 1947 G SK RADBUZA Plzeň M 12 55-59 RPl 00:53,98 50 Z   :53.98
1 Bránik Juraj 1946 H Bohemians Praha M 12 60-64 Boh 00:35,95 50 Z   :35.95
2 Starý Vladimír 1946 H SK Spolchemie Ústí n.L. M 12 60-64 SChÚ 00:42,35 50 Z   :42.35
1 Ferák Ivan 1941 I Slovan Bratislava M 12 65-69 SlBr 00:39,95 50 Z   :39.95
1 Pavlík Oldřich 1935 J Slavia Plzeň M 12 70-74 SlPl 00:47,91 50 Z   :47.91
2 Jansa Vlastimil 1934 J SK Spolchemie Ústí n.L. M 12 70-74 SChÚ 00:50,61 50 Z   :50.61
1 Motyčka Jaroslav 1929 K Univerzita Brno M 12 75-79 UnBr 00:52,77 50 Z   :52.77
1 Liška Jaroslav 1922 L Sokol Kobylisy Praha 8 M 12 80-84 SoKoP 01:10,90 50 Z  1:10.90
1 Bránik Juraj 1946 H Bohemians Praha M 12 Boh 00:35,95 92,62 50 Z   :35.95
2 Shejbal Jiří 1952 F PVK Brno M 12 PVKBr 00:34,42 92,51 50 Z   :34.42
3 Pošvanc Peter 1956 F Iuventa Bratislava M 12 IuB 00:33,70 91,82 50 Z   :33.70
4 Šíp Jiří 1973 B Plavecký klub Zábřeh M 12 PKZá 00:30,85 89,54 50 Z   :30.85
5 Vonšovský Tomáš 1967 C Neptun Masters M 12 NepM 00:32,44 88,50 50 Z   :32.44
6 Hřeben Stanislav 1958 E SK RADBUZA Plzeň M 12 RPl 00:35,00 87,17 50 Z   :35.00
7 Ferák Ivan 1941 I Slovan Bratislava M 12 SlBr 00:39,95 86,64 50 Z   :39.95
8 Majer Hanuš 1960 E Neptun Masters M 12 NepM 00:35,03 85,90 50 Z   :35.03
9 Vaněk Petr 1962 D AUTOŠKODA Mladá Boleslav M 12 AŠMB 00:34,72 85,49 50 Z   :34.72
10 Chaloupka Jan 1978 A Seals Masters Česká Lípa M 12 PKMČL 00:31,98 83,73 50 Z   :31.98
11 Kopaniecki Henryk 1955 F Masters Bolesławiec M 12 MaB 00:37,31 83,52 50 Z   :37.31
12 Levora Radek 1971 C SK RADBUZA Plzeň M 12 RPl 00:33,53 83,43 50 Z   :33.53
13 Hlinský Martin 1976 B AUTOŠKODA Mladá Boleslav M 12 AŠMB 00:32,69 82,93 50 Z   :32.69
14 Čermák Karel 1951 G PVK Brno M 12 PVKBr 00:38,91 82,44 50 Z   :38.91
15 Šimek Vlastimil 1963 D SK RADBUZA Plzeň M 12 RPl 00:36,13 81,60 50 Z   :36.13
16 Uherek Josef 1970 C Neptun Masters M 12 NepM 00:34,54 81,52 50 Z   :34.54
17 Valovič Viliam 1952 F Športový klub polície Prešov M 12 ŠKPK 00:39,51 80,59 50 Z   :39.51
18 Džama Štefan 1964 D Športový klub polície Prešov M 12 ŠKPK 00:36,44 80,37 50 Z   :36.44
19 Štencl Milan 1976 B Plavecký klub Zábřeh M 12 PKZá 00:33,79 80,23 50 Z   :33.79
20 Nykl Jan 1964 D Seals Masters Česká Lípa M 12 PKMČL 00:36,79 79,60 50 Z   :36.79
21 Starý Vladimír 1946 H SK Spolchemie Ústí n.L. M 12 SChÚ 00:42,35 78,62 50 Z   :42.35
22 Majer Karel 1969 C Sportovní škola Krupka M 12 SŠKru 00:36,85 76,90 50 Z   :36.85
23 Pavlík Oldřich 1935 J Slavia Plzeň M 12 SlPl 00:47,91 75,84 50 Z   :47.91
24 Motyčka Jaroslav 1929 K Univerzita Brno M 12 UnBr 00:52,77 72,47 50 Z   :52.77
25 Jansa Vlastimil 1934 J SK Spolchemie Ústí n.L. M 12 SChÚ 00:50,61 72,40 50 Z   :50.61
26 Žilinský Jozef 1952 F Športový klub polície Prešov M 12 ŠKPK 00:48,48 65,68 50 Z   :48.48
27 Daszyński Andrzej 1948 G Masters Zgorzelec M 12 MZ 00:50,53 64,90 50 Z   :50.53
28 Řezáč Jiří 1947 G SK RADBUZA Plzeň M 12 RPl 00:53,98 61,22 50 Z   :53.98
29 Liška Jaroslav 1922 L Sokol Kobylisy Praha 8 M 12 SoKoP 01:10,90 57,45 50 Z  1:10.90
30 Gladiš Lubomír 1971 C SK Křídla Valachů M 12 SKKVs 00:55,43 50,47 50 Z   :55.43
. . . . . . . . 200 M
1 Nováková Monika 1975 B PVK Bratislava Ž 13 30-34 PVKBr 03:11,85 200 M  1:24.64  3:11.85
1 Votrubová Jaroslava 1946 H Bohemians Praha Ž 13 60-64 Boh 04:05,57 200 M  1:52.36  4:05.57
1 Votrubová Jaroslava 1946 H Bohemians Praha Ž 13 Boh 04:05,57 88,14 200 M  1:52.36  4:05.57
2 Nováková Monika 1975 B PVK Bratislava Ž 13 PVKBr 03:11,85 77,71 200 M  1:24.64  3:11.85
1 Chaloupka Jan 1978 A Seals Masters Česká Lípa M 13 25-29 PKMČL 02:47,42 200 M  1:15.04  2:47.42
1 Šafra Jiří 1962 D Seals Masters Česká Lípa M 13 40-44 PKMČL 03:24,83 200 M  1:39.66  3:24.83
1 Pavlíček Milan 1958 E Neptun Masters M 13 45-49 NepM 02:32,66 200 M  1:10.01  2:32.66
2 Hamorský Ladislav 1961 E SCPA Pardubice M 13 45-49 SCPAP 02:39,60 200 M  1:13.02  2:39.60
1 Štibinger Jakub 1950 G Universitní SK Praha M 13 55-59 USK 02:58,43 200 M  1:25.36  2:58.43
1 Pivovarov Ivan 1943 H SC Calgari M 13 60-64 SCC 03:07,93 200 M  1:29.60  3:07.93
2 Kalhous Jiří 1945 H SCPA Pardubice M 13 60-64 SCPAP 03:12,65 200 M  1:26.78  3:12.65
1 Brožek Karel 1936 J PVK Brno M 13 70-74 PVKBr 04:08,42 200 M  1:56.49  4:08.42
1 Pavlíček Milan 1958 E Neptun Masters M 13 NepM 02:32,66 101,80 200 M  1:10.01  2:32.66
2 Pivovarov Ivan 1943 H SC Calgari M 13 SCC 03:07,93 100,40 200 M  1:29.60  3:07.93
3 Štibinger Jakub 1950 G Universitní SK Praha M 13 USK 02:58,43 96,14 200 M  1:25.36  2:58.43
4 Kalhous Jiří 1945 H SCPA Pardubice M 13 SCPAP 03:12,65 95,22 200 M  1:26.78  3:12.65
5 Hamorský Ladislav 1961 E SCPA Pardubice M 13 SCPAP 02:39,60 94,05 200 M  1:13.02  2:39.60
6 Brožek Karel 1936 J PVK Brno M 13 PVKBr 04:08,42 84,39 200 M  1:56.49  4:08.42
7 Chaloupka Jan 1978 A Seals Masters Česká Lípa M 13 PKMČL 02:47,42 75,15 200 M  1:15.04  2:47.42
8 Šafra Jiří 1962 D Seals Masters Česká Lípa M 13 PKMČL 03:24,83 72,46 200 M  1:39.66  3:24.83
. . . . . . . . 100 M
1 Kouřimská Kateřina 1978 A Neratovický plavecký klub Ž 14 25-29 NePK 01:23,05 100 M   :38.22  1:23.05
1 Vaněčková Jitka 1968 C SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 14 35-39 SChÚ 01:18,67 100 M   :35.78  1:18.67
1 Votrubová Jaroslava 1946 H Bohemians Praha Ž 14 60-64 Boh 01:48,03 100 M   :50.94  1:48.03
2 Felgrová Ivana 1942 H Bohemians Praha Ž 14 60-64 Boh 01:55,82 100 M   :56.12  1:55.82
1 Vaněčková Jitka 1968 C SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 14 SChÚ 01:18,67 89,35 100 M   :35.78  1:18.67
2 Votrubová Jaroslava 1946 H Bohemians Praha Ž 14 Boh 01:48,03 85,98 100 M   :50.94  1:48.03
3 Felgrová Ivana 1942 H Bohemians Praha Ž 14 Boh 01:55,82 85,18 100 M   :56.12  1:55.82
4 Kouřimská Kateřina 1978 A Neratovický plavecký klub Ž 14 NePK 01:23,05 76,22 100 M   :38.22  1:23.05
1 Chaloupka Jan 1978 A Seals Masters Česká Lípa M 14 25-29 PKMČL 01:05,88 100 M   :29.62  1:05.88
2 Potměšil Aleš 1980 A Seals Masters Česká Lípa M 14 25-29 PKMČL 01:08,29 100 M   :31.79  1:08.29
1 Štencl Milan 1976 B Plavecký klub Zábřeh M 14 30-34 PKZá 01:12,49 100 M   :32.37  1:12.49
1 Obr Pavel 1967 C TJ Alcedo Vsetín M 14 35-39 TJVs 01:03,22 100 M   :29.41  1:03.22
2 Vonšovský Tomáš 1967 C Neptun Masters M 14 35-39 NepM 01:09,59 100 M   :33.15  1:09.59
1 Nykl Jan 1964 D Seals Masters Česká Lípa M 14 40-44 PKMČL 01:21,11 100 M   :35.76  1:21.11
2 Šafra Jiří 1962 D Seals Masters Česká Lípa M 14 40-44 PKMČL 01:24,53 100 M   :37.31  1:24.53
1 Pavlíček Milan 1958 E Neptun Masters M 14 45-49 NepM 01:05,95 100 M   :31.02  1:05.95
2 Hamorský Ladislav 1961 E SCPA Pardubice M 14 45-49 SCPAP 01:07,60 100 M   :31.18  1:07.60
1 Kolář Zdeněk 1952 F Neptun Masters M 14 50-54 NepM 01:11,28 100 M   :32.51  1:11.28
1 Okáč Jaroslav 1949 G Jihlavský plavecký klub AXIS M 14 55-59 JPK 01:15,26 100 M   :34.46  1:15.26
1 Pivovarov Ivan 1943 H SC Calgari M 14 60-64 SCC 01:18,61 100 M   :36.22  1:18.61
1 Brožek Karel 1936 J PVK Brno M 14 70-74 PVKBr 01:50,89 100 M   :50.04  1:50.89
1 Pavlíček Milan 1958 E Neptun Masters M 14 NepM 01:05,95 99,37 100 M   :31.02  1:05.95
2 Kolář Zdeněk 1952 F Neptun Masters M 14 NepM 01:11,28 97,21 100 M   :32.51  1:11.28
3 Pivovarov Ivan 1943 H SC Calgari M 14 SCC 01:18,61 96,42 100 M   :36.22  1:18.61
4 Obr Pavel 1967 C TJ Alcedo Vsetín M 14 TJVs 01:03,22 95,88 100 M   :29.41  1:03.22
5 Okáč Jaroslav 1949 G Jihlavský plavecký klub AXIS M 14 JPK 01:15,26 94,78 100 M   :34.46  1:15.26
6 Hamorský Ladislav 1961 E SCPA Pardubice M 14 SCPAP 01:07,60 94,39 100 M   :31.18  1:07.60
7 Vonšovský Tomáš 1967 C Neptun Masters M 14 NepM 01:09,59 87,10 100 M   :33.15  1:09.59
8 Chaloupka Jan 1978 A Seals Masters Česká Lípa M 14 PKMČL 01:05,88 84,27 100 M   :29.62  1:05.88
9 Potměšil Aleš 1980 A Seals Masters Česká Lípa M 14 PKMČL 01:08,29 80,07 100 M   :31.79  1:08.29
10 Štencl Milan 1976 B Plavecký klub Zábřeh M 14 PKZá 01:12,49 77,78 100 M   :32.37  1:12.49
11 Nykl Jan 1964 D Seals Masters Česká Lípa M 14 PKMČL 01:21,11 76,65 100 M   :35.76  1:21.11
12 Šafra Jiří 1962 D Seals Masters Česká Lípa M 14 PKMČL 01:24,53 74,83 100 M   :37.31  1:24.53
13 Brožek Karel 1936 J PVK Brno M 14 PVKBr 01:50,89 73,74 100 M   :50.04  1:50.89
. . . . . . . . 50 M
1 Štastná Kateřina 1981 A Neratovický plavecký klub Ž 15 25-29 NePK 00:33,05 50 M   :33.05
2 Kouřimská Kateřina 1978 A Neratovický plavecký klub Ž 15 25-29 NePK 00:34,67 50 M   :34.67
3 Lipenská Pavla 1981 A Neratovický plavecký klub Ž 15 25-29 NePK 00:35,17 50 M   :35.17
4 Kaliničová Lenka 1977 A SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 15 25-29 SChÚ 00:36,32 50 M   :36.32
5 Janovská Kateřina 1981 A Neptun Masters Ž 15 25-29 NepM 00:37,54 50 M   :37.54
1 Srbová Alena 1976 B Slavia Plzeň Ž 15 30-34 SlPl 00:34,01 50 M   :34.01
2 Slavíčková Leona 1973 B Seals Masters Česká Lípa Ž 15 30-34 PKMČL 00:36,84 50 M   :36.84
3 Lhotková Lenka 1976 B Neratovický plavecký klub Ž 15 30-34 NePK 00:39,53 50 M   :39.53
4 Procházková Martina 1973 B PK Chemopetrol Litvínov Ž 15 30-34 CHPL 00:39,74 50 M   :39.74
1 Vaněčková Jitka 1968 C SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 15 35-39 SChÚ 00:35,29 50 M   :35.29
2 Matejová Daniela 1970 C Plavecký klub Prešov Ž 15 35-39 PKPr 00:36,72 50 M   :36.72
3 Valenčíková Radka 1967 C Neptun Masters Ž 15 35-39 NepM 00:36,75 50 M   :36.75
4 Bólyai Hajnal 1970 C Budapest Rákoskeresztúr Ž 15 35-39 BuR 00:38,56 50 M   :38.56
5 Hlatká Nina 1968 C Mestský plavecký klub Prievidza Ž 15 35-39 MPK 00:38,90 50 M   :38.90
6 Šefrová Jana 1971 C TJ Alcedo Vsetín Ž 15 35-39 TJVs 00:39,83 50 M   :39.83
7 Soukupová Gabriela 1971 C PK Chemopetrol Litvínov Ž 15 35-39 CHPL 00:41,10 50 M   :41.10
8 Majerníková Laura 1967 C Iuventa Bratislava Ž 15 35-39 IuB 00:56,15 50 M   :56.15
1 Křesálková Mirka 1965 D PK Chemopetrol Litvínov Ž 15 40-44 CHPL 00:35,07 50 M   :35.07
2 Ficnerová Hana 1965 D Jihlavský plavecký klub AXIS Ž 15 40-44 JPK 00:36,19 50 M   :36.19
1 Majerová Vendula 1961 E Neptun Masters Ž 15 45-49 NepM 00:41,10 50 M   :41.10
1 Beňová Dana 1956 F SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 15 50-54 SChÚ 00:58,89 50 M   :58.89
1 Hausnerová Mária 1949 G Mestský plavecký klub Prievidza Ž 15 55-59 MPK 00:42,41 50 M   :42.41
1 Votrubová Jaroslava 1946 H Bohemians Praha Ž 15 60-64 Boh 00:46,38 50 M   :46.38
2 Felgrová Ivana 1942 H Bohemians Praha Ž 15 60-64 Boh 00:47,40 50 M   :47.40
1 Šťastná Marcela 1937 I Bohemians Praha Ž 15 65-69 Boh 00:42,57 50 M   :42.57
2 Svobodová Christa 1937 I SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 15 65-69 SChÚ 00:53,46 50 M   :53.46
1 Šťastná Marcela 1937 I Bohemians Praha Ž 15 Boh 00:42,57 99,59 50 M   :42.57
2 Křesálková Mirka 1965 D PK Chemopetrol Litvínov Ž 15 CHPL 00:35,07 90,85 50 M   :35.07
3 Ficnerová Hana 1965 D Jihlavský plavecký klub AXIS Ž 15 JPK 00:36,19 88,03 50 M   :36.19
4 Vaněčková Jitka 1968 C SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 15 SChÚ 00:35,29 87,94 50 M   :35.29
5 Hausnerová Mária 1949 G Mestský plavecký klub Prievidza Ž 15 MPK 00:42,41 87,56 50 M   :42.41
6 Srbová Alena 1976 B Slavia Plzeň Ž 15 SlPl 00:34,01 85,34 50 M   :34.01
7 Valenčíková Radka 1967 C Neptun Masters Ž 15 NepM 00:36,75 85,18 50 M   :36.75
8 Felgrová Ivana 1942 H Bohemians Praha Ž 15 Boh 00:47,40 84,46 50 M   :47.40
9 Štastná Kateřina 1981 A Neratovický plavecký klub Ž 15 NePK 00:33,05 84,41 50 M   :33.05
10 Matejová Daniela 1970 C Plavecký klub Prešov Ž 15 PKPr 00:36,72 83,08 50 M   :36.72
11 Votrubová Jaroslava 1946 H Bohemians Praha Ž 15 Boh 00:46,38 82,63 50 M   :46.38
12 Kouřimská Kateřina 1978 A Neratovický plavecký klub Ž 15 NePK 00:34,67 82,39 50 M   :34.67
13 Slavíčková Leona 1973 B Seals Masters Česká Lípa Ž 15 PKMČL 00:36,84 80,75 50 M   :36.84
14 Majerová Vendula 1961 E Neptun Masters Ž 15 NepM 00:41,10 80,37 50 M   :41.10
15 Hlatká Nina 1968 C Mestský plavecký klub Prievidza Ž 15 MPK 00:38,90 79,78 50 M   :38.90
16 Lipenská Pavla 1981 A Neratovický plavecký klub Ž 15 NePK 00:35,17 79,32 50 M   :35.17
17 Svobodová Christa 1937 I SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 15 SChÚ 00:53,46 79,31 50 M   :53.46
18 Kaliničová Lenka 1977 A SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 15 SChÚ 00:36,32 79,28 50 M   :36.32
19 Bólyai Hajnal 1970 C Budapest Rákoskeresztúr Ž 15 BuR 00:38,56 79,11 50 M   :38.56
20 Šefrová Jana 1971 C TJ Alcedo Vsetín Ž 15 TJVs 00:39,83 75,94 50 M   :39.83
21 Procházková Martina 1973 B PK Chemopetrol Litvínov Ž 15 CHPL 00:39,74 74,85 50 M   :39.74
22 Janovská Kateřina 1981 A Neptun Masters Ž 15 NepM 00:37,54 74,31 50 M   :37.54
23 Soukupová Gabriela 1971 C PK Chemopetrol Litvínov Ž 15 CHPL 00:41,10 73,60 50 M   :41.10
24 Lhotková Lenka 1976 B Neratovický plavecký klub Ž 15 NePK 00:39,53 73,43 50 M   :39.53
25 Beňová Dana 1956 F SK Spolchemie Ústí n.L. Ž 15 SChÚ 00:58,89 58,80 50 M   :58.89
26 Majerníková Laura 1967 C Iuventa Bratislava Ž 15 IuB 00:56,15 55,75 50 M   :56.15
1 Mihula Jiří 1979 A Neratovický plavecký klub M 15 25-29 NePK 00:27,02 50 M   :27.02
2 Eliáš Ondřej 1981 A AUTOŠKODA Mladá Boleslav M 15 25-29 AŠMB 00:29,06 50 M   :29.06
3 Chaloupka Jan 1978 A Seals Masters Česká Lípa M 15 25-29 PKMČL 00:29,61 50 M   :29.61
4 Pražák Radek 1980 A SPK Liberec M 15 25-29 SPKLi 00:29,98 50 M   :29.98
5 Potměšil Aleš 1980 A Seals Masters Česká Lípa M 15 25-29 PKMČL 00:30,08 50 M   :30.08
6 Mlynek Ondrej 1978 A SPU Nitra M 15 25-29 SPUNI 00:36,11 50 M   :36.11
1 Škrabálek Martin 1976 B Neratovický plavecký klub M 15 30-34 NePK 00:29,64 50 M   :29.64
2 Štencl Milan 1976 B Plavecký klub Zábřeh M 15 30-34 PKZá 00:31,67 50 M   :31.67
1 Obr Pavel 1967 C TJ Alcedo Vsetín M 15 35-39 TJVs 00:28,27 50 M   :28.27
2 Vonšovský Tomáš 1967 C Neptun Masters M 15 35-39 NepM 00:30,25 50 M   :30.25
3 Soukup Petr 1967 C SKP Taurus Prostějov M 15 35-39 TAPro 00:30,47 50 M   :30.47
4 Taraba Vladislav 1967 C PVK Bratislava M 15 35-39 PVKBr 00:35,50 50 M   :35.50
1 Burian Luděk 1964 D SCPA Pardubice M 15 40-44 SCPAP 00:27,43 50 M   :27.43
2 Proněk Jarmil 1966 D Neptun Masters M 15 40-44 NepM 00:29,00 50 M   :29.00
3 Vaverka Tomáš 1965 D Neptun Masters M 15 40-44 NepM 00:29,95 50 M   :29.95
4 Jurníček Jaroslav 1965 D SKP Taurus Prostějov M 15 40-44 TAPro 00:30,56 50 M   :30.56
5 Palčo Kamil 1963 D Športový klub polície Prešov M 15 40-44 ŠKPK 00:32,61 50 M   :32.61
6 Džama Štefan 1964 D Športový klub polície Prešov M 15 40-44 ŠKPK 00:34,03 50 M   :34.03
7 Kertes Jozef 1964 D Športový klub polície Prešov M 15 40-44 ŠKPK 00:43,06 50 M   :43.06
1 Pavlíček Milan 1958 E Neptun Masters M 15 45-49 NepM 00:30,15 50 M   :30.15
2 Kolman Václav 1960 E AUTOŠKODA Mladá Boleslav M 15 45-49 AŠMB 00:31,33 50 M   :31.33
3 Majer Hanuš 1960 E Neptun Masters M 15 45-49 NepM 00:32,16 50 M   :32.16
1 Kolář Zdeněk 1952 F Neptun Masters M 15 50-54 NepM 00:30,49 50 M   :30.49
2 Shejbal Jiří 1952 F PVK Brno M 15 50-54 PVKBr 00:30,66 50 M   :30.66
3 Zieliňski Janusz 1955 F Masters Bolesławiec M 15 50-54 MaB 00:33,39 50 M   :33.39
4 Dziedzic Andrzej 1956 F Masters Bolesławiec M 15 50-54 MaB 00:37,86 50 M   :37.86
5 Žilinský Jozef 1952 F Športový klub polície Prešov M 15 50-54 ŠKPK 00:46,57 50 M   :46.57
1 Čermák Karel 1951 G PVK Brno M 15 55-59 PVKBr 00:34,05 50 M   :34.05
2 Novák Ladislav 1951 G SCPA Pardubice M 15 55-59 SCPAP 00:35,03 50 M   :35.03
3 Bólyai István 1947 G Budapest Rákoskeresztúr M 15 55-59 BuR 00:35,30 50 M   :35.30
1 Šmerda Rudolf 1943 H PVK Brno M 15 60-64 PVKBr 00:32,19 50 M   :32.19
2 Pivovarov Ivan 1943 H SC Calgari M 15 60-64 SCC 00:33,75 50 M   :33.75
3 Protschke Vilém 1946 H SK Spolchemie Ústí n.L. M 15 60-64 SChÚ 00:35,50 50 M   :35.50